Příprava NHL

Buffalo Sabres – Toronto Maple Leafs

4:0

konec (1:0, 2:0, 1:0)

30.09.2015, 01:10 • First Niagara Center, Buffalo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 2.3 3.7 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. (03:37:32)

Zblokované střely: 14 – 2
Je dobojováno. Domácí hokejisté Buffala dnes porazili svého soupeře z Toronta jasným výsledkem 4:0 a připisují si další úspěch v přípravě na nový ročník NHL.

59:29

Lehner stále drží čisté konto a platí i půlminutu před koncem třetí třetiny po střele slovenského beka Martina Marinčina.

58:00

Poslední dvě minuty chybí do konce třetí třetiny.

57:21

56:41

Jenže ke střele se Leafs zatím nedostávají a tak se pálí na druhé straně, s tvrdou ránou Deslaurierse si dokázal Reimer poradit.

56:18

Hosté v plném počtu, začíná jejich zkrácená početní výhoda.

55:21

Síly na ledě se vyrovnají, za faul loktem je vyloučen Jack Eichel (BUF).

54:51

Nepříjemnou střelu vyslal směrem k brance hostů i Cody Franson, ale i s tímto si dokázal Reimer poradit.

54:27

Matt Moulson přivítal Reimera při přesilové hře tvrdou střelou, gólman hostí ale odolal.

54:18

Další početní výhoda míří na stranu Sabres. Za krosček dostává dvě minuty Rich Clune (TOR)-

53:47

Domácí dohrávají v dobrém rozpoložení a ještě se pokoušejí o pověstného "bůra". Po ostré střele Webera se ale ještě skóre měnit nebude, Reimer byl proti.

53:06

Dnešní utkání sleduje 17357 diváků.

4:0

Branky a nahrávky: 14. Eichel (Deslauriers), 21. Moulson (Donovan, Gionta), 23. Rodrigues (Foligno), 51. Rodrigues (Reinhart, Weber)

Buffalo Sabres: Lehner (Lieuwen) – Donovan, Franson, Colaiacovo, Ristolainen, Guhle, Weber – Kane "A", O'Reilly R. "A", Ennis – Moulson, Eichel, Gionta "C" – Rodrigues, O'Reilly C., Reinhart – Foligno, Legwand, Deslauriers.

Toronto Maple Leafs: Bernier (31. Reimer)– Hunwick, Phaneuf "C", Harrington, Rielly, Gardiner, Marinčin – Parenteau, Spaling, Lupul "A", van Riemsdyk, Matthias, Boyes, Clune, Grabner, Bozak "A", Kadri, Brown, Nylander,

Rozhodčí: Kimmery, Morton – Devorski, Driscoll

Diváci: 17357