Extraliga staršího dorostu

HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno

2:1

konec (0:0, 1:1, 1:0)

27.02.2015, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Info o změnách stavu (Martina Sikorová)

Pardubičtí mladíci tedy nakonec díky gólu Zadiny porážejí svého soupeře a do tabulky si připíší tři body za jednobrankovou výhru. (20:19:26)

60:00

57:18

Zukal snižuje šanci hostů na vyrovná a míří na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.

53:47

Pardubice právě vstřelily branku!
A domácí otáčejí vývoj zápasu zásluhou FILIPA ZADINY, který dostal kotouč za záda Slavíčka. Asistence: Ondřej Machala, Vojtěch Faltys.

46:38

A další početní nevýhoda pro domácí. Machala je vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:26

Po faulu Martince se počet hráčů na ledové ploše vyrovná, domácí útočník si odpyká dvě minuty za hákování.

43:02

Dalším nedovoleným zákrokem se prezentoval Mlynář, který je vyloučen na dvě minuty za krosček.

40:58

Přesilová hra Pardubic nakonec trvala jen čtyři sekundy, na trestnou je poslán Dušek za hákování.

40:54

Čejka si odpyká dvě minuty za hákování a domácí si tak zahrají v další početní výhodě.

40:01

V prostřední dvacetiminutovce jsme se už branek dočkali, Kometa šla nejprve zásluhou Ferdy do vedení, za domácí vyrovnával v přesilové hře Voženílek.

40:00

35:27

Sekundu bude hrát Kometa ve čtyřech. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Kratochvíl.

33:28

Na trestnou míří Čejka na dvě minuty za hákování.

32:29

Pardubice nabídnutou výhodu využívají a po brance DAVIDA VOŽENÍLKA je vyrovnáno. Bez asistence.

31:09

Pardubičtí mladíci dostávají dobrou příležitost k vyrovnání, Heinrich si odpyká dvě minuty za hákování.

27:57

Zadina oslabuje svůj tým a míří na trestnou na dvě minuty za sekání.

26:23

Kometa právě vstřelila branku!
Hosté otevírají skóre dnešního utkání a po brance RADIMA FERDY jdou do vedení. Asistence: Tomáš Petrla.

2:1

Branky a nahrávky: 33. Voženílek, 54. Zadina (Machala, Faltys) – 27. Ferda (Petrla)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Klouček) – Trejbal, Kučera, Boček, Faltys, Rudy, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Zadina, Petrus, Jajcay, Dušek, Martinec, Hoskovec, Cach, Roubal, Krejčík, Voženílek, Machala

HC Kometa Brno: Slavíček (Huzlík) – Petrla, Trnka, Jirůšek, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl, Mikyska, Gotthard – Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Čejka, Knap, Ferda, Havránek, Nečas

Rozhodčí: Horinek – Lučan, Budínský