30.09.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.98 3.85 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký den! (05:39:26)
2. Anton Slepyšev (EDM) 0+2
3. Nikita Nikitin (EDM) 0+2
Střely: 32:20 (11:6, 11:7, 10:7)
Dnešní utkání sledovalo 16 839 diváků.
Zápas je u konce! Edmonton Oilers zůstává v přípravě neporažený a dnes navíc vítězí s čistým kontem, o které se podělí Anders Nilsson a Ben Scrivens.

Na branku jsme ale čekali až do 37. minuty, když jí zařídil švédský útočník Anton Lander. Ten zařídil i další dva zásahy v přesilových hrách, čímž zkompletoval čistý hattrick. Vítězství Oilers potvrdil ještě v 56. minutě svou trefou Ryan Nugent-Hopkins. Edmonton tak zvítězil nad Arizonou 4:0.

59:39

58:06

57:52

Tobias Rieder mířil jen do míst, kde stál Scrivens.

57:39

Poměr sil na ledě se vyrovná. Ryan Nugent-Hopkins (EDM) je potrestán za sekání Joea Vitaleho.

56:06

John Scott (ARI) je šestým vyloučeným hráčem na straně hostů, odsedí si dvě minuty za sekání.

55:28

Scrivens se bude snažit také neinkasovat, nyní zasáhl proti střele Michaela Stonea.

55:13

Edmonton právě vstřelil branku!
A už je to o čtyři branky! Troufám si říci, že je o osudu utkání definitivně rozhodnuto. RYAN NUGENT-HOPKINS střelou z pravého křídla dává totiž již na 4:0. Asistence: Benoit Pouliot a Mark Fayne.

53:27

52:54

Justin Schultz zápěstím poslal touš jen do míst, kde stál brankář Anders Lindbäck.

51:53

Střelu obránce Nikity Nikitina dokázal lapit pozorný Lindbäck.

4:0

Branky a nahrávky: 37. Lander (Slepyšev, Nikitin), 40. Lander (Nikitin, Sekera), 43. Lander (Slepyšev, McDavid), 56. Nugent-Hopkins (Pouliot, Fayne)

Edmonton Oilers: Nilsson (28. Scrivens) – Sekera, Schultz, Reinhart, Fayne, Davidson, Nikitin – Hall "A", McDavid, Slepyšev – Pouliot, Nugent-Hopkins "A", Eberle "A" – Korpiskoski, Lander, Jakupov – Hendricks, Letestu, Klinkhammer

Arizona Coyotes: Lindbäck (Domingue) – Smith, Stone "A", Dahlbeck, Potter, P. Samuelsson, Elliott – Plachta, Strome, Rieder – Domi, Chipchura "A", Bødker "A" – Martinook, Vitale, H. Samuelsson – Scott, Gordon, Szwarz

Rozhodčí: Lee, Hanson – Cameron, Cvik

Diváci: 16 839