30.09.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.0 3.9 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (05:41:53)
1. Sam Bennett (CGY) 0+1
2. Jiří Hudler (CGY) 2+0
3. Michael Frolík (CGY) 0+1
Střely: 32:29 (8:9, 14:8, 10:12)
Utkání je u konce, Calgary Flames vítězí nad Coloradem Avalanche 2:0! O čisté konto se tak podělí Jonas Hiller a Karri Rämö.

Skóre již po 24 sekundách otevřel Jiří Hudler, který přidal i druhou branku utkání, když se trefil rovněž na začátku další třetiny. Díky němu a skvělým brankářům tak Plameny slaví vítězství.

59:48

Totéž dovedl i proti pokusu obránce Deryka Engellanda.

59:30

Střelu BAcklunda dokázal vyrazit Calvin Pickard od bezpečí.

59:20

Nathan MacKinnon (COL) je vyloučen za podražení a je tak zřejmě definitivně po nadějích Avalanche.

57:41

Ke střele se nyní po vyhrané buly dostal Sean Monahan, nicméně neměl dobře seřízená mířidla.

55:33

Mikko Rantanen si vylámal zuby na brankáři Calgary Flames, kterým je od poloviny zápasu Karri Rämö.

53:55

Utkání je nyní hodně kouskované, divákům to na zábavě moc nepřidává.

52:41

Střelecké pokusy Ryana Wilsona a Sama Bennetta zlikvidoval dobře chytající Pickard.

51:25

Rád by se dnes vedle Hudlera prosadil také Frolík, proti tomu byl ovšem nyní Calvin Pickard.

51:00

Domácí celek vede jen o dva góly a Avalanche nepříjemně kousají. Druhá polovina této třetiny jistě nabídne zajímavou podívanou. Dočkáme se i vyrovnání?

49:46

Nate Guenin vystřelil vedle branky.

49:28

Mikko Rantanen nejprve mířil mimo, pak se ještě ke střele dostal jeho spoluhráč z obrany Nick Holden, ale proti tomu byl brankář Calgary.