20.01.2018, 21:00 • Pepsi Center, Denver • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.33 3.83 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Henrik Lundqvist (NYR) 34 zák., 2 góly, 94,4 % (23:46:24)
Střely na branku – 37:28 (12:5, 10:12, 15:11)
Vyhraná vhazování – 19:32
Trestné minuty – 2:2
Hity – 30:24
Dnešní utkání navštívilo 18056 diváků.
Hokejisté Colorada poráží Rangers 3:1 a připisují si devátý vítězný zápas v řadě. Nejhorší tým loňské sezóny NHL tak pomalu, ale jistě, získává zpět ztracený respekt. Domácí vstupovali do třetí třetiny s vedením 2:1 a dlouho ho hájili aktivní hrou. Newyorský celek se držel ve hře jen díky zákrokům brankáře Lundqvista. Až s blížícím se koncem přišel tlak hostů, který byl podpořen také odvoláním gólmana. Kýžený efekt to ale nepřineslo. Naopak, v úplném závěru pečetil skóre střelou do prázdné branky Mikko Rantanen.

59:59

59:59 Mikko RANTANEN - 3:1

59:59

Colorado právě vstřelilo branku!
Je hotovo! Tečku za utkáním dělá pouhou desetinu sekundy před jeho koncem MIKKO RANTANEN, který od červené čáry trefuje prázdnou hostující branku. Bez asistence.

59:48

Bernier schoval volný puk pod lapačku. Ještě buly v útočném pásmu Rangers.

59:26

Hostující brankář už pospíchá zpátky na střídačku a pouští do hry šestého hráče!

59:16

Hosté se dopustili zakázaného uvolnění! Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu a Lundqvist musí zpět do branky.

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny...

58:48

Branka Rangers je již prázdná!

58:48

Oddechový čas pro hosty.

58:48

Tohle bylo hodně zajímavé! Pavel Bučněvič vyrazil za nastřeleným kotoučem, přebruslil obránce a ocitl se sám před Bernierem. V rychlosti se pokusil píchnout puk mezi jeho betony, ale Bernier si tento prostor pohlídal!

58:00

Dvě minuty do konce třetí třetiny, každou chvíli můžeme očekávat odvolání brankáře Rangers!

57:20

Domácí vyrazili do brejku, který ještě podpořil z druhé vlny obránce Peter Nemeth. Jeho rána však byla sražena vedle branky.

56:57

Hosté se sami vyhodili z útočné třetiny a Ryan McDonagh se následně dostal do postavení mimo hru.

3:1

Branky a nahrávky: 9. E. Johnson (Rantanen, MacKinnon), 24. MacKinnon (E. Johnson, Barberio), 60. Rantanen – 27. Bučněvič (Zuccarello, McDonagh)

Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – E. Johnson (A), Zadorov, Barberio, Nemeth, A. Lindholm, Girard – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Jakupov, Kerfoot, Toninato – Comeau, Söderberg, Nieto – G. Bourque, Compher, Jost.

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – Holden, McDonagh, Kampfer, Skjei, DeAngelo, Br. Smith – Bučněvič, Zibanejad, Rick Nash (A) – Lettieri, J. T. Miller, Zuccarello (A) – Fast, Holland, Vesey – Desharnais, Carey, Catenacci.

Rozhodčí: Joannette, St. Pierre – Shewchyk, Galloway

Diváci: 18056

09:00 COL 1:0 E. Johnson (Rantanen, MacKinnon)
12:51 NYR 2 Kampfer, hákování
23:24 COL 2:0 MacKinnon (E. Johnson, Barberio)
25:27 COL 2 G. Bourque, podražení
26:55 NYR 2:1 Bučněvič (Zuccarello, McDonagh)