3:2
po prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
02.12.2016, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 27. kolo • Info o změnách stavu (Jan Brabec)
Rytíři Kladno – HC Letci Letňany
3:2
po prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Březina (Zich, Husarik), 33. Müller (Bláha, Husarik), 65. Husarik (Jelínek) – 48. Kocík (Rousek, Danov), 57. Rousek (Lytvynov, Danov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Jiroušek (Altrichter) – Kvapil, Veber (A), Zich, Šmatlák, Haspeklo, Müller (A) – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Jelínek, Kouba
Náhradníci:
Trenér:
HC Letci Letňany:
Pařík (Hamalčík) – Klikorka (A), Gebell, Prebsl, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Pinkas, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Bílek, Danov, Rousek, Novák, Jelínek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
06:04 | KLA | 2 | Bláha, hákování | |
06:10 | LET | 2 | Nedorost, hákování | |
10:44 | LET | 2 | Jelíkek, podražení | |
15:26 | KLA | 2 | Bláha, nedovolené bránění | |
18:57 | KLA | 1:0 | Březina (Zich, Husarik) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:40 | KLA | 2 | Veber, držení protihráče | |
30:36 | LET | 2 | Nárovec, sekání | |
32:51 | KLA | 2:0 | Müller (Bláha, Husarik) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:05 | LET | 2 | Jelínek, sekání | |
47:47 | LET | 2:1 | Kocík (Rousek, Danov) | |
50:54 | KLA | 2 | Müller, podražení | |
56:42 | KLA | 2 | Zich, naražení zezadu | |
56:53 | LET | 2:2 | Rousek (Lytvynov, Danov) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:54 | LET | 2 | Schönbauer, držení protihráče | |
64:15 | KLA | 3:2 | Husarik (Jelínek) | |
po prodl. |
Buffalo – NY Rangers 01:00 4:3
Washington – NY Islanders 01:00 0:3
Pittsburgh – Dallas 01:05 6:2
Boston – Carolina • po s.n. (2:1) 01:10 2:1
Ottawa – Philadelphia • po prodl. 01:30 2:3
Detroit – Florida • po prodl. 01:30 1:2
St. Louis – Tampa 02:00 5:4
Winnipeg – Edmonton 02:00 3:6
Chicago – New Jersey • po prodl. 02:30 4:3
Arizona – Los Angeles 03:00 3:4
Colorado – Columbus 03:05 2:3
Vancouver – Anaheim 04:00 1:3
Jihlava – Třinec • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
HC Litvínov – Sparta 15:00 0:6
Kladno – Letňany • po prodl. 16:00 3:2
Kolín – Písek 16:00 5:3
Č. Budějovice – Liberec 16:00 4:2
Vsetín – Havířov 16:30 1:5
Vítkovice – Kometa Brno 17:00 1:5
HC Plzeň – Slavia 17:00 5:2
Pardubice – Mladá Boleslav • po s.n. (1:0) 17:00 5:4
Havlíčkův Brod – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 18:00 2:1
62:54
56:42
50:54
45:05
30:36
27:40
15:26
10:44
06:10
06:04