01.05.2016, 10:15 • SC Horní Počernice • 30. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.2 3.6 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

66

66. Patrik GILIAN - 4:0

66

Slavia právě vstřelila branku!
O osudu utkání se zdá být již definitivně rozhodnuto. Domácímu trenérovi Michalu Petroušovi se vyplatilo střídání, tři minuty po příchodu na hřiště se totiž prosazuje Patrik Gilian razantní ranou z levé strany a zvyšuje již na 4:0!

40

40. Oskar FOTR - 3:0

40

Domácí hráči přidávají v závěru první půle třetí branku a do kabin tak půjdou s výrazným náskokem! OSKAR FOTR si naběhl za obranu Teplic na dlouhou přihrávku z obranné poloviny a s přehledem překonal vybíhajícího brankáře Skaláka!

22

22. David BROUKAL - 2:0

22

V polovině první půle navyšují domácí fotbalisté své vedení na dvě branky! Na vrcholu vápna se dostal po několika odrazech k balónu DAVID BROUKAL a přesnou ranou k pravé tyči nedal Skalákovi šanci!

2

2. Jan ŠTOHANZL - 1:0

2

Domácí otevírají hned ve druhé minutě skóre dnešního zápasu! JAN ŠTOHANZL dostal z právě strany balón do vápna, kde se z první dokázal prosadit a poslal Slavii do vedení!