3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

02.12.2016, 18:00 • Nitra aréna • 25. kolo • Dalibor Sklár sk

Tipsport: 1.45 5.8 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa stretnutie, v ktorom Nitra v každej tretine strelila jeden gól a zvíťazila nad Martinom 3:0. (20:24:44)
Najlepším hráčom na strane hostí je vyhlásený Patrik Koyš, za domácich Matúš Rais.

59:13

Vhadzuje sa pred Valentom.

59:12

Domáci v plnom počte.

58:43

Puk pri brankárovi hostí. Celý štadión stojí a skanduje "Lalibertéééé".

57:47

57:40

Brňákovu strelu vyráža Valent.

57:04

Martin bude hrať ďalšiu presilovku pri vylúčení Mezeia.

55:40

Zakázané uvoľnenie Martin.

55:01

Milam odpaluje puk až k brankárovi hostí a obe mužstvá striedajú počas hry.

54:25

Nitra hrá so štyrmi hráčmi.

54:04

Ďalším vylúčeným je Pupák za seknutie a hostia si zahrajú 16 sekúnd presilovku 5 na 3.

53:10

53:10

53:10

Paukovček skúsil strelu medzi betóny, ktorú brankár hostí chytá.

53:10

Paukovček bude realizátorom trestného strieľania za hodenie hokejky Petrom Galambošom.

52:20

Pomer síl na ľade sa vyrovnáva. Na trestnú lavicu si sadol Rais za držanie.

51:35

Hostia s pukom ďaleko od svojej bránky. Doposiaľ sa dobre bránia.

50:51

Hostia zle striedali a Nitra si zahrá ďalšiu presilovku.

50:12

50:12 RAIS - 3:0

50:12

Nitra dala gól!
MATÚŠ RAIS dostal prihrávku medzi kruhy a slabo atakovaný obrancom Murčekom strelou z prvej prekonal brankára hostí. Asistencie: Radoslav Macík, Branislav Mezei.

49:11

Slovák dostal skvelú prihrávku na os klziska, vystrelil ale Pavlas dobre zasiahol.

48:17

Nitra si zahrá presilovku pri vylúčení Koyša za držanie.

47:10

Krištof unikol obrane hostí, rútil sa sám na Pavlasa ale ten mu v poslednom momente pred zakončením vypichol puk hokejkou.

46:22

Po ubránenom oslabení sú domáci v útočnom pásme a skúšajú vymyslieť niečo prekvapivé. Obe mužstvá dnes pozorne bránia, čoho výsledkom sú iba dva strelené góly.

45:59

44:52

Hostia sú nasťahovaní v útočnom pásme.

43:57

Rais si sadá na trestnú lavicu za držanie a hostia majú šancu znížiť v početnej výhode.

43:11

Valent na ľade a Pokrivčák rozvlnil iba bočnú sieť.

42:50

Hostia s pukom pri vlastnom brankárovi začínajú útočnú akciu.

41:26

40:15

Podobne ako v úvode druhej tretiny aj v tej tretej hrajú hostia presilovku.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Pomer striel v druhej tretine bol 15:15, celkovo 28:24.
V druhej tretine sme videli rovnako ako v prvej jeden gól, ktorý strelil v 39. minúte Ondrušek.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:45

Puk pri brankárovi hostí. Nitra sa už túto tretinu ubráni.

39:21

Hostia majú v závere tretiny šancu znížiť pri vylúčení Macíka za seknutie.

39:08

Vhadzuje sa pred Valentom, obe mužstvá striedajú.

38:52

Štefankova delovka z prvej opečiatkovala hornú tyčku bránky hostí.

38:27

38:03

38:03 ONDRUŠEK - 2:0

38:03

Brankár hostí neudržal puk po Königovej strele od modrej vo svojej moci a ocitol sa na ľade. Tiesnený RICHARD ONDRUŠEK na radosť domácich následne puk dotlačil do odkrytej bránky. Asistencie: Peter König, Samuel Chalupa.

37:41

Podobný situácia ako pred minútou. Tentokrát prihrával Piačka a strieľal Ondrušek. Pavlas vyráža ľavým betónom.

36:33

David König prihral na ľavý kruh Paukovčekovi, ktorého následná strela bola zblokovaná.

35:26

Puk na domácej striedačke. Vhadzuje sa pred Pavlasom.

34:28

Zakázané uvoľnenie Martin. Hostia nemôžu striedať. Domáci poslali na ľad prvý útok.

34:03

33:50

Hrá sa nám dlhšie bez prerušenia.

32:51

Štefanka bol úspešnejší za bránkou v súboji o puk, následne skúsil prekvapiť brankára Pavlasa, ale ten si postrážil priestor pri pravej tyčke a podržal svoje mužstvo.

32:15

Vhadzuje sa po ľavici brankára hostí.

32:01

Domáci zovreli hostí pred ich brankárom. Obrana Martina nevedela od puku odstaviť najskôr Ručkaya a následne ani Milama.

