Piráti Chomutov – HC Sparta Praha

5:4

po prodl. (1:2, 0:2, 3:0 - 1:0)

27.02.2015, 17:30 • SD ARÉNA • David Panuška

V hokejovém dramatu nakonec vítězí chomutovští Piráti, kteří otočili utkání z 1:4 na 5:4 a zaslouženě se radují. (19:49:51)

64:55

Piráti právě vstřelili branku!
MARTIN TŮMA nezazmatkoval. Objel branku a krásnou střelou pod víko obrací stav utkání! Výborně zahrané od chomutovských dorostenců.

64:20

Domácí se nyní v dobré pozici nedomluvili.

63:39

Na ledě byl opět další hráč Sparty. Nic se ale neděje a hra bude pokračovat.

63:15

U puku za brankou je Lyszczarczyk. Hledá ideálního spoluhráče.

63:00

Hrají se poslední dvě minuty prodloužení.

62:28

Po špatné rozehře se píská další zakázané uvolnění.

62:07

Po souboji u mantinelu vyletěl kotouč mimo ledovou plochu. Vhazuje se před Strejcem.

61:59

Puk podržel na druhé straně i Strejc. Vhazuje se po jeho levé ruce.

61:45

Od modré vystřelil Daniel Novák. Jeho pokus byl ukryt v lapačce sparťanského brankáře.

61:01

Josef Toman střílel z otočky, ale Brízgalu nepřekonal!

60:54

Sparta vyhodila puk na zakázané uvolnění.

60:15

Do útočné třetiny si najel Tomáš Pšenička, který ale nakonec přestřelil branku.

60:01

Je za námi třetí třetina, ve které dokázali Piráti smazat tříbrankové manko a hrajeme od znova! Během čtyř minut a tří sekund dokázali Piráti dát tři branky a zaslouženě se dočkávají vyrovnání! Za minutu nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

59:40

Domácí to zkouší od své branky.

5:4

Branky a nahrávky: 3. Lyszczarczyk (Polák), 55. M. Svoboda (Palička, Hajič), 59. Rindoš (Buchtela), 59. Rohla, 65. Tůma – 2. Maršoun, 3. Pšenička (Chlouba, Jandus T.), 22. Kulda, 37. Kulda (Michnáč, Dubský)

Piráti Chomutov: Strejc (Zvědělík) – Lidák, Dvořák, Gröger, Novák, Buchtela, Hajič – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda M., Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla, Šilar

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Jandus M., Duben, Eliáš, Janda, Bureš, Sedliský – Kulda, Jandus T., Michnáč, Pšenička, Maršoun, Chlouba, Komárek, Dubský, Procházka

Rozhodčí: Petružálek – Armstark, Toman