20.01.2018, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.43 5.3 5.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v utkání

Jakub Nakládal (LOK) 1+0, 1 střela, TOI 24:18 (18:41:53)
Český obránce Jakub Nakládal úvodním a nakonec vítězným gólem ze závěru první třetiny, kdy se v přesilové hře prosadil střelou od modré čáry, rozhodl o výhře Jaroslavle nad Kunlunem. Skvělý výkon podal brankář Alexandr Sudnicin, který udržel čisté konto. Vítězství Lokomotivu pečetil v závěru zápasu bekhendovou dorážkou Jegor Averin. Konečný výsledek. Lokomotiv Jaroslavl 2 Red Star Kunlun 0.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:18

Brandon Yip na levém křídle vypálil z kruhu pro vhazování, Alexandr Sudnicin dnes ale chytá výtečně.

57:17

57:17 Jegor AVERIN - 2:0

57:17

Jaroslavl právě vstřelila branku!
JEGOR AVERIN se po zákroku brankáře Kunlunu proti střele od modré čáry dostal před bránou k puku a bekhendem ho vpádu poslal do prázdné brány! Rozhodčí ještě zkoumali video kvůli nedovolenému bránění brankáři, gól byl ale uznán. Asistence: Staffan Kronwall a Andrej Loktionov.

55:07

Pavel Kraskovskij je zpět na ledové ploše a Kunlun zahodil další příležitost na vyrovnání dnešního utkání.

54:06

Jeden z hráčů Jaroslavle byl tvrdě dohrán v pravém rohu útočného pásma, rozhodčí ale nevyučovali!

53:24

Kunlun na pravém křídle vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování, Alexandr Sudnicin ale střelu zápěstím podržel.

53:07

A další vyloučení na domácí straně! Pavel Kraskovskij byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Dokáže Kunlun vyrovnat?

52:39

Hokejisté domácího celku přečkali třetí oslabení v řadě a udělali významný krok k dnešnímu vítězství.

50:39

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl. Brandon Kozun dostal dvě minuty za hákování a poslal svůj tým do čtyř.

50:15

Jaroslavl se po nahození od modré čáry z levé strany ocitla na přední tyči ve slibné šanci, když se k ní sjeli domácí hráči jako vosy, Alexandr Skrynik ale puk zmrazil pod lapačkou.

48:06

Taylor Beck v útočném pásmu nedosáhl na dlouhou kolmou přihrávku za obranu a pískalo se zakázané uvolnění.

46:08

Jaroslavl se před komerční přestávkou dostala na pravém křídle k nahození od modré čáry, které na přední tyči Alexandr Skrynik zastavil a přerušil hru.

45:18

Týmový trest Lokomotivu za příliš mnoho hráčů na ledě vypršel a domácí hokejisté stále drží těsné vedení 1:0.

45:13

Cory Kane vystřelil na levém křídle ihned po vhazování a Alexandr Sudnicin předvedl další krásný semafor!

45:09

Čínský tým vzápětí zkusil vyrovnat na levém křídle střelou od modré čáry, která mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Alexandr Sudnicin předvedl skvělý semafor!

45:00

Kunlun na pravém křídle vystřelil od hrazení, jenže Alexandr Sudnicin přitahuje puky jako magnety.

43:18

Jaroslavl hrála v šesti a dostala týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Kunlun si zahraje druhou přesilovou hru v řadě. a má šanci vyrovnat.

41:42

Čínský tým se vzápětí dostal ke střele v levém kruhu pro vhazování, Alexandr Sudnicin byl ale opět připravený a puk podržel.

41:06

Vyloučený Danil Jurtajkin je zpět na ledové ploše a hokejisté Jaroslavle hrají na začátku třetí části v plném počtu.

40:56

Kunlun se na levém křídle dostal k nahození, které Alexandr Sudnicin bez problémů podržel ve svém náručí.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 34-15; Vhazování: 21-19; Zablokované střely: 7-9; Hity: 13-12; Čas v pásmu: 09:07-06:06; Tr. minuty: 4-26.
Třetí třetina začne přibližně v 16:47.
Prostřední část utkání mezi Jaroslavlí a Kunlunem žádný gól nepřinesla a domácí stále vedou zásluhou jediné branky, o kterou se v závěru první třetiny postaral v přesilové hře střelou od modré čáry Jakub Nakládal. Skóre po druhé třetině. Lokomotiv Jaroslavl 1 Red Star Kunlun 0.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:06

Danil Jurtajkin byl v závěru druhé třetiny vyloučen, když po faulu dostal dvě minuty za podržení.