31:03

Raisovu strelu od modrej Pavlas vyráža.

29:41

Macík v posledných sekundách trikrát ohrozil brankára Pavlasa. Poslednou strelou ho zasiahol do masky a rozhodca hru prerušil.

29:33

Hostia v plnom počte.

28:36

Vhadzuje sa v strednom pásme.

28:01

Slovák sa pretlačil po pravej strane pred bránku a rozzvonil pravú tyčku.

27:29

Prvú presilovku v stretnutí si zahrajú domáci pri vylúčení Koyša za nedovolenú hru s vysokou hokejkou.

27:06

Z následného protiútoku nebezpečne zakončoval Varga. Valent jeho pokus s námahou chytil a hru prerušil.

26:50

Domáci teraz skúšali dotlačiť puk za chrbát brankára hostí po nahodení od modrej čiary. Blackwater ale neuspel a za bránku ho odstavila obrana Martinčanov.

26:28

26:07

Pacalaj teraz medzi striedačkami poslal krásnym bodyčekom Krištofa k ľadu.

25:08

Valent napokon hru prerušuje po sérii zakončení od viacerých Martinčanov. Najnebezpečnejší bol pokus Dírera.

24:32

Prvýkrát v stretnutí sú hostia na dlhšiu dobu nasťahovaní v útočnom pásme. Do zakončenia sa však nedostávajú.

23:48

Korostin strieľa z pravej strany, Valent vyráža puk za pomoci prilby.

23:31

22:35

22:35

22:35

Krištof strieľa z prvej po prihrávke od Štefanku spoza bránky. Pavlas vyráža iba pred seba a David König následne neuspel s dorážkou.

22:01

21:54

Puk na ochrannej sieti, hra je prerušená a vhadzuje sa v obrannom pásme domácich.

21:42

Vhadzuje sa po pravici domáceho brankára.

21:22

Ofsajd Martin.

21:01

Hostia roztočili v útočnom pásme kotoloč. Na jeho konci bola Brnňákova strela od modrej a zákrok domáceho brankára, ktorým hru prerušil.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Hostia majú v úvode tretiny k dispozícii 119 sekundovú presilovku pri vylúčení Štefanku.
V prvej tretine sme videli iba jeden gól a to v ôsmej minúte z hokejky Štefanku. Pomer strieľ po prvej tretine je 13:9.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:59

Prvú presilovku v stretnutí si zahrajú hostia pri vylúčení Štefanku za držanie protihráča.

19:51

Posledná akcia prvej tretiny patrí domácim.

18:47

Markovič nebezpečne tečoval puk pred domácou bránkou, Valent s námahou vyráža.

18:23

Heizerova strela z ľavej strany, Valent zasahuje a hru prerušuje.

18:00

Do konca tretiny zostávajú dve minúty, pri puku tak ako väčšinu tretiny sú domáci hráči.

16:55

Ofsajd Nitra.

16:11

Domáci zovreli Martinčanov na vlastnej polovici, tí sa nevedie dostať na dlhšie k puku.

14:37

Bačik s pukom za vlastnou bránkou, obe mužstvá striedajú počas hry.

14:00

14:00

14:00

Krištof sa ocitol s pukom sám pred odkrytou bránkou. Nanešťastie pre domácich sa mu zaplietol medzi korčule a nezakončil ideálne a včas.

13:39

Dobre hrajúci Štefanka teraz obkorčuloval bránku a skúsil prekvapiť Pavlasa bekendovým zakončením. Ten si dal pozor a jeho pokus skryl do svojej moci.

13:11

Markovič neuspel v súboji proti Milamovi a pri puku sú domáci.

12:25

12:01

Heizer v súboji v rohu klziska prišiel o prilbu a odkorčuloval na striedačku.

11:31

Vhadzuje sa pred brankárom hostí.

10:52

Štefanka po rýchlej domácej akcii zakončuje strelou k bližšej žrdi. Pavlas vyráža.

10:25

Markovičova strela z otočky letela vedľa domácej bránky.

09:59

Úspešný zákrok si pripisuje aj domáci brankár a hru prerušuje.

08:48

Domáci mohli pridať druhý gól, kedy nebezpečne zakončoval Chalupa. Pavlas teraz podržal svoje mužstvo.

07:52

07:52 ŠTEFANKA - 1:0

07:52

Nedáš dostaneš sa potvrdilo v Nitre. Hostia vo veľkej príležitosti neuspeli. Z následnej akcie domácich zachytil puk na modrej čiare Rais, nahodil ho na bránku hostí a pred Pavlasom puk tečoval JURAJ ŠTEFANKA a strelil úvodný gól stretnutia. Asistencie: Matúš Rais.

07:22

Chyba domácich v obrane a pred Valentom sa ocitli osamotený Koyš s Galambošom. Druhý menovaný zakončoval nepresne.

