3:5

konec (0:1, 0:1, 3:3)

20.01.2018, 17:30 • Sokolov • 34. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.55 5.0 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina žádný zvrat nepřinesla, hosté si připisují výhru 3:5 a nutno dodat, že Sokolov nedokázal ani v jednom duelu během 60 minut Kobru porazit! Hezký večer všem čtenářům. (19:42:19)

59:47

Baník právě vstřelil branku!
Přesilovková trefa PETRA RAĆANSKÉHO určuje stav utkání na 3:5! Asistence: Petr Račanský, Patrik Michálek.

59:28

Mouček rozklekem hasí celou situaci.

58:34

Sokolov to zkouší opět bez brankáře!

58:34

Jakub Jedlička (Kobra Praha) – 2 minuty podražení.

57:27

Kobra právě vstřelila branku!
Po ztrátě Kuběny se puku ujal DOMINIK NOVÁK a cestou podle mantinelu skóruje – 2:5! Asistence. Dominik Šteiner, Filip Hlinka.

56:05

MATĚJ ZADRAŽIL střelou od modré čáry načapal Moučka v nedbalkách 2:4! Asistence: Petr Račanský, Michael Čejka

55:15

Puk ze střely Kobry končí pouze v ochranné sítě.

3:5

Branky a nahrávky: 43. Přindiš (Zadražil), 57. Zadražil (Račanský, Čejka), 60. Račanský (Michálek) – 16. Ryzák (Matějček), 34. Jedlička (Antončík), 45. Matějček (Skočovský, Tuma), 46. Chlapík (Novák), 58. Novák (Šteiner, Hlinka)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Kvapil, Gombár, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Kašpar, Račanský (A), Kuběna, Strunz, Ćejka, Šmejc, Zadražil, T. Rohan, Trapl, Nídl, Sus. Trenér: Michal Jäger.

HC Kobra Praha: Mouček (Bílek) – Semrád, Šteiner (A), Drahorád, R. Verbík, Ryzák, Skočovský – Čurda, Sovík, Novák, Jedlička, Matějček (A), Tuma, Chlapík, Hlinka, Antončík (C). Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Jan Hucl – Pavel Sedláček (oba Plzeň), Aleš Vavruška (Strakonice)

10:24 KOB 2 Drahorád, podražení
11:18 KOB 2 Semrád, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
15:03 KOB 0:1 Ryzák (Matějček)
15:32 KOB 2 Ryzák, držení protihráče
29:13 SOK 2 Zadražil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
32:31 SOK 2 Rulík, podražení