30.09.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 2.19 3.75 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (07:31:26)
1. Anton Chudobin (ANA) 1 gól, 32 střel, 96,9%
2. Jonas Enroth (LAK) 2 góly, 30 zásahů, 93,3%
3. Corey Perry (ANA) 2+0

Československá stopa v utkání:
Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:14
Dnešní utkání sledovalo 17 915 diváků.
Je dobojováno. Anaheim si nakonec z utkání, které bylo zpočátku více než nudné, ale pak přeci jen pozvedlo svou úroveň, odnáší výhru 2:1 v prodloužení, přičemž obě branky vítězného celku vstřelil Corey Perry.

60:43

Anaheim právě vstřelil branku!
Autorem branky je COREY PERRY, který dostal napravo před bránu dobrý puk od Rickarda Rakella. Udělal otočku a správně zamířil, čímž i rozhodl o rychlém vítězství Anaheimu v prodloužení. Asistence: Rickard Rakell a Cam Fowler.

60:30

Hosté se snaží rozhodnout utkání ve svůj prospěch.

60:02

Vhazování pro hosty z Anaheimu.

60:01

Je to tak, ani šedesát minut nerozhodlo o vítězi tohoto utkání, a tak za malou chvíli vypukne prodloužení. V něm podle domluvených pravidel budou hrát tři hráči proti třem.

60:00

59:31

Vatanenův pokus o střelu byl beky LA v pohodě zneškodněn, a o vítězi utkání tak bude muset rozhodnout prodloužení.

59:06

Nolan s Despresem si teď potykali v pěstním souboji.

58:10

Pokus o průnik Anaheimu do útočného pásma beci Los Angeles zastavili ještě na modré.

57:30

Schultz teď natáhl a střílel od modré. Chudobin vyrazil před sebe.

56:33

Nyní se hraje před Chudobinem, ale domácí ne a ne střílet.

55:00

Silfverberg ujel s pukem obraně LA, ale na Enrotha v bráně si nepřišel.

52:33

Clifford pro změnu střílel jen do Chudobina.

1:2

Branky a nahrávky: 2. Clifford (Andreoff, Nolan) – 28. Perry (Rakell, Vatanen), 61. Perry (Rakell, Fowler)

Los Angeles Kings: Enroth (Andersen) – Martinez, Doughty, Ehrhoff, McNabb, McBain, Schultz – Lucic, Carter, Lewis – Andreoff, Clifford, Nolan – Mersch, Shore, Pearson – Toffoli, King, Weal.

Anaheim Ducks: Chudobin (Quick) – Fowler, Despres, Vatanen, Bieksa, Manson, Lindholm – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Ritchie, Stewart, Wagner – Horcoff, Friberg, Santorelli – Perry, Rakel, Sekáč.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Jake Brenk – Jay Sharrers, Brandon Gawryletz

Diváci: 17 915