Chance liga

Sportovní klub Kadaň – HC Dukla Jihlava

3:2

konec (1:1, 0:1, 2:0)

30.09.2015, 18:00 • Zimní stadion města Kadaně • 9. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.25 4.05 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:55

Dvě minuty za hákování si odsedí Hejcman(KAD).

59:55

Puk poskakoval před odkrytou brankou, ale žádný z hráčů Dukly se k němu nedostal!

59:20

Jihlava v 6!

58:41

Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí otáčejí skóre zápasu! Charouskovu střelu zablokoval jeden z obránců pouze před LUKÁŠE VRÁNU, který se obtočil okolo obránce a střelou k tyči skóruje. Asistence: Kamil Charousek.

56:57

Seman(JIH) si odsedí dvě minuty za podražení.

56:36

Důras vysunul Skořepu, který tváří v tvář Strmeňovi selhal!

54:22

Domácí tým byl v posledních minutách aktivnějším celkem a podařilo se mu vyrovnat. DAREK HEJCMAN projel mezi obránci Jihlavy a střelou nad lapačku překonává Škarka. Asistence: Martin Rohan, Jakub Chrpa.

49:55

Za hákování si dvě minuty odsedí Gríger(JIH).

48:46

Na ledě se znovu strhla mela. Vyloučení je pouze na straně domácích. Tejnor(KAD) si odsedí 10 minut za nesportovní chování.

47:08

Vyloučení na obou stranách. Na straně domácích je to Trefný, který si odsedí menší trest za hrubost . Na straně hostí na trestné lavici usedne Zadražil také za hrubost. Hra pokračuje 4 na 4.

43:18

Kohout s Dobrovolným ujeli do přečíslení, ale druhý jmenovaný místo střely do odkryté branky volil zpětnou přihrávku, kterou zachytila domácí obrana!

39:20

Kohout s Kuřítkem ujeli do úniku dva na jednoho, ale hosté akci překombinovali a druhý jmenovaný zajel až za branku!

38:49

Důras se objevil sám před Strmeněm, ale ani nadvakrát nepřekonal domácího brankáře!

32:50

Nakonec jsou jak Tejnor, tak Štebih potrestáni dvěma minutami. Domácí hrát za napadení, hráč hostí za hrubost. Zároveň je obránce Dukly potrestán osobním desetiminutovým trestem.

32:50

Po odpískání naskočil na kadaňského hráče Štebih! Okamžitě se strhla mela a rozhodčí se radí o trestech.

28:12

Gríger(JIH) si počínal před Strmeněm příliš důrazně a odsedí si dvě minuty za nesportovní chování.

27:32

Dukla právě vstřelila branku!
Strmeň vyrazil střelu od modré pouze k JOSEFOVI SKOŘEPOVI, který ranou pod břevno využívá přesilovou hru. Asistence: Tomáš Kaláb, Michal Důras.

26:50

A domácí jdou do tří! Tejnor si odsedí dvě minuty za sekání.

26:14

Hejcman(KAD) obdržel menší trest za podražení.

14:42

Také hosté využívají přesilovou hru. Z ostrého úhlu napřáhl TOMÁŠ HARKABUS a střelou na bližší tyč překvapil Strmeně. Asistence: David Gríger.

12:59

Vyloučení také na straně domácích. Za sekání si menší trest odsedí Müller.

12:35

Obrana Jihlavy zapomněla na JAKUBA CHRPU, který projel mezi obránci a střelou nad vyrážečku otevřel skóre. Asistence: Jakub Trefný.

10:40

Skořepa(JIH) poslal k ledu Charouska a je odměněn dvěma minutami za vražení na hrazení.

02:25

První vyloučení dnešního zápasu. Za hru vysokou holí si dvě minuty odsedí Zadražil(JIH).

3:2

Branky a nahrávky: 13. Chrpa (Trefný), 55. Hejcman (Rohan, Chrpa), 59. Vrána (Charousek) – 15. Harkabus (Gríger), 28. Skořepa (Kaláb, Důras)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Tejnor, Charousek, Černý, Trefný, Szathmáry, Rohan, Drobný – Račuk, Kůs, Veselý – Chrpa, Hejcman, Hlava – Wágner, Šťovíček, Müller – Vaněk, Vrána, Macháček.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Kaláb, Šimek, Štebih, Dundáček, Dobrovolný, Zadražil – Důras, Skořepa, Prokš – Gríger, Seman, Harkabus – Březina, Melenovský, Jícha – Kuřítko, Kohout, Šafář.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Svobodová