FC Táborsko akademie – MFK Chrudim

0:5

konec (0:3)

01.05.2016, 10:15 • 27. kolo • Michal Sváček

Konec zápasu. Hosté potvrdili svou skvělou pozici a upevnili si první místo v tabulce dalšími třemi body. Výsledek utkání 0:5 (12:07:21)

90

90

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Novák, přichází Štecher.

89

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Rabiňák M., přichází Kostka.

88

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Peterka, přichází Michalec.

88

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Langr, přichází Ráliš.

86

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Sixta, přichází Opina.

83

Chrudim právě vstřelila branku! ONDŘEJ HAUF dává opravdu nádhernou branku. Přímý kop skoro ze třiceti metrů posílá nekompromisně do branky a brankář Blažek jeho střelu pouze srazil do své branky.

83

Hosté rozehrají přímý kop.

82

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Rybička, přichází Tlapák.

80

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Traore, přichází Škarda.

79

Řezníček centroval balon do vápna, k míči se ovšem nikdo nedostal a tak jenom prolétl vápnem do autu.

78

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Luptovský, přichází Kratochvíl.

76

Hosté rozehráli rohový kop, k míči se dostal Rybička, který hlavou přestřelil branku.

74

Chrudim právě vstřelila branku! PETR RYBIČKA zaznamenal hattrick. Úplně sám se ocitl ve vápně a za jeho střelou se mohl domácí brankář Blažek jen bezmocně ohlédnout.

72

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Krčál, přichází Hauf.

71

Žlutou kartu dostává Vavřína (FC MAS Táborsko B).

71

Smetana posílá míč po centu hostí do autu.

70

Rabiňák posílá přímý kop pouze do zdi.

69

Domácí budou rozehrávat přímý kop.

67

Žlutou kartu dostává Radouš (MFK Chrudim).

66

Krčál vystřelil na branku, brankář Blažek jeho střelu bez problémů chytá.

65

Bouška ztratil míč, po jeho chybě se k němu dostal Krčál, který mohl jít na branku, Bouška ovšem svou chybu napravil a míč vybojoval opět pro domácí.

60

Hosté rozehráli rohový kop, Smetana míč pěkně nůžkami odkopává do bezpečí.

58

Domácí se dostali do ofsajdu.

57

Po chybě Nováka se k míči dostává Sixta, který vystřelil pouze mimo branku.

55

Hosté rozehráli další rohový kop, domácí Novák míč odkopává daleko od branky.

54

Z rohového kopu měli hosté velkou šanci, domácí brankář Blažek vyrazil jejich střelu pouze před sebe kde ovšem stál Smetana a ten míč posílá daleko od branky.

53

Domácí poslali míč hlavou na rohový kop.

53

Hosté budou po faulu Vavřiny rozehrávat přímý kop velmi blízko před brankou domácích.

51

Petr Rybička nedosáhl na cent od Řezníčka a míč skončil v autu.

48

Žlutou kartu dostává Novák (FC MAS Táborsko B).

48

Novák byl faulován na středu hřiště.

46

Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Presl, přichází Bouška.

46

Skončil nám první poločas, zatím dominují jasně hosté, kteří jsou aktivní a nepřestávají polevovat v nátlaku na domácí. Druhý poločas začne zhruba za 15 minut. Stav utkání po prvním poločase 0:3

45

45

Pěkná šance domácích, Peterka pronikl do vápna hostí a vystřelil, brankář Mrázek jeho střelu vyrazil.

42

Další střela hostí, tentokrát Mastík střílel ale brankář Blažek jeho střelu pěkně vyrazil.

41

Po rohovém kopu se do míče pěkně opřel Řezníček, jeho střela ovšem minula branku.

41

Hosté budou rozehrávat rohový kop.

39

Na centr si po přímém kopu naskočil Luptovský, který ovšem hlavou minul branku.

38

Nohava se dopustil faulu, hosté budou rozehrávat přímý kop.

37

Hosté kombinují na vlastní polovině, do hry zapojili i brankáře Mrázka.

36

Domácí rozehráli rohový kop, Traore hlavou minul branku.

35

Po centru Presla si hosté málem srazili míč do vlastní branky.

33

Smetana rozehrával po faulu přímý kop, hosté hlavou poslali míč pouze k Novákovi který ale fauloval.

31

Hosté rozehrávali přímý kop. David Sixta rozehrával, domácí míč hlavičkou poslali do bezpečí.

29

Hosté měli pěknou šanci. Řezníček pronikl až do vápna a poté vystřelil, jeho střela šla jen těsně nad branku domácích.

26

Presl se patičkou snažil nahrát Rabiňákovi, hosté jeho nahrávku odkopli daleko od své branky.

24

Traore byl faulován.

23

Hosté se dostali do ofsajdu.

22

Nohava nahrál z přímého kopu na Smetanu, který se do míče opřel z velké dálky, jeho střela ovšem minula branku.

21

Domácí Peterka byl faulován, domácí budou rozehrávat přímý kop.

20

Chrudim právě vstřelila branku! DAVID SIXTA dává pěknou branku. Chrudim využila další chyby domácích a po pěkně kombinaci se k míči dostal Sixta, který zvyšuje na 0:3

19

17

Na středu hřiště byl faulován Kesner.

16

Přímý kop měli i domácí. Kopal Nohava, hosté ovšem jeho centr hlavou odvrátili.

15

Hosté rozehrávali po faulu přímý kop, který ovšem šel daleko mimo branku.

13

Hosté jsou i po dvou vstřelených brankách stále při chuti a stále se aktivně tlačí do branky domácích.

11

Chrudim právě vstřelila branku! PETR RYBIČKA dává dnes svou druhou branku. Domácí špatně rozehráli a ztratili míč na vlastní polovině čehož hosté využili a zvyšují na 0:2

9

Chrudim právě vstřelila branku! PETR RYBIČKA se po rohovém kopu hostí nejlépe zorientoval ve vápně a pohotově zakončil. Hosté se ujímají vedení 0:1

7

Domácí Turek byl faulován středu hřiště.

3

První šance domácích, Traore nahrával na nabíhajícího Nováka, který se rozhodl vystřelit ale rána mu vůbec nesedla a brankář Mrázek jeho střelu chytá.

2

Domácí začali aktivně a hned ze začátku se tlačí dopředu.

1

Domácí dnes nastoupí v modrých dresech, hosté v červených.

FC MAS Táborsko B: Blažek- Novák, Peterka, Rabiňák M., Nohava- Turek, Presl, Traore, Rabiňák J.,- Vavřina, Smetana (K)
Náhradníci: Škarda, Kostka, Michalec, Štecher, Bouška, Hňup

MFK Chrudim: Mrázek- Krčál, Radouš (K), Luptovský, Langr- Sixta, Drahoš, Řezníček, Kesner- Mastík, Rybička
Náhradníci: Ráliš, Opina, Kratochvíl, Hauf, Tlapák, Trojan

Rozhodčí: Košan Martin – Pastyřík Vladimír, Špindlerová Zuzana.
MFK Chrudim
Chrudim se zatím drží na čele ČFL a dnes bude chtít toto skvělé umístění potvrdit dalšími třemi body. Poslední zápas vyhráli na svém hřišti proti Brozanům 3:1.
FC MAS Táborsko B
Domácí se dnes pokusí navázat na předchozí dva zápasy, které vyhráli nejprve proti Převýšovu 2:0 a potom 1:2 na půdě Čáslavi. V případě dnešní výhry by se domácí dotáhli bodově na 9. tým tabulky Králův Dvůr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.