Chance liga

Rytíři Kladno – DRACI PARS ŠUMPERK

3:0

konec (2:0, 0:0, 1:0)

30.09.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 9. kolo • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.28 5.4 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní klání končí a to vítězstvím Kladna. Lukáš Mensator má první nulu v dresu Kladna a Rytíři poprvé v letošní sezoně neinkasovali. Šumperk dnes moc příležitostí neměl. Tu největší chvíli před koncem neproměnil bývalý kladenský bek Jan Látal, který trefil tyč. (20:23:59)

59:39

Dvořáček si ještě zašpásoval s obranou hostů a vynutil si nejspíš poslední faul. Dvě minuty za hákování dostává Matěj Bažant (SUM).

58:02

Látal na jedné straně udělal parádní stahovačku, ale jeho střela skončila na tyči. Domácí se vydali do přečíslení a Rudovský předložil kotouč před prázdnou branku Stachovi, který ovšem mířil stejně jako šumperský bek.

57:39

Vítězslav Bílek (KLA) dostává dvě minuty za hákování, Jaroslav Moučka (SUM) ale pád nafilmoval a jde ven také.

57:11

Kladenští se snaží už hrát také na nulu Lukáše Mensatora. Bylo by to první čisté konto bývalého karlovarského brankáře v Kladně.

56:27

Zajíc blokuje další pokus Roupce. V této činnosti jsou dnes domácí výborní.

55:44

55:32

Zdráhal pálil tvrdě, ale nepřesně. Kladno přežije těžkou chvilku.

55:08

Kladenští jsou už ve čtyřech.

54:52

V roli střelce tentokráte Sedlák, ale Mensatorovi spoluhráči odvedli výtečnou práci. Domácí brankář viděl puk celou dobu a zasáhl.

54:13

Roupec vypálil dělovku od modré, která ale nepříjemně trefila Milfaita. Hra je přerušena a hostující útočník se těžce sbírá z ledu. Vsadím se, že zítra bude tuhle střelu proklínat ještě víc než dnes.

53:44

Tomáš Redlich (KLA) dostává dvě minuty za napadení a hosty čeká 84 sekund dvojnásobné početní výhody.

53:08

Denis Kindl (KLA) míří podruhé dnes za katr. Dvě minuty za hákování.

52:24

Úroveň přeci jen trochu opadla. Šumperk moc Mensatora nezaměstnává a domácí už nemají důvod se někam tlačit.

51:14

Bílek hezky strhl hru na střed a zkusil vypálit na bližší tyč. Měl však špatně seřízená mířidla.

50:16

Gewiese hledal Vrdlovce. Toho ale na modré pohlídal Kehar.

49:12

Šumperk v pěti.

48:56

Machač dostal pas od Kindla, ale měl to na brusli a z té se gól dává přeci jen hůř.

3:0

Branky a nahrávky: 2. Bílek (Stach), 19. Repe (Stach, Kehar), 43. Pitule (Zajíc, Horna)

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Kolářík, Repe, Kehar, Zajíc, Gutwald, Zelingr – Pitule, Skuhravý, Horna – Rudovský, Stach, Bílek – Dalecký, Machač, Kindl – Redlich, Lukáč, Dvořáček.

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář – Zdráhal, Látal, Sedlák, Gewiese, Bažant, Petira, Prokop, Roupec – Haas, Plášek, Půhoný – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Brunec, Moučka, Šimun – Hroch, Voženílek, Kňazev.

Rozhodčí: Grech – Kokrment, Malý