20.01.2018, 15:00 • VTB Ice Palace • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.37 5.6 6.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku – 26:20 (9:10, 12:6, 5:4)
Zblokované střely – 10:21
Vyhraná vhazování – 22:19
Trestné minuty – 10:14
Hity – 12:17 (17:09:49)
Hokejisté Dynama Moskva slaví důležitou výhru 4:0 a v tuto chvíli se posouvají na pozice, které zaručují postup do play off. Ve třetí třetině už padl jediný gól, o který se postaral Dmitrij Markovin. Domácí fanoušky jistě potěšilo i čisté konto brankáře Alexandra Jerjomenka.

59:20

Od modré pálil Jakov Rylov. Bobkov puk vyrazil a jeho spoluhráči nenechali číhající hokejisty Dynama dorážet.

58:50

Hostů bylo na ledě šest! Příslušný trest si odpyká Ilja Ivanov,

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35

VTB Ice Palace nyní obíhá dokonce mexická vlna. Fanoušci Dynama jsou spokojeni.

56:12

Hráči Dynama už nikam nepospíchají. Ani hosté nejsou příliš aktivní, uvědomují si, že už s utkáním asi nic neudělají.

55:01

Do konce utkání zbývá posledních pět minut. Dynamo drží luxusní náskok.

54:14

Jerjomenko si pohlídal střelu Pereskova. Domácí jsou už kompletní.

53:35

Hosté se v početní výhodě zatím k ničemu nedostali.

52:11

Trest za držení dostává Nikita Komarov. Početní výhoda pro hosty.

51:34

Vystřelený kotouč skončil v lapačce Jerjomenka. Domácí gólman tak přerušil hru.

50:57

Alexej Těreščenko uháněl sám na brankáře. Sice byl tísněn obráncem, ale přesto stačil bekhendem zakončit. Bobkov však uschoval puk do lapačky.

50:19

Domácí už teď bojují i o čisté konto brankáře Alexandra Jerjomenka. Body by již ztratit neměli.

49:25

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., vysoká hůl).

49:22

47:57

47:57 Dmitrij MARKOVIN - 4:0

47:57

Dynamo právě vstřelilo branku!
A je zřejmě definitivně rozhodnuto! Gleb Korjagin rozpoutal svou střelou z levého kruhu před hostujícím brankovištěm závar, zkušený obránce Volčenkov nedokázal následně puk z nebezpečného prostoru odklidit a toho využil DMITRIJ MARKOVIN, který ho dopravil do odkryté klece – 4:0. Asistence: Gleb Korjagin a Vladislav Jefremov.

4:0

Branky a nahrávky: 20. Hietanen (Tarasov, Petunin), 24. Rylov (Markovin, Jefremov), 26. Brjukvin (Ignatuškin), 48. Markovin (Korjagin, Jefremov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), Korjagin, Hietanen, D. Višněvskij, Rylov (A), J. Zajcev – Varnakov, A. Těreščenko (A), Karsums – Tarasov, Ignatuškin, Petunin – Brjukvin, Igumnov, Alexejev – Sopin, N. Komarov, Markovin – Jefremov.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (26. Bobkov) – Zemčonok (A), Miščenko, Mnacjan (C), Glazkov, Volčenkov, Vaščenko – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov (A) – Vicharev, A. Alexejev, K. Voronin – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Gičibekov, I. Ivanov, Kicyn.

Rozhodčí: Bondar, Oskirko – Goljak, Antonov

Diváci: 11720

19:35 DMS 1:0 Hietanen (Tarasov, Petunin)
21:19 VLD 2 Miščenko, podražení
23:24 DMS 2:0 Rylov (Markovin, Jefremov)
25:07 VLD 2 J. Jakovlev, vražení na hrazení