2:1
konec (1:1, 0:0, 1:0)
02.12.2016, 18:00 • Meo aréna, Přerov • 42. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.6 4.5 3.97 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 4.5 - 3.97
HC ZUBR Přerov – SK Trhači Kadaň
2:1
konec (1:1, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Berger (Ižacký, M. Kratochvíl), 43. Chmelíř (Milan Procházka, T. Sýkora) – 11. O. Beránek (Hejcman)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Horčička – Chmelíř, Šnajnar, M. Novotný, Ferenc (A), Zbořil, L. Vágner, Pala, Malina – Plášek, T. Sýkora (C), Milan Procházka (A) – Goiš, Podešva, Kovařík – Ižacký, Berger, M. Kratochvíl – Š. Kratochvíl, Dymáček, Tadeáš Král.
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň:
Lukeš (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, D. Šimek, Šafář, J. Tomeček (A), Popela – Hlava, Osmík, Kohout – O. Beránek, Hejcman, Krejčiřík – L. Vrána (A), M. Zadražil, Vaněk – Ringler, Chrpa.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sýkora – Malý, Šimán
Diváci: 1637
1. třetina | ||||
01:50 | KAD | 2 | M. Zadražil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
05:42 | PRE | 2 | Šnajnar, držení protihráče | |
09:39 | PRE | 2 | M. Kratochvíl, sekání | |
10:31 | KAD | 0:1 | O. Beránek (Hejcman) | |
13:58 | PRE | 1:1 | Berger (Ižacký, M. Kratochvíl) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:23 | KAD | 2 | Osmík, hákování | |
32:28 | PRE | 2 | Ižacký, podražení | |
35:38 | PRE | 2 | Ferenc, podražení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:38 | PRE | 2:1 | Chmelíř (Milan Procházka, T. Sýkora) | |
45:17 | PRE | 2 | Dymáček, hákování | |
57:21 | KAD | 2 | Hejcman, nedovolené bránění | |
59:36 | PRE | 2 | Ferenc, vražení na hrazení | |
Konec |
Buffalo – NY Rangers 01:00 4:3
Washington – NY Islanders 01:00 0:3
Pittsburgh – Dallas 01:05 6:2
Boston – Carolina • po s.n. (2:1) 01:10 2:1
Ottawa – Philadelphia • po prodl. 01:30 2:3
Detroit – Florida • po prodl. 01:30 1:2
St. Louis – Tampa 02:00 5:4
Winnipeg – Edmonton 02:00 3:6
Chicago – New Jersey • po prodl. 02:30 4:3
Arizona – Los Angeles 03:00 3:4
Colorado – Columbus 03:05 2:3
Vancouver – Anaheim 04:00 1:3
Jihlava – Třinec • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
HC Litvínov – Sparta 15:00 0:6
Kladno – Letňany • po prodl. 16:00 3:2
Kolín – Písek 16:00 5:3
Č. Budějovice – Liberec 16:00 4:2
Vsetín – Havířov 16:30 1:5
Vítkovice – Kometa Brno 17:00 1:5
HC Plzeň – Slavia 17:00 5:2
Pardubice – Mladá Boleslav • po s.n. (1:0) 17:00 5:4
Havlíčkův Brod – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 18:00 2:1
59:36
57:21
45:17
35:38
32:28
22:23
09:39
05:42
01:50