6:3
konec (3:1, 3:0, 0:2)
27.02.2015, 17:30 • Ice Palace • Václav Petrů
Tipsport: 1.48 4.9 5.43 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.48 - 4.9 - 5.43
SKA Petrohrad – Torpedo Nižnij Novgorod
6:3
konec (3:1, 3:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Šipačjov (Dadonov, Kutějkin), 6. Martensson (Thoresen), 11. Kablukov (Burdasov), 24. Červenka, 34. Ericsson (Čudinov, Červenka), 40. Dadonov – 20. Immonen (Salminen, Wolski), 46. Wolski (Makarov, Immonen), 51. Immonen
Karty:
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Koskinen (Ježov) – Kalinin, Rukavišnikov, Kutějkin, Alexandrov, Bělov, Čudinov, Jermakov, Judin – Červenka, Ericsson, Kovalčuk – Dadonov, Ketov, Šipačjov – Martensson, Tichonov, Thoresen – Kablukov, Burdasov, Chochrjakov
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Birjukov (11. Kasutin) – Hietanen, Pepeljaev, Blažjevskij, Bernackij, Aljajev, Malevič, Makarov – Salminen, Immonen, Wolski – Galuzin, Filatov, Krasnoslobodcev – Denis Kazjonov, Dmitrij Kazjonov, Stoljarov – Savinainen, Mozer, Dvurečenskij, Potapov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bulanov, Olenin – Misjur, Raming
Diváci: 12 337
1. třetina | ||||
01:09 | ||||
03:19 | ||||
05:19 | ||||
07:18 | ||||
10:24 | ||||
17:29 | ||||
19:23 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:59 | ||||
23:24 | ||||
26:10 | ||||
28:09 | ||||
29:09 | ||||
31:26 | ||||
33:02 | ||||
38:44 | ||||
39:43 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:46 | ||||
48:48 | ||||
50:57 | ||||
Konec |
K. Vary – Liberec 13:00 6:2
Slavia – Třinec 14:30 5:4
HC Plzeň – Vítkovice 15:00 8:1
Havířov – Jihlava 16:00 4:5
Vsetín – PZ Kladno 16:30 7:2
Poruba 2011 – Mladá Boleslav 17:15 2:1
Chomutov – Sparta • po prodl. 17:30 5:4
Olomouc – Kladno 18:00 7:0
Č. Budějovice – HC Litvínov 18:00 1:4
Písek – Letňany 18:00 1:6
Pardubice – Kometa Brno 18:00 2:1
Hr. Králové – Zlín 18:30 3:5
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 09:00 3:1
Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 09:45 3:0
Zlínský kraj – Pardubický kraj 09:45 4:5
Středočeský kraj – Liberecký kraj 10:45 3:1
Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj 11:30 1:2
Praha – Karlovarský kraj 12:30 7:0
Zlínský kraj – Olomoucký kraj 14:00 0:2
Ústecký kraj – Jihočeský kraj 14:15 6:5
Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 16:00 4:1
Plzeňský kraj – Středočeský kraj 16:00 5:2
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 4:2
Liberecký kraj – Praha 18:00 1:4
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:35 0:8
Karlovarský kraj – Ústecký kraj 19:45 4:4
48:48
38:44
31:26
29:09
28:09
26:10
21:59
17:29
07:18
03:19