3:1

konec (2:0, 1:1, 0:0)

20.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 41. kolo • Jakub Kohout

Tipsport: 2.57 4.1 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V první třetině nasadil domácí tým rychlé tempo a dostal se do vedení 2:0. V druhé třetině přidal Slovan ještě jeden gól. Třebíči se podařilo snížit na konci druhé třetiny po proměněné přesilovce. Slovan už stav ve třetí třetině udržel a z domácího zápasu tak bere 3 body. (19:15:24)

58:40

Hráči teď bojují o puk za Volkeho brankou.

57:32

Puk se dostal k volnému hráči Slovanu. Ten však dokázal trefit jen Vejmelkovu vyrážečku.

56:49

Slovan vybojoval puk v obranném pásmu. Bude se teď snažit rozehrát zpoza branky.

56:12

Tečovanou střelu od modré kryje Volke svojí lapačkou.

53:52

Jeden z hráčů Slovanu jel do úniku. Vejmelka však kryje svými betony.
Dnešní utkání sleduje 683 diváků.

52:19

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jiří Kurka – 2 min., vysoká hůl).

51:37

Volke kryje střelu z úrovně kruhů vyrážečkou.

50:37

Jeden z hráčů Slovanu teď zachránil situaci, když dostal puk z území brankoviště.

49:28

Vejmelka teď vykryl šanci před bránou betonem. Podržel tak hodně svůj tým.

47:47

Pěkné akci Slovanu teď zabránil jeden z obránců Třebíče, když vypíchl přihrávku před brankou.

47:06

Zpoza branky chtěl dotlačit puk do brány jeden z hráčů Slovanu. Do cesty se mu však postavil Vejmelkův beton.

46:08

Jeden z hráčů Třebíče šel do úniku. Volke se položil na zem a puk střelu vykryl.

45:45

Nahození Třebíče si teď málem Volke srazil hokejkou do branky.

45:10

Gengel střílel z úrovně kruhů. Branku však minul.

44:00

K volnému puku před brankou se dostal jeden z hráčů domácích, ten však netrefil branku.

42:44

3:1

Branky a nahrávky: 5. Kružík (M. Zdvořáček), 19. Gengel (Vl. Brož), 31. Najman (T. Jandus) – 40. P. Kratochvíl (Dolníček, R. Erat)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (J. Dlouhý) – M. Zdvořáček, Weinhold, Vaněk, Bernad, Vl. Brož, Kurka – L. Volf, Gengel, Navarra – Macek, T. Jandus, M. Chalupa – Melka, Davídek, Najman – Severa, D. Merta, Kružík.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Spurný, Půža, Čejka, Nedbal, Kaláb, D. Mikyska, Hort – Paták, R. Erat, Dolníček – Mlynář, Kusko, T. Havránek – P. Kratochvíl, Jan Wasserbauer, Ferda – Süss, Kristl, Gajarský.

Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Luczków – Richard Coubal, Ondřej Kokrment