SC Marimex Kolín – IHC Králové Písek

5:3

konec (2:0, 1:2, 2:1)

02.12.2016, 16:00 • ZS Kolín • 27. kolo • Tereza Hölzlová

Důležité 3 body získali Kolínští. V tabulce mají před zítřejším posledním zápasem základní části 25 bodů. (18:07:41)

59:08

Gólman Písku je zpět v bráně. Přerušovalo se kvůli hostujícímu hráči, který nemohl po zásahu pukem hrát. tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

58:51

Těsně vedle brány projel puk, který Kozlové vyhazovali ze třetiny. Hosté totiž hrají power play.

58:34

Hosté si berou oddechový čas.

58:00

Poslední dvě minuty utkání.

57:58

57:05

Dotter to zkoušel z těsné blízkosti. Vedle.

56:13

Střela Kronuse zpoza hráče. Gól nepadl, ale jen díky štěstí, které stálo při píseckém brankáři.

55:58

Waller záhy seká a oslabuje svůj tým. Kolín má dvě minuty přesilovku.

55:06

Písek právě vstřelil branku!

JOSHUA WALLER takovou záhadnou střelou snižuje na 5:3. Gólmanovi Kolína bylo líto, že takový puk vůbec za jeho záda prošel.

53:58

Kozlové právě vstřelili branku!

napodruhé to TOMÁŠOVI GORÁSOVI vyšlo. Druhý přesilovkový pokus byl gólový. Kozlové vedou 5:2. Asistence: Kronus Jonáš, Zdeněk David.

53:49

Střelu od modré chtěl Gorás tečovat, ale nepodařilo se ideálně.

52:44

Přesilovou hru budou mít k dispozici domácí. Písecký Pokorný podrážel.

52:17

Nutil se zkoušel prosadit střelou přes hráče. Gólman to viděl.

51:29

Dotter vypíchl ve středním pásmu u mantinelu puk a hnal se dva na jednoho. Hosté se vraceli, a tak Dotter vystřelil sám. Nedal, ale akce to byla pěkná.

49:45

Kolínští záhy po ubráněném oslabení Kozlové skórují. Důležitou branku střílí DAVID ZDENĚK. Asistence. Zheliznyak Vasyl.

49:13

Domácí v plném počtu. Hosté si skoro neškrtli.

47:13

Chyba na rozehrávce, řítící se host sám host na Maška, tak faul. Štěpánek podrážel. Hosté mají početní převahu.

46:50

Ofsajd Kolína.

46:49

Písečtí se snaží něco vymyslet, ale nedaří se jim zatím.

45:52

Icing hostí.

45:00

Oba týmy se střídají v chybách na rozehrávkách, tak se hra přelévá ze strany na stranu, ale bez velkých šancích.

43:57

Zdeněk to zkoušel z mezikruží. Písecký brankář vytasil lapačku.

42:24

41:48

Pak jednou a nakonec domácí vyhazují.

41:16

Hosté jezdí hodně kolem mantinelů. Zatím nevystřelili.

41:15

Domácí jsou ve čtyřech.

40:26

Je tu přesilovka pět na tři pro hosty.

40:26

40:24

Kozlové jdou do třech. Vyloučen Zdeněk za podražení.

40:02

Začíná se 4 na 4

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:35.

40:00

39:30

Kronus se řítil do brejku, ale nevystřelil přesně.

39:15

Síly na ledě se vyrovnávají. Gorás hákoval.

38:39

První střelu v kolínské přesilovce si připsali hosté, když ujel Přibyl. Byl ale pronásledován, tak neměl tolik prostoru...

38:26

Kolín si zahraje na konci třetiny přesilovku. Stauber je vyloučen za sekání.

37:12

Hosté proměňují přesilovku. SEAN NORRIS tečoval puk před bránou. Asistence: Štěcha Martin.

36:42

Posunutá brána Kolína. Hosté se vydali do útoku a Mašek do ní při zákroku strčil.

35:48

Kozlové jdou do čtyř. Vasilev odsedí dvě minuty za napadení.

34:29

DANIEL RULC zvyšuje znovu na rozdíl dvou gólů. Kolínští v útočném pásmu tak dlouho bušili, až dobušili puk do brány. Asistence: Kronus Jonáš.

32:40

Hosté se chtěli po delší době dostat do útočného pásma, ale zastavil je ofsajd,

32:00

Hraje se u hostí ve třetině, ale s málem střel...

30:55

Už páté zakázané uvolnění hostí v této třetině.

30:06

Grauer vystřelil od modré zpoza hráče, to nebylo marné... Gólman sklapl betony a puk za svá záda nepustil.

30:00

Jak to bývá, hosté mají hned víc chuť bruslit.. Kozlové musí šlápnout do kroku...

28:40

Hosté snižují. Po několika hluchých chvílích se prosazuje JOSHUA WALLER. Asistence: Pokorný Matěj, Hakl Frederik.

26:07

Další zakázané uvolnění Písku.

25:50

Mašek byl málem zaskočen střelou hostí, ale puk nemířil přesně.

25:29

Oba týmy jsou kompletní.

25:10

Další zakázané uvolnění hostí,

25:01

Hraje se před píseckou bránou a hosté před chvílí vyhodili na icing.

23:29

Současné vyloučení. Z Kolína Mikula za zdržování hry. Od hostů Norris za sekání. Hraje se 4 na 4.

23:05

Nicméně branku z toho nepřidali...

22:15

Kozlové se braní u sebe v pásmu. Je to asi nejdelší tlak, co si hosté zatím vytvořili.

21:40

21:13

Kozlové začali třetinu v přesilovce. Kombinují a zkouší se prosadit... ale zatím bez úspěchu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:49.