39:00

Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:34

Jaroslavl se ocitla v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže Danil Jurtajkin minul z úhlu odkrytou bránu!

36:44

Jaroslavl na pravém křídle vystřelila od modré čáry, jenže táhlý pokus skončil v náruči Alexandra Skrynika.

35:44

Vyloučený Cory Kane je zpět na ledové ploše a hokejisté Kunlunu hrají opět v plném počtu. Jaroslavl v dnešním utkání využila ze tří přesilových her jednu početní výhodu, když se prosadil Jakub Nakládal.

35:34

Maxime Talbot vypálil na vrcholu mezikruží a jeho střela zápěstím našla pouze výstroj brankáře Alexandra Skrynika, který podržel puk vkleče ve svém náručí.

34:32

Jaakko Rissanen dostal také desetiminutový trest za nesportovní chování. Kunlun by se měl soustředit na hru.

33:44

Cory Kane podruhé v zápase usedl na trestnou lavici za podržení, zatímco Brandon Yip dostal deset minut!

33:12

Jaroslavl dostala Kunlun pod tlak, ze kterého pramenil faul, a domácí hokejisté si zahrají třetí přesilovou hru, přičemž druhou na konci první třetiny využili.

31:21

Opět jsme byli svědky nepříliš atraktivní pasáže hry, na jejímž konci se Jaroslavl ocitla v postavení mimo hru.

28:04

Jeden z hráčů Jaroslavle si z levého křídla krásně sjel před bránu, v blízkosti levé tyče se ale nakonec i přes velkou snahu do zakončení nedostal, jelikož byl zezadu nepříjemně tísněn a nakonec také ubráněn.

27:12

Brandon Kozun napřáhl na pravém křídle ještě před modrou čárou k táhlé střele zápěstím, kterou Alexandr Skrynik vestoje na přední tyči bez problémů zastavil.

26:13

Alexandr Skrynik u své pravé tyče zmrazil puk po nahození Jaroslavle ihned po vhazování pod lapačkou a hra byla přerušena. Komerční přestávka.

24:46

Jaroslavl se ocitla na vrcholu mezikruží ve slibné střelecké pozici, následný pokus byl ale sražen vedle levého horního rohu brány hostujícího Kunlunu.

24:13

Kunlun snad poprvé v zápase vytvořil před domácí bránou velký závar, Lucas Lessio se ale marně snažit dostat k dorážce poté, co Alexandr Sudnicin zmrazil puk pod lapačkou.

21:35

Alexandr Skrynik vyrazil prudkou střelu Jaroslavle z pravého křídla levým betonem za bránu a na opačné straně ledové plochy se mohl prosadit střelou z pravého kruhu pro vhazování hostující Gilbert Brulé, Alexandr Sudnicin byl ale pozorný a puk podržel ve výstroji.

20:35

Brandon Kozun vzápětí pálil z opačné strany útočného pásma, jeho střela z úhlu ale skončila v náruči klečícího Alexandra Skrynika.

20:18

Jegor Korškov mohl na začátku druhé třetiny poslat Jaroslavl do dvoubrankového vedení, jenže jeho střelu zápěstím z pravého kruhu pro vhazování mířící do bližšího horního rohu brány Alexandr Skrynik zastavil krásným semaforem!

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 15-9; Vhazování: 12-8; Zablokované střely: 5-5; Hity: 10-6; Čas v útočném pásmu: 03:30-03:56; Tr. minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 17:55.
Úvodní třetina zápasu v Jaroslavli toho příliš mnoho nenabídla, diváci se ale přece jen dočkali alespoň jedné branky, o kterou se necelých pět minut před přestávkou postaral český obránce Jakub Nakládal, který využil přesilovou hru. Skóre střetnutí po první třetině. Lokomotiv Jaroslavl 1 Red Star Kunlun 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48

Staffan Kronwall nabral na pravém křídle velkou rychlost, střelou z ostrého úhlu ale Alexandra Skrynika nezaskočil.

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

16:22

Alexandr Skrynik dával pozor a diagonální nahození domácích hráčů z levého křídla na vzdálenější pravé tyči zmrazil pod lapačkou. Snadná práce pro brankáře.

15:17

15:17 Jakub NAKLÁDAL - 1:0

15:17

Petri Kontiola našel na levém křídle zpětnou přihrávkou JAKUBA NAKLÁDALA, který se z levé strany bruslením pozadu dostal na osu hřiště a krásnou střelou zápěstím od modré čáry zamířil pod horní tyč! Jaroslavl využila přesilovou hru a vede doma 1:0. Asistence: Brandon Kozun a Petri Kontiola.

