DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Olomouc

6:0

konec (1:0, 3:0, 2:0)

02.12.2016, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 23. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.35 5.7 5.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:51

A právě u levé tyčky gólmana hostí se strhla menší šarvátka, po které se už bude vylučovat. Jan Beier dostává dvě minuty za krosček a další dvě za hrubost. Domácí forvard Aleš Heinrich usedá za katr na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 3-11.
Vyšší tresty: 0-1

57:38

Puk se do olomoucké branky nedostal i kvůli sekání Roka Macuha a Dukla tak bude hrát dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 2-9.

56:51

Další vyloučení na olomoucké straně. Křídlo první lajny Pavel Tomaník jde ven na dvě minuty za faul loktem.

Na vyloučení: 2-8.

45:19

Jen co se Dominik Hajšman vrátil z trestné lavice, kde odseděl dvě minuty za spoluhráče Rutara, jde ven znovu. Tentokrát už se jedná o jeho trest, když na pravém kruhu v obranném pásmu jasně podrazil soupeře.

Na vyloučení: 2-7.
Vyšší tresty: 0-1.

42:11

Obránce hostí Ludvík Rutar dostává 2+10 minut za zákrok do oblasti hlavy nebo krku Kraučuka. Menší trest jde odsedět Dominik Hajšman.

Na vyloučení: 2-6.

37:55

U levého kruhu poblíž mantinelu v obranném pásmu Dukly si něco hodně dlouze vyříkávají Dominik Adam a Rok Macuh. Oba dva míří vzápětí na trestnou lavici. Domácí útočník a první jmenovaný za držení hole, pro Macuha je to trest za hrubost.

Na vyloučení: 2-5.

32:06

Lukáš Spurný je čtvrtým vyloučeným hráčem Olomouce, když se provinil podražením ve vlastním obranném pásmu.

Na vyloučení: 1-4.

23:50

Vojtěch Maštera je prvním vyloučeným hráčem Dukly, když u obranné modré poblíž lavic časoměřičů podrazil Matěje Hudečka.

Na vyloučení: 1-3.

13:34

Kapitán hostí Dominik Marek je už třetím vyloučeným hráčem Olomouce v prvním dějství. Ven putuje za vysokou hůl.

Na vyloučení: 0-3.

03:24

Dominik Cach je v krátkém časovém sledu druhým vyloučeným hráčem svého týmu, když dostává dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 0-2.

00:46

Jihlavští hokejisté si zahrají přesilovou hru. Útočník první lajny Rok Macuh jde ven na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 0-1.

6:0

Branky a nahrávky: 4. Geier (Hrabaň, Rezek), 21. Geier, 25. Mejzlík (Pospíchal), 36. Maštera (Geier, Rezek), 45. Mejzlík (Heinrich, Hendrych), 47. Maštera (Rezek, Hrabaň)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Mareš, Pospíchal, Hrabaň, Srnský, Huňáček, Kadlec – Kraučuk, Heinrich, Mejzlík – Maštera, Rezek, Geier – Krtek, Adam, Hendrych. Trenér: Patrik Augusta

HC Olomouc: Pospíšil (Marek) – Spurný, Rutar, Beutl, Hudeček, Kališ, Spálovský – Jelínek, Macuh, Tomaník – Kuba, Jeklič, Marek – Beier, Podlaha, Říčka – Cach, Hajšman. Trenér: Petr Fiala

Rozhodčí: Doležal – Kis, Čížek

00:46 OLO 2 Macuh, sekání
03:24 OLO 2 Cach, krosček
03:48 JIH 1:0 Geier (Hrabaň, Rezek)
13:34 OLO 2 Marek, vysoká hůl
21:00 JIH 2:0 Geier