27.02.2015, 17:30 • Hartwall Arena, Helsinki • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 1.72 4.1 4.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (20:34:18)

Československá stopa
Petr Koukal (JOK) 1+0, čas na ledě 21:53
Lukáš Krajíček (MIN) 0+0, čas na ledě 28:03
Ivan Švarný (MIN) 0+0, čas na ledě 22:23
Je dobojováno, v prodloužení v čase 72:17 uklidil míč do sítě Matt Ellison a Minsk se tak ujímá vedení v sérii. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který okořenil obrat minského Dinama. Tato série bude jistě ještě velmi zajímavá, vedení jde na stranu Minsku.

72:17

Matt ELLISON - 2:3

72:17

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Minsk otáčí skóre! Chybu v rozehrávce hosté využili a usadili se v pásmu, Bailen posunul na Lingleta a ten na MATTA ELLISONA, který ranou z předbrankového prostoru rozhoduje zápas! Asistence: Charles Linglet, Nick Bailen.

71:44

Jokerit se za hlasitých ovací drží v třetině, na branku však zatím žádný nebezpečnější projektil nevyslal.

71:08

Jokerit sice nepouští hosty k žádné větší akci, nicméně ty své proměňovat zatím v tomto prodloužení nedokáže.

70:47

Jevgenij Lisovec podrazil domácího forvarda, trestu se však nedočkal.

70:32

Jokerit se drží kotouče a snaží se vymyslet, co s ním. Nyní zkoušel skórovat Oskari Korpikari, jeho dělovka si však do klece Haugena cestičku nenašla.

69:49

Topi Jaakola vyslal nebezpečnou dělovku, Lars Haugen si s ní však bez problémů poradil.

69:05

Minsk se skvěle ubránil dublované početní výhodě a nyní Lars Haugen kryl střelu Tomiho Makiho. Tohle bude ještě zajímavý večer.

68:36

Minsk však ubránil i tu a hraje v plném počtu.

68:13

Jokerit má nyní už normální početní výhodu.

68:08

Lars Haugen je doslova hrdinou, nyní likvidoval jednu dorážku za druhou. Jeho betony vše uhlídaly.

67:52

Obrovské šance na straně Jokeritu nedokázali domácí zužitkovat! Velká šance!

67:08

Matt Ellison bezpečně vyhodil kotouč a odjíždí střídat. Jokerit má stále okolo minuty dvojnásobné početní výhody.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Ohtamaa, 30. Koukal (Omark) – 52. Vesce (Ellison), 59. Linglet (Bailen, Cheechoo), 73. Ellison (Linglet, Bailen)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Jaakola, Vaananen, Ohtamaa, Todd – Hagman, Huhtala, Kapanen – Sallinen, Aaltonen, Wirtanen – Omark, Koukal, Moses – Poysti, Hahl, Maki

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Goroško, Krajíček, Šinkevič, Bailen, Švarný, Lisovec, Bujnickij, Badun – Szczechura, Cheechoo, Kaljužnyj – Vesce, Ellison, Linglet – Matěruchin, Meleško, Kulakov – Pavlovič, Stepanov, Drozd

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Roman Gofman – Pjotr Aljošin, Jurij Ivanov

Diváci: 11 728