6:3

konec (3:0, 2:0, 1:3)

20.01.2018, 18:00 • 28. kolo • Pavel Blažek

Tipsport: 2.2 4.6 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Táborští sice zdramatizovali utkání ve třetí třetině, ale domácí si již vítězství vzít nenechali. Lední Medvědi poráží Tábor 6:3 a s tímto konstatováním se s Vámi pro dnešek loučím, někdy příště napočtenou. (20:10:27)

59:45

Utkání se již pouze dohrává.

59:34

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
TOMÁŠ PLACHÝ trefuje prázdnou bránu a je definitivně rozhodnuto. Bez asistence.

59:19

Powerplay.

59:00

Poslední minuta a hosté jsou při chuti a navíc před Hlaváčem, ten ale přidává klíčové zákroky.

58:30

Tábor právě vstřelil branku!
DAVID BLAŽEK zblízka propálil Hlaváče a máme tu drama. Asistence Ondřej Šulek.

58:11

Zámek...
Novák na střídačce.
Také hosté si vybírají oddechový čas.

58:06

Podražení a dvě minuty pro Samuela Rudyho.

56:51

Tyč zvoní za Novákem po střele Kopice.

56:12

Tvrdá střela Kamila Černého mimo branku.
Martin Hadrava našel svojí střelou pouze Novákův beton.

55:24

Martin Hadrava v úniku faulován, nařízeno trestné střílení.

55:08

Domácí se snaží kontrolovat hru.

53:40

Domácí na chvíli otupili tlak hostů, souhra za táborskou brankou ale nebyla účinná a znovu míří puk do pelhřimovského pásma.

52:50

Nahození Blažka kryje Hlaváč.

52:15

Hlaváč přerušuje hru. Tlak Tábora je v posledních minutách citelný, hosté cítí šanci na nějaký ten bod z tohoto duelu.

6:3

Branky a nahrávky: 10. Vysloužil, 12. Martin Hadrava (Kohút), 16. Vysloužil (Plachý, Kopic), 22. Kasalý (Rudy), 34. Votápek (Martin Hadrava), 60. Plachý – 47. Pechánek, 47. Černý, 59. Blažek (Šulek)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Hlaváč – Kohút, Rudy, Oščádal, Port, Kasalý D., Kalenda, Kaminsky, Votápek, Kopic, Plachý, Kasalý F., Hadrava Marek, Hadrava Martin, Šulák, Vysloužil, Siřiště

HC Tábor: Klestil (Novák) – Tesař, Havran, Černý K., Raiterman, Dvořák, Černý T., Duben, Kachyňa, Heřman, Březina, Pechánek, Seidl, Škrdleta, Kadilák, Blažek, Mařík, Šulek, Doktor, Syrovátka

Rozhodčí: Ondráček – Křivohlavý, Klouda

09:01 PEL 1:0 Vysloužil
11:44 PEL 2:0 Martin Hadrava (Kohút)
12:10 PEL 2 Rudy, krosček
14:33 TAB 2 Škrdleta, podražení
15:03 PEL 3:0 Vysloužil (Plachý, Kopic)