2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

02.12.2016, 17:00 • SE Aréna • 25. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.0 4.6 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešnom zápas Liptáci dokázali zdolať svojho súpera po predĺžení gólom Urama a do tabuľky si pripočítajú dva body. Diváci dnes mohli vidieť na oboch stranách útočný a aktívny hokej, gólovej smršte sa napokon nedočkali a po výbornom výkone videli iba tri góly. Týmto sa s vami lúčim sa prajem pekný zbytok večera. (19:24:32)

60:18

60:18 URAM - 2:1

60:18

Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci sa s pukom v predĺžení dlho nehrali. Nádašdi vystrelil od modrej čiary, brankár puk vyrazil Uramovi na hokejku a ten nemal problém poslať puk za jeho chrbát.
Asistencie: Nádašdi Tomáš, Sukeľ Matúš

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa stretnutie skončilo výsledkom 1:1. Nasledovať bude predĺženie 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:54

Oddychový čas domácich.

59:54

Richard Huna nahodil puk na brankára hostí, ktorý hru prerušuje.

59:27

Vhadzovanie v útočnom pásme Nových Zámkov vyhrali Liptáci a spoza brány zakladajú akciu.

58:30

Domáci poctivo bránia a svojmu súperovi puk odoberajú.

57:22

Hostia mali obrovskú príležitosť. V neprehľadnej situácii pred brankárom Križanom sa dostali k viacerým dorážkam, ale domáci napokon puk vyhodili.

57:00

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kriška – 2 min., sekanie).

56:42

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali hostia, ale pri prechode stredným pásmom o puk prišli.

56:07

Pitule dostal peknú prihrávku a vystrelil. Križan jeho strelu vyrazil.

55:50

55:50

55:50

Sukeľ to skúšal blafákom, ale brankár situáciu pekne vystihol a puk vyrazil.

55:50

Sukeľ sa pekne uvoľnil a rútil sa sám na brankára. Rozhodca nariadil trestné strieľanie po faule obrancu hostí.

55:30

Vhadzuje sa v útočnom pásme Nových Zámkov. Buly vyhrali Liptáci a vyrážajú dopredu.

54:40

Liptáci boli v útočnom pásme, ale aj napriek pekným kombináciám sa do väčšej príležitosti nedostali.

54:06

Bahenský sa pekne uvoľnil, išiel sám na brankára, ale Križan teraz svoj tím bravúrne zachránil.

53:57

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Pitule – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

53:55

Liptákom sa podarilo vyhodiť puk mimo obranné pásmo.

53:40

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Šiška – 2 min., držanie).

52:27

Pekná akcia Liptovského Mikuláša, na konci ktorej bol Uhrík, ale jeho strela bola zblokovaná.

51:20

Hostia sa dostali k viacerým dobrým strelám, ale domáci odviedli perfektnú prácu a puk vyviezli mimo nebezpečenstva.

50:30

Hostia zvýšili aktivitu začínajú byť nebezpečné v útočnom pásme.

49:39

Liptáci nepresnou prihrávkou spôsobili zakázané uvoľnenie a vhadzovať sa bude v ich obrannom pásme. K strele sa okamžite po vhadzovaní dostal Fábry ale Križan puk vyrazil.

48:52

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali Nové Zámky a zakladajú útočnú akciu.

48:02

Domáci v plnom počte.

47:35

Fábry sa pokúšal pretlačiť pred brankára Križana, ale obrancovia Liptovského Mikuláša sa dokázali odzbrojiť.

47:16

Novým Zámkom sa táto presilová hra príliš nedarí.

46:41

Kriška zachytil nie veľmi podarenú prihrávku a puk vyhadzuje cez všetky čiary.

46:15

Nové Zámky sú v útočnom pásme, ale do väčšej príležitosti sa zatiaľ nedostali.

46:02

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kabáč – 2 min., sekanie).

45:40

Šiška po dobrej práci Uhríka vypálil od modrej čiary, ale puk minul bránu hostí.

45:08

Nádašdi sa krásne uvoľnil po pravej strane a spoza brány sa snažil nájsť Richarda Hunu, ale ten bol dobre bránený a k puku sa nedostal.

44:55

Báhenský sa pokúšal preniknúť do útočného pásma, ale rozhodca ho zastavil pre ofsajd.

44:40

Hostia sa po dlhej dobre dostali mimo obranné pásmo a vhadzovať sa bude v strednom pásme.

44:05

Kriška vystrelil od modrej čiary, ale puk Nové Zámky zachytili pokúšajú sa o rozohrávku.

43:20

Domáci robia v týchto minútach obrane hostí veľké problémy.

42:20

V súboji v rohu klziska boli úspešnejší domáci. Moravčík vypálil od modrej čiary, brankár puk vyrazil a k dorážke sa dostal Cibák, ale ani ten neprekonal brankára hostí.