06:50

Slovák strieľa z prvej, Pavlas vyráža pravým betónom dorohu klziska.

06:24

Ordzovenský s pukom pri Valentovi rozohráva útočnú akciu domácich.

05:25

Paukovček opäť v zakončení, tentokrát strieľa z ľavého kruhu, ale jeho strela bola zblokovaná jedným z obrancov hostí.

05:12

Zakázané uvoľnenie Nitra.

04:31

Puk na domácej striedačke a hra je prerušená. Vhadzuje sa v strednom pásme.

03:56

Hrá sa nám dlhšie bez prerušenia, obe mužstvá striedajú počas hry.

02:55

Úvod stretnutia opatrný z oboch strán, brankári doposiaľ nemuseli zasahovať.

01:24

Paukovčekova strela z prvej bola nepresná, puk je v strednom pásme.

01:09

00:37

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Hymna doznela, desaťminútová rozlúčka s miláčikom domácich tribún je na konci a môže sa vhodiť úvodné buly.
V Nitra aréne znie hymna.
Začiatok sa stále odkladá, pretože diváci tlieskajú aj pri odchode Lalibertého do útrob štadióna.
Za mohutného skandovania "Lalibertééé sa rozlúčka skončila a stretnutie nám o malý moment začne.
Domáci fanklub rozprestrel veľkú podobizeň Davida Lalibertého a nápis "We will never forget".
Na kocke sa premieta dokrútka z pôsobenia Lalibertého v Nitre.
Práve prebieha rozlúčka s Davidom Lalibertém za veľkého potlesku domácich divákov.
Na kocke sa premieta predzápasové intro a za búrlivého potlesku prichádza na ľad HK Nitra.
Pár minút pred stretnutím je Nitra aréna ponorená do tmy. Pred začiatkom zápasu budeme svedkami rozlúčky s Davidom Lalibertém, ktorý nedávno ukončil pre problémy s chrbtom kariéru.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Úvodné zostavy:

HK Nitra: Valent – Milam, Ordzovenský, Rais, Mezei, Pupák, Kuzma, König P., Bene – Ručkay, Slovák, Blackwater, Štefanka, Krištof, König D., Macík, Paukovček, Bajtek, Chalupa, Ondrušek, Piačka

MHC Martin: Pavlas – Bačik, Brňák, Pacalaj, Salija, Pulli, Leško, Michalčin, Rusina – Korostin, Heizer, Koyš, Markovič, Galamboš, Surovka, Varga, Murček, Pokrivčák, Upitis, Jurášek, Dírer

Rozhodca: Salonen, Müllner – Tvrdoň, Vyšný.
V 25. kole sa v Nitra aréne predstavia proti domácej Nitre hokejisti MHC Martin.
Mužstvá v tabuľke delí 12 bodov, ale Nitra má na svojom konte o 3 zápasy viac. Aktuálny majster so ziskom 47 bodov figuruje na tretej priečke. Martinčanom s 35 bodmi patrí piata pozícia.
Zápasu bude predchádzať rozlúčka s kanadským legionárom, ktorý sa výraznou mierou pričinil o zisk majstrovského titulu v uplynulej sezóne. Pre problémy s chrbtom David Laliberté ukončil kariéru a s domácimi fanúšikmi sa rozlúči pred piatkovým stretnutí. V domácom drese bude chýbať okrem iných aj Mitch Versteeg, ktorý musí nútene pauzovať za zákrok na Petra Ölveckého, ktorému sa sezóna predčasne skončila. Domáci obranca inkasoval od disciplinárky trest trest zastavenia činnosti vo výške 3 mesiacov nepodmienečne.
V drese hostí sa nepredstaví brankár Corbeil, ktorý odletel za veľkú mláku, nakoľko mu skončili víza. Martinčania pre problémy so žltačkou dohrávajú priebežne stretnutia, ktoré museli byť nútene odložené. V poslednom odohranom stretnutí zdolal Martin hráčov HK Orange 20 presvedčivo 5:0.
Či sa im podarí uspieť aj v piatkovom stretnutí v Nitra aréne sa dozviete aj z nášho textového prenosu, na ktorý vás pozávam.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

3:0

Branky a nahrávky: 8. Štefanka (Rais), 39. Ondrušek (Chalupa, König P.), 51. Rais (Mezei, Macík)

HK VITAR Martin: Pavlas – Bačik, Brňák, Pacalaj, Salija, Pulli, Leško, Michalčin, Rusina – Korostin, Heizer, Koyš, Markovič, Galamboš, Surovka, Varga, Murček, Pokrivčák, Upitis, Jurášek, Dírer

Rozhodčí: Salonen, Müllner – Tvrdoň, Vyšný

07:52 NIT 1:0 Štefanka (Rais)
19:59 NIT 2 Štefanka, držení protihráče
27:29 MAR 2 Koyš, vysoká hůl
38:03 NIT 2:0 Ondrušek (Chalupa, König P.)