Chance liga

Sportovní klub Kadaň – HC Dukla Jihlava

3:2

konec (1:1, 0:1, 2:0)

30.09.2015, 18:00 • Zimní stadion města Kadaně • 9. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.25 4.05 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Omlouváme se za urážlivé komentáře, které se v tomto online přenosu před 20. hodinou na krátkou chvíli objevily. Autor online přenosu s nimi nemá nic společného, došlo ke zneužití uživatelského účtu jiného redaktora. (21:50:51)
Domácí tým předvedl v poslední třetině ukázkový finiš a po brankách Hejcmana z 55. a Vrány z 59. minuty otočil skóre a zvítězil 3:2. Kadaňští tak prodlužují domácí neporazitelnost. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.

59:55

Dvě minuty za hákování si odsedí Hejcman(KAD).

59:55

Puk poskakoval před odkrytou brankou, ale žádný z hráčů Dukly se k němu nedostal!

59:20

Jihlava v 6!

58:41

Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí otáčejí skóre zápasu! Charouskovu střelu zablokoval jeden z obránců pouze před LUKÁŠE VRÁNU, který se obtočil okolo obránce a střelou k tyči skóruje. Asistence: Kamil Charousek.

57:51

Chrpa ztratil puk na modré čáře a Jihlava se osvobozuje.

56:57

Seman(JIH) si odsedí dvě minuty za podražení.

56:36

Důras vysunul Skořepu, který tváří v tvář Strmeňovi selhal!

56:16

Další zakázané uvolnění.

55:44

Zakázané uvolnění Kadaně.

55:15

Po sérii tvrdých soubojů u mantinelu se jen těžce zvedají z ledu útočníci Dukly.

54:22

Domácí tým byl v posledních minutách aktivnějším celkem a podařilo se mu vyrovnat. DAREK HEJCMAN projel mezi obránci Jihlavy a střelou nad lapačku překonává Škarka. Asistence: Martin Rohan, Jakub Chrpa.

53:38

Domácí tým nahazuje puk do útočného pásma a střídá.

52:54

Ofsajd Kadaně.

52:40

Strmeň raději přikryl puk před dojíždějícím Grígerem.

51:55

51:33

Hlava napřáhl z první a jeho s jeho prudkou střelou měl Škarek velké problémy.

3:2

Branky a nahrávky: 13. Chrpa (Trefný), 55. Hejcman (Rohan, Chrpa), 59. Vrána (Charousek) – 15. Harkabus (Gríger), 28. Skořepa (Kaláb, Důras)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Tejnor, Charousek, Černý, Trefný, Szathmáry, Rohan, Drobný – Račuk, Kůs, Veselý – Chrpa, Hejcman, Hlava – Wágner, Šťovíček, Müller – Vaněk, Vrána, Macháček.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Kaláb, Šimek, Štebih, Dundáček, Dobrovolný, Zadražil – Důras, Skořepa, Prokš – Gríger, Seman, Harkabus – Březina, Melenovský, Jícha – Kuřítko, Kohout, Šafář.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Svobodová