20:00

19:40

Dotter ujel do brejku a zakončení nebylo vůbec špatně, ale byl u toho faulován. Štěcha dostává dvě minuty. Kolín skončí třetinu a začne v přesilovce.

19:00

Je tu poslední minuta první třetiny.

18:02

Kozlové se radovali, ale branka nebyla uznána z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.

17:02

Mohlo to být 3:0. Střela vyražená betonem těsně minula kolínskou hůl, která byla připravena na dorážku.

15:46

Kozlové přesilovku proměňují. Po ose Dotter-Zdeněk- TOMÁŠ GORÁS hosté podruhé inkasují. Asistence: Zdeněk David, Dotter Samuel.

15:32

Kolín měl na holi gól, ale místo střely přišla přihrávka a nevyšlo to.

15:17

Za faul hráče 4 Waller nařízeno trestné střílení. Poul jen sice pomalu, ale chystal se na střelu do bekhendu. Povedlo s emu položit gólmana, ale nezvedl puk a trefil jen beton.

15:03

14:32

Hosté hráli v šesti, Bude se hrát ve čtyřech na čtyři.

14:21

Kozlové se osvobozují. Už zbývá jen necelá minuta do konce trestu Kolína...

13:25

Kozlové vyhazují a střídají.

13:18

Kolín je ve čtyřech.

13:03

Další trest pro Kolín. Dotter dostává dvě minuty na podražení. 15 vteřin budou hrát hosté pět proti třem.

12:04

Toto byla velká šance. Střelu Šebesty Mašek vyrazil, ale jen do vzduchu a puk spadl zpět do brankoviště. Pak ve skrumáži mohl projít za jeho záda... neprošel.

11:18

Kozlové jdou do čtyř. Za vysokou hůl si posedí na trestné Grauer.

10:43

Teď byl zákrok Maška. Nenápadnou střel zlikvidoval betonem.

9:00

Kolínský brankář Mašek si ještě skoro nesáhl na puk...

7:58

Gorás v šanci před gólman, ten ale jeho puk vytěsnil ramenem.

6:50

Teď se gólman Písku otáčel, protože kolem něj puk jen prosvištěl.. ale vedle...

6:37

Kolín se dál drží v útočném pásmu a hosté vyhazují na icing.

5:59

SAMUEL DOTTER dostává svůj gól do vedení. Vystřelil a síť se zavlnila. Necelých šest minut trvalo Kolínu, než úvodní aktivity proměnili. Bez asistence.

4:45

Kozlové to zkoušeli z úhlu, nebylo to špatné, ale gólem to neskončilo.

4:31

Hosté v plném počtu. Z přesilovky Kolín nic nevytěžil.

3:40

Hosté se znovu osvobozují.

3:19

Zatím přesilovka bez větší šance, teď se bude dokonce vhazovat v kolínském obranném pásmu.

2:31

Hosté jdou do čtyř. Ve středním pásmu fauloval kolenem.

2:12

Hosté jdou poprvé do útoku, ale hned puk ztrácejí. Velmi snadno z pohledu Kolína.

1:49

Aktivity se ujal Kolín. Písek sem tam vyhodí a vystřídá, ale to je zatím vše.

1:01

Další střela Kozlů.

00:12

Kolín začal střelou... Pro gólmana těžký zákrok na začátek.

00:01

Dnes se hraje předposlední kolo základní části extraligy staršího dorostu. Ve skupině Střed hostí předposlední Kolín poslední Písek.

Kozlové dokázali nedávno vyhrát v Havlíčkově Brodě, což je sice neposunulo v tabulce, ale zaručilo jim to potřebné body, které se přenáší do nadstavby. Nyní jich mají 22.

Písek je beznadějně poslední s osmi body.

Do nadstavby o sestup jdou 4 týmy z každé skupiny, tedy 12 týmů a Kozlové budou hrát každý s každým, vyjma soupeřů ze skupiny. Kozly teda čekají zápasy s týmy ze skupin Západ a Východ. Z této dvanáctičlenné skupiny padají dva týmy s nejnižším počtem bodů. Body ze základní části se přenášejí kompletně.

Dnešní zápas tedy taky bude hrát roli. V zákulisí se povídá, že Písek je asi nejžhavější kandidát na spadnutí. Hledat se tedy bude s největší pravděpodobností jen druhý tým. Na Moravě, i když některé týmy nemají tolik bodů, jako Kolín, jsou ale obecně silnější týmy, a tak to bude velmi napínavý bod. Každopádně by se dnes Kolínu velmi hodilo získat tři body nad Pískem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:3

Branky a nahrávky: 6. Dotter, 16. Gorás (Zdeněk, Dotter), 35. Rulc (Kronus), 50. Zdeněk (Zheliznyak), 54. Gorás (Kronus, Zdeněk) – 29. Waller (Pokorný, Hakl), 38. Norris (Štěcha), 56. Waller (Hakl)

SC Marimex Kolín: Mašek (Březina) – Dotter, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Mikula, Nutil, Gorás, Kronus, Rulc, Zheliznyak, Dytrych, Plíhal, Poul, Vasilev

IHC Králové Písek: Kříž (Křepela) – Kopenec, Pokorný, Kukla, Lang, Štěcha, Kroupa, Waller, Hakl, Novotný, Norris, Novák, Přibyl, Šebesta, Stauber, Měchura, Pechlát

Rozhodčí: Barek – Tasch, Pechánek

2:31 PIS 2 Lang, faul kolenem
5:59 KOL 1:0 Dotter
11:18 KOL 2 Grauer, vysoká hůl
13:03 KOL 2 Dotter, podražení
14:32 KOL 2 Štěcha, příliš mnoho hráčů