41:52

Uhrík prihral na pravú stranu Števuliakovi, ktorý okamžite vypálil, ale puk minul bránu.

41:20

Kytnárova strela z ľavého Kruhu skončila v Križanovej lapačke a hra sa prerušuje.

40:55

Hostia buly vyhrali a nasťahovali sa do útočného pásma.

40:37

Po nepresnej prihrávke sa napokon píska zakázané uvoľnenie a bude sa vhadzovať v obrannom pásme Nových Zámkov.

40:15

Nové Zámky sú pri puku, ale Liptáci veľmi dobre napádajú ich rozohrávku.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Oba tímy pokračovali v útočnej aktivite a diváci sa rozhodne nemajú na čo sťažovať.Liptákom sa podarilo hneď na začiatku tretiny vyrovnať stav stretnutia gólom Števuliaka. Na oboch stranách bolo viacero gólových príležitostí, ale brankári dokázali svoje tímy podržať.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:35

Domáci sú v útočnom pásme. Róbert Huna sa dostal do dobrej pozície, ale jeho strelu dokázal brankár vyraziť.

38:40

Kabáč sa z rohu klziska natlačil až pred brankára hostí. Pokúsil sa o strelu pomedzi betóny, ale bol neúspešný.

37:55

Po Uhríkovej prihrávke sa dostal k strele spomedzi kruhov Cibák, ale hostia dokázali puk zblokovať a hra sa prerušuje.

37:20

Nové Zámky bojujú o puk v útočnom pásme, ale Liptáci sú v tomto súboji napokon úspešnejší.

36:26

Uram pred bránou pekne našiel osamoteného Sukeľa, ale jeho strelu dokázal brankár zneškodniť.

35:36

Liptáci sa usadili v útočnom pásme. Po dlhej kombinácii ale napokon puk stratili a hostia ho vyhodili.

34:45

Cardwell a Brabenec boli v protiútoku 2 na 1 ale túto obrovskú príležitosť nedokázali využiť.

34:27

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Kytnár – 2 min., podrazenie).

34:10

Nádašdi vystrelil od modrej čiary, ale puk bol zblokovaný a hostia puk vyviezli mimo nebezpečenstva.

33:15

Oba tímy zvýšili tempo a hrajú pekní a útoční hokej.

32:02

Hráč Nových Zámkov teraz išiel sám proti Križanovi, ale blafákom ho nedokázal prekonať.

31:50

Nádašdi bol osamotený medzi kruhmi, ale brankára strelou prekonať nedokázal.

30:55

Po peknej kombinácii na modrej čiare Burzala vystrelil od modrej čiary, ale brankár hostí s týmto pukom problémy nemal.

29:54

Nové Zámky vyhrali vhadzovanie v obrannom pásme a okamžite vyrazili do útoku, kde pri mantinely o puk prišli.

29:50

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Lelkeš – 2 min., sekanie).

29:35

Drtinova strela od modrej čiary sa odrazila od zadného mantinelu až do obranného pásma Nových Zámkov.

29:30

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Cibák – 2 min., sekanie).

29:01

Vhadzuje sa v strednom pásme. Liptáci okamžite vyrazili do útočného pásma. Uhrík sa dostal medzi kruhmi k odrazenému puku, ale jeho strela bola zblokovaná.

28:08

Hostia sú pri puku. Brabenec sa na chvíľu uvoľnil, ale Liptáci mu v útočnom pásme veľa priestoru nedali.

27:10

Fábry vnikol do útočného pásma, ale Liptáci ho okamžite ozdbrojili.

26:15

Domáci sú v útočnom pásme. Stümpel perfektne hľadal Brezniaka pred bránou, ale ten vo výbornej pozícii nedokázal puk usmerniť do brány.

25:00

Na oboch stranách bolo teraz viacero nepresných prihrávok a strát puku.

24:07

Vhadzuje sa v útočnom pásme Nových Zámkov. Domáci puk vybojovali ale nepresnou prihrávkou sa k nemu dostávajú opäť hostia.

23:51

Paulovič sa natlačil medzi kruhy a nebezpečnou strelou ohrozil Križana, ale ten dokázal zmeniť smer puku.

23:20

Hostia boli za bránkou Križana, ale v súboji puk strácajú a Liptovský Mikuláš je opäť v útočnom pásme.

22:32

Pekná akcia domácich. Uhrík sa uvoľnil v rohu klziska, poslal puk Cibákovi za bránu a ten presnou prihrávkou pred bránou našiel PATRIKA ŠTEVULIAKA, ktorý na dva krát prekonáva brankára hostí.
Asistencie. Cibák Martin, Uhrík Michal

21:45

Nové Zámky majú v druhej tretine zatiaľ veľa nepresných prihrávok a často puk strácajú.

