20.01.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 1.99 3.86 3.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:05
Marián Gáborík (LAK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:17 (06:47:39)
1. Ryan Kesler (ANA) 1+0
2. Jonathan Quick (LAK) 29 zák., 2 góly, 93,5%
3. Andrew Cogliano (ANA) 0+1
Obrovský tlak v závěru zápasu měl hostující celek, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Domácí Anaheim vyhrává tento nesmírně vyrovnaný a dramatický zápas 2:1. Všechny tři branky padly až ve třetí třetině.

59:46

Los Angeles Kings už mnoho času nemá.

59:36

Oddechový čas pro hosty.

59:30

Obrovský tlak mají hosté. Jakob Silfverberg se pokoušel trefit prázdnou branku, ale je z toho icing.

59:15

Drew Doughty vypálil, jeho rána z otočky byla zablokovaná.

59:06

Jake Muzzin od modré čáry minul branku!

58:28

Hosté odvolávají brankáře, zkouší hru v šesti.

58:28

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks.

58:10

Ondřej Kaše se propracoval do střelecké pozice, ale minul branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry třetí třetiny.

57:14

Corey Perry zablokoval střelecký pokus, který vyslal Jake Muzzin.

55:38

Los Angeles nyní diktuje tempo hry, domácí vyhodili přes všechny čáry. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

55:22

Trevor Lewis z dobré pozice před brankou minul. Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno.

54:26

John Gibson kryje kotouč po střele, kterou vyslal Drew Doughty.

54:00

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek vede o jednu branku, sledujeme aktivní hru ze strany Anaheimu.

2:1

Branky a nahrávky: 43. Henrique (O. Kaše), 53. Kesler (Beauchemin, Cogliano) – 45. Iafallo (Kopitar, Muzzin)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, Vermette, J.T. Brown.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Gravel, Folin – Kempe, Kopitar, D. Brown – Pearson, Lewis, Toffoli – Iafallo, N. Shore, Gáborík – Clifford, T. Mitchell, Amadio.

Rozhodčí: Hebert, O'Halloran – Gibbs, Rody

Diváci: 17 258

05:37 LAK 2 Gáborík, hákování
29:12 LAK 2 Forbort, hákování
36:53 ANA 2 Cogliano, hákování
42:05 ANA 1:0 Henrique (O. Kaše)