30.09.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.28 3.7 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Milan Michálek 1+1, 1 střela, čas na ledě 17:11
TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Blake Wheeler (WPG) 1+0
2. Bobby Ryan (OTT) 0+2
3. Andrew Ladd (WPG) 1+1
Dnešní přípravné utkání mezi Winnipegem a Ottawou je tedy u konce a domácí si připisují vůbec první vítězství v rámci přípravy na novou sezónu. Ottawa sice vedla po dvou třetinách 0:3, ale tři góly domácích v závěrečné třetině dostaly utkání do prodloužení a v něm po dvou minutách rozhodl útočník Jets, Mark Scheifele. Pro Senátory to je tak pátá porážka z šesti přípravných utkání.

62:00

62:00 Mark SCHEIFELE - 4:3

62:00

Winnipeg právě vstřelil branku!
Jenže nyní se domácí dostali k přečíslení dvou na jednoho, které naprosto fantasticky vyřešil MARK SCHEIFELE. Ten sice byl možná trochu hamižný, když to vzal na sebe, ale jeho přesná rána zápěstím skončila v Hammondově bráně. Bez asistence.

61:39

Mark Scheifele měl na hokejce rozhodnutí zápasu, ale střelou ze stoprocentní pozice míjí!

61:10

Wheeler byl výborně postaven před bránou, avšak nahození Byfugliena se až k brankovišti Andrew Hammonda nedostalo.

60:38

Začátek prodloužení je zatím hodně opatrný a ani jeden z týmů se ještě nedostal ke střele.

60:01

Šedesát minut řádné hrací doby je za námi a ve Winnipegu se půjde do pětiminutového prodloužení. To se zdálo na míle vzdálené, ale domácí třemi brankami v poslední třetině dokázali srovnat a vybojovali si tuto nadstavbu.

60:00

59:52

Ve třetí třetině již gól neuvidíme a čeká nás tak prodloužení 3 na 3.

59:08

59:08 Andrew LADD - 3:3

59:08

A je vyrovnáno! Winnipeg dokonává parádní třetí třetinu svou třetí brankou a z 0:3 je rázem 3:3. Nahození Tylera Myerse dokázal před bránou tečovat skvěle postavený ANDREW LADD a Hammond byl bez šance. Asistence: Tyler Myers, Bryan Little

58:47

Pavelec se na chvíli vrátil do brány, ale nyní už je opět na střídačce a Winnipeg hraje se šesti muži.

58:33

Poněkud komická situace teď nastala, když nahození Byfugliena skončilo někde v kalhotách Puempela a ten se snažil rychle kotouč vyklepat, neboť by mohl zakončovat do prázdné brány. Nestalo se a hra je přerušena.

4:3

Branky a nahrávky: 41. Wheeler (Ladd, Byfuglien), 55. Stafford, 60. Ladd (Myers, Little), 62. Scheifele – 12. Michálek (Ryan, Pageau), 24. Smith (Michálek, Puempel), 35. Pageau (Ryan, Wideman)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enström, Myers, Chiarot, Byfuglien, Stuart, Postma – Burmistrov, Little, Ladd, Stafford, Scheifele, Wheeler, Perreault, Lowry, Ehlers, Petan, Copp, Thorburn

Ottawa Senators: Anderson (od 30. Hammond) – Cowen, Methot, Kostka, Wideman, Karlsson, Borowiecki – Ryan, Turris, Michálek, Prince, Smith, MacArthur, O'Dell, Puempel, Lazar, Pageau, Stortini, Stone

Rozhodčí: Brad Watson, Marc Joannette – Shandor Alphonso, Don Henderson