21:10

Nové Zámky vybojovali puk v strednom pásme, ale pri prechode do útočného pásma puk stratili a dopredu ide opäť Liptovský Mikuláš.

20:40

Liptáci napokon puk vybojovali a zostali v útočnom pásme.

20:10

Rozhodca odpískal zakázané uvoľnenie po nepresnej prihrávke. Vhadzuje sa v obrannom pásme Nových Zámkov. Buly vyhrali hostia, ale Liptáci im robia problémy v rozohrávke.

20:01

Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine diváci videli aktívny hokej na oboch stranách. Nové Zámky aj Liptovský Mikuláš si vypracovali viacero príležitostí, no diváci videli v prvej tretine len jeden gól. V poslednej minúte sa na strane hostí presadil Čaládi a otvoril stav stretnutia.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:23

19:23 ČALÁDI - 0:1

19:23

HC Nové Zámky dali gól!

Nové Zámky sa usadili v útočnom pásme. Pred bránkou Tibenský v páde puk poslal na a ERIKA ČALÁDIHO a ten presnou strelou prekonal Križana.
Asistencie: Tibenský Jozef, Pitule Tomáš

18:41

Do konca presilovej hry zostáva deväť sekúnd a vhadzuje sa v strednom pásme.

18:02

Nové Zámky sa v tejto presilovej hre k strele ešte nedostali.

17:13

Hostia sa v útočnom pásme nevedia udržať a po nepresnej prihrávke si musia po puk ísť do obranného pásma.

16:53

Liptáci po vhadzovaní puk okamžite vyhodili a Nové Zámky zakladajú akciu spoza bránky.

16:45

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Ru. Huna – 2 min., sekanie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

16:14

Burzalova strela od modrej čiary bola viackrát tečovaná, ale brankár ju napokon zastavil a prerušuje hru.

15:45

Fábry vybojoval puk v útočnom pásme, ale jeho zakončenie nebolo ideálne a k puku sa dostali Liptáci.

14:56

Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Nových Zámkov. Po buly sa k puku dostal Makovský a okamžite vystrelil. Jeho prudká strela trafila iba brankára.

14:08

Rudolf Huna vybojoval puk v strednom pásme a spomedzi kruhov vystrelil. Puk letel tesne ponad bránku.

13:32

Bahenský v rýchlo protiútoku. Pod tlakom sa snažil o zakončenie ale jeho strela bola veľmi nepresná.

13:24

Hostia v plnom počte.

13:17

Rudolf Huna nikým nenapádaný dobre vystrelil, ale brankár bol proti a hru prerušuje.

13:09

Domáci počas presilovej hry pekne kombinujú, ale nedokážu skórovať.

12:45

Hostia puk vyhadzujú a môžu si na chvíľu vydýchnuť.

12:12

Uram pred bránou našiel Krišku, jeho zakončenie dokázal brankár vyraziť.

11:30

V strednom pásme vyhrali vhadzovanie Liptáci, dostali sa do útočného pásma, ale tam po nepresnej prihrávke prišli o puk.

11:24

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Mäkinen – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

11:00

Paulovič spoza bránky hľadal Fábryho, ale ten bol dobre bránený a nedokázal zakončiť.

10:30

10:06

Liptákom sa puk podarilo vybojovať a vyhodiť cez všetky čiary.

09:50

Drtinova strela od modrej čiary bola prudká ale veľmi nepresná.

09:19

Medzičasom hrajú hostia v plnom počte a zahrajú si skrátenú presilovú hru.

08:49

Hostia sú v útočnom pásme. Kytnár sa dostal k strele spomedzi kruhov ale tá bola zblokovaná.

08:30

08:30 Gol, ktorý však pre faul nebol uznaný.

08:30

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Sukeľ – 2 min., nedovolené bránenie).

08:10

Stümpel bol v obrovskej príležitosti, ale do odkrytej brány nedokázal skórovať.

07:50

Nové Zámky teraz puk dokázali vyhodiť a na chvíľu sa oslobodzujú.

07:35

Rudolf Huna vystrelil z dobrej pozície, ale brankár dokázal puk chytiť a prerušuje hru.

07:11

Liptáci majú teraz obrovskú príležitosť otvoriť stav zápasu a zatiaľ sa držia v útočnom pásme.

07:06

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Cardwell – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

06:28

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Kytnár – 2 min., držanie).

06:28

Róbert Huna sa pekne uvoľnil po ľavej strane klziska a prudko vystrelil. Brankár s problémami puk vyráža.

05:56

Stümpel pekne uvoľnil Burzalu na modrej čiare, ale jeho strelu brankár bez problémov chytá.

