Příprava NHL

Nashville Predators – Columbus Blue Jackets

2:5

konec (1:1, 0:2, 1:2)

30.09.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 2.1 3.8 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. Nashledanou. (05:26:15)

1. Brandon Saad (CBJ) 2+2
2. Ryan Johansen (CBJ) 1+2
3. Nick Foligno (CBJ) 1+1
Statistiky utkání

Střely na branku: 37 – 19
Vyloučení: 6 – 7, navíc Bass, Jackman (NSH) – Boll, Chaput (CBJ) – všichni 5 minut
Vhazování: 33 – 24
Hity: 13 – 12
Zblokované střely: 7 – 6

58:08

Moses to ještě zkouší v době, kdy do konce třetí třetiny zbývají již necelé dvě minuty. Bobrovskij chytá a troufám si říct, že je rozhodnuto.

57:37

56:59

Forsberg a Weber se střídají v palbě, domácí bek ale zamířil mimo klec hostů.

56:46

Tak to je kanonáda, co spustili domácí hokejisté před Bobrovským, ten však lapil v pořadí již třetí Forsbergovu střelu.

56:38

Další zákrok ruského gólmana přichází po střele obránce Webera.

56:31

Domácí melou svého soupeře, ale zatím to nestačí. Bobrovskij si poradil s další střelou Forsberga.

56:17

A znovu to zkouší Ekholm, jenže tentokrát se nedokázal trefit mezi tři tyče hostující branky a kotouč poslal vedle.

55:47

Krátce nato to zkusil i Forsberg, ale klec soupeře minul.

55:40

Mattias Ekholm pálil tvrdě hned po buly, Boborvskij vyrazil.

55:37

Nick Foligno (CBJ) dostává dvě minuty za hákování. Pokusí se domácí hráči ještě zdramatizovat tento duel?

53:52

Nashville právě vstřelil branku!
O pár sekund později ale již kotouč v brance hostů končí, neboť se o druhý gólový zápis svého týmu postaral BARRET JACKMAN! Asistence: Colin Wilson.

53:46

Domácí pokračují v ataku hostující branky, Smith také nepřekonal Bobrovského.

53:22

Po delší době se Bobrovskému připomněli domácí hráči, konkrétně to byl Viktor Arvidsson se svojí střelou, s tou i však ruský brankář poradil taktéž.

2:5

Branky a nahrávky: 10. Watson, 54. Jackman (Wilson) – 18. Johansen (Saad), 25. Foligno (Johansen, Saad), 34. Saad (Prout, Connauton), 41. Hartnell (Atkinson, Murray), 47. Saad (Foligno, Johansen)

Nashville Predators: Rinne (33. Hutton) – Bitetto, Jones, Ellis, Jackman, Weber "C", Ekholm, Josi – Forsberg, Hodgson, Fisher "A", Smith, Bass, Neal, Jarnkrok, Moses, Wilson, Arvidsson, Watson, Ribeiro "A", Sissons.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Murray, Savard, Connauton, Prout "A", Falk, Goloubef, Kukan – Saad, Johansen, Foligno "C" – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Calvert "A", Campbell, Clarkson – Rychel, Chaput, Boll.

Rozhodčí: Rooney, Rank – Nowak, Pancich

Diváci: 16027