14:57

Nepříliš atraktivní pasáž hry přerušilo další vyloučení na straně Kunlunu, když Cory Kane před střídačkami podrazil jednoho z rozjetých hráčů Lokomotivu.

13:04

Brendan O'Donnell byl zřejmě hráčem, který v blízkosti pravé tyče šavloval s hokejkou, ke střele se ale nedostal.

12:37

Sergej Pereťagin v blízkosti levé tyče nepříjemně atakoval brankáře Alexandra Sudnicina, rozhodčí ale nevylučovali. Hra byla vykázána do středního pásma.

12:13

Jaroslavl vypálila z pravého kruhu pro vhazování a Alexandr Skrynik předvedl hodně nejistý zákrok, po kterém mu málem propadl puk za záda, nakonec ho ale vleže na čáře zastavil!

11:37

Kunlun vypálil ihned po vhazování ze středního pásma a Alexandr Sudnicin musel proti dalekonosné střele zasahovat. Puk ale vyrazil a poté rozehrál.

11:34

Brendan O'Donnell bránil obrannou modrou čáru, nakonec ale neměl práci, protože útočnou snahu Lokomotivu zastavilo postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.

10:42

Vyloučený Daniil Apalkov naskočil zpět na ledovou plochu a hokejisté Jaroslavle také úspěšně přečkali první oslabení.

10:02

Táhlá rána hostů od modré čáry tentokrát na levém křídle trefila pouze boční síť a Zijat Pajgin vyhodil puk.

09:31

Kunlun se po dlouhém obléhání domácí brány dostal na modré čáře k táhlé střele, která byla v mezikruží zablokována.

08:42

Nyní už se vylučovat bude! Daniil Apalkov fauloval v obranném pásmu a vyfasoval dvě minuty za krosček.

07:51

Daniil Apalkov byl v blízkosti boxu časoměřičů zezadu nepříjemně seknut do lokte pravé ruky a okamžitě se po protihráči ohnal. Joonas Järvinen se ale prát nechtěl a následná hromadná potyčka vyloučení nepřinesla!

04:15

Obránci Jakub Nakládal a Staffan Kronwall zatím hrají skvěle, když se oba dva dostali ke dvěma střelám. Alexandr Skrynik ovšem oba dva dokázal vychytat a nadále trvá stav 0:0.

03:44

Jaroslavl si v úvodu zápasu vytvořila velký tlak, jenže překonat pozorného brankáře Alexandra Skrynika se jí zatím nepodařilo.

02:37

Vyloučený Brandon DeFazio se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Jaroslavl úvodní přesilovou hru nevyužila.

02:15

Alexandr Jelesin na pravém křídle vypálil prudce z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a puk minul vzdálenější levou tyč. Alexandr Skrynik tentokrát zasahovat v bráně Kunlunu nemusel.

01:29

Lokomotiv krásně přenesl hru z levého křídla doprava, kde v pravém kruhu pro vhazování pálil bez přípravy s příklepem Staffan Kronwall, Alexandr Skrynik se ale rychle přesunul a puk zastavil.

00:54

Jaroslavl se dostala na pravém křídle po vhazování k táhlé střele od modré čáry, kterou Alexandr Skrynik podržel.

00:37

Zijat Pajgin se snažil prosadit v pravém rohu útočného pásma, kde ho zezadu jasně podrazil Brandon DeFazio.

00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Pajgin, Koledov, Lekomcev, Afanasjev – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Loktionov, Alexejev – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Ivanov, Kajumov, Iljenko – Jurtajkin.

Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – Järvinen, Graborenko, Ibragimov, Schaus, N. Chlystov, Pereťagin, Vorobej – DeFazio, Brulé, Beck – Lessio, Yip, Kane – Chipchura, O'Donnell, Rissanen – Lockhart, Lebeděv, Squires.

Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sojn. Čároví: Dmitry Šišio, Nikita Šalagin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Domácí Lokomotiv Jaroslavl může být spokojený, po 52 zápasech má na svém kontě rovný počet 90 bodů a tím pádem i zajištěný postup do playoff, do kterého by se rád podíval i čínský klub, jenže Kunlun má velice nevyrovnané výsledky. Utkání mezi oběma týmy se vyplatí sledovat, když ve všech třech dosavadních vzájemným zápasech padly minimálně čtyři branky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

2:0

Branky a nahrávky: 16. Nakládal (Kozun, Kontiola), 58. Averin (Kronwall, Loktionov)

Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sojn. Čároví: Dmitry Šišio, Nikita Šalagin