04:58

Šiška od modrej čiary nahodil puk pred brankára hostí, ale tam už boli dobre pripravení obrancovia Nových Zámkov a puk vyviezli mimo nebezpečenstva.

04:06

Domáci prišli o puk v útočnom pásme, následná rýchla akcia Nových Zámkov nebola nebezpečná a domáci sa bez problémov ubránili.

03:40

Aktívnejším tímom je zatiaľ Liptovský Mikuláš.

03:00

Róbert Huna sa dostal medzi kruhmi k puku a vystrelil. Tento puk tesne minul bránku hostí.

02:45

Rudolf Huna sa obtočil okolo bránky hostí a vystrelil, brankár puk vyrazil mimo nebezpečenstva.

02:25

Kabáč bol v rýchlom protiútoku, ale pri pokuse o strelu mu puk ušiel a nedokázal tak využiť dobrú príležitosť.

01:51

Tibenský sa dostal s pukom do útočného pásma, ale po nepresnej prihrávke o puk hostia prišli.

01:25

Vhadzovanie v obrannom pásme Liptovského Mikuláša vyhrali domáci, ale Nové Zámky dokázali puk vybojovať. Pri kombinácii na modrej čiare rozhodca hru prerušil pre ofsajd.

01:11

Chovanov nahodil puk na Križana zo stredného pásma. Brankár ale dokázal puk vyraziť.

00:51

Brabenec zakladá útočnú akciu spoza vlastnej brány.

00:12

V útočnom pásme boli domáci, ale v súboji v rohu klziska o puk prišli.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Križan – Burzala, Stehlík, Nádašdi, Mezovský, Moravčík, Šiška, Bobček, Makovský – Ru. Huna, Ro. Huna, Ri. Huna – Kriška, Sukeľ, Uram – Števuliak, Cibák, Uhrík – Brezniak, Stümpel, Kabáč

HC Mikron Nové Zámky: Lundström – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Chovan, Mäkinen, Maier – Rehák, Brabenec, Báhenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Čaládi, Pitule, Tibenský – Dubec, Lelkéš

Rozhodca: Snášel, Orolín – Gavalier, Bednár.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní piatkového hokejového zápasu 25. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne tím HC Nové Zámky. Zápas sa začína o 17:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Posledný zápas odohrali Liptáci v Martine. Domáci sa dostali do vedenia gólom Markoviča v jedenástej minúte. V druhej tretine, ale dokázali hostia otočiť stav zápasu, keď sa presadili najprv Uhrík a po ňom Stehlík. Liptovský Mikuláš sa ale z vedenia dlho netešil a Martin ešte ku koncu druhej tretiny vyrovnal stav stretnutia. V tretej tretine góly nepadli a tak o zápase rozhodlo predĺženie v ktorom sa Richard Huna gólom postaral o víťazstvo svojho tímu. Liptovský Mikuláš je v tabuľke na ôsmom mieste a spolu s Trenčínom má 34 bodov.
Skóre: 68:77
Najproduktívnejší hráč: Sukeľ Matúš (12+8)

HC Nové Zámky
Odohrali v nedeľu zápas proti Banskej Bystrici. V prvej tretine Banská Bystrica vyhrávala už 0:2 po góloch Surového a Sersena. Nové Zámky sa ale nevzdali a v druhej tretine znížil Brabenec a v tretej tretine napokon vyrovnal stav stretnutia Cardwell. O zápase sa rozhodlo v predĺžení a tri minúty po jeho začiatku sa Drtina postaral o dva body pre Nové Zámky.
Skóre: 61:72
Najproduktívnejší hráč: Brabenec Kamil (4+18)

Posledný vzájomný zápas:
HC Nové Zámky – MHK 32 Liptovský Mikuláš 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Góly: 5. Paulovič (Hudec, Sandgren), 7. Bahenský (Brabenec), 32. Pitule (Čaládi, Mäkinen), 36. Hvila (Drtina, Chovan), 38. Lelkeš (Tibenský, Dubec), 46. Saarinen (Brabenec, Drtina), 60. Drtina (Brabenec, Báhenský)
Strely: 50:24
Vylúčenia: 4:6
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

2:1

Branky a nahrávky: 23. Števuliak (Cibák, Uhrík), 61. Uram (Nádašdi, Sukeľ) – 20. Čaládi (Tibenský, Pitule)

HC MIKRON Nové Zámky: Lundström – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Chovan, Mäkinen, Maier – Rehák, Brabenec, Báhenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Čaládi, Pitule, Tibenský – Dubec, Lelkéš

Rozhodčí: Snášel, Orolín – Gavalier, Bednár

06:28 NZM 2 Kytnár, držení protihráče
07:06 NZM 2+10 Cardwell, napadení+nesportovní chování