Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha

5:3

konec (2:0, 0:3, 3:0)

27.02.2015, 18:20 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Daniel Ryl (@D_Ryl), Filip Ardon (@FifArdon), RR

Tipsport: 2.25 4.25 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání

Na straně domácích byl zvolen nejlepším hráčem útočník Jakub Šrámek. Na straně druhé to byl David Dvořáček. (20:43:13)
A máme tu konec dnešního zápasu! Hosté sice ve druhé třetině dokázali otočit vývoj utkání ve svůj prospěch, ale Domácí měli vynikající úvod třetí třetiny, kdy se po trefách Trávníčka s Písaříkem dostali zpět do vedení! Hosté se potom ještě snažili o vyrovnání, ale k tomu i díky častým vyloučením nedošlo. Skóre nakonec ještě upravil v padesáté deváté minutě Majdan na konečných 5:3.

60:00

59:49

Jánský s Hüblem ještě ujížděli na útočný výlet do obranného pásma Sparty, ale nakonec je jim odpískán ofsajd.

59:20

Martynek už spíše jen vyvezl kotouč a hosté vyčkávají za vlastní bránou.

58:51

Hosté ještě zkoušejí zabojovat o výsledek, ale Volkovo napadání zatím k zisku puku nevede.

Juraj MAJDAN - 5:3

58:30

Litvínov právě vstřelil branku!
Martin Ručinský vybojoval puk za brankou hostí a přihrál na modrou Tomáši Pavelkovi. Ten už jen nahodil puk do skrumáže před Januse, kde se dokázal v pádu zorientovat JURAJ MAJDAN, který pravděpodobně rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Tomáš Pavelka a Martin Ručinský.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí mají stále nejnižší možný náskok.

57:58

Jánský dostal kotouč přes celé kluziště do jízdy, ale nakonec končí v brance hostí jen obránce Mikuš.

57:17

Réwaye za brankou dohrál Kokeš a následně Trávníček vyhazuje puk alespoň do středního pásma.

56:36

Horák si našel místečko kudy viděl na kotouč, a Piskáčkova střela tak končí v jeho lapačce.

56:02

Novák si ve středním pásmu obhodil Pavelku a využil trochy volného prostoru tím, že si sjel na střed a vypálil tvrdě na Horáka. Ten byl ale včas vyjetý z brány a zasahuje.

55:45

Baránkovo nahození vytáhl Janus jen ramenem do ochranné sítě. Hostující brankář nyní příliš neviděl na kotouč.

55:31

Cingel dostal puk do výborné pozice na střed, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti mířila nad litvínovskou klec!

55:13

Polášek čeká s kotoučem za brankou Januse a čeká až jeho spoluhráči dostřídají.

54:30

Domácí se zajímavou kombinací přes střed kluziště dostali do pěkné šance! Janus byl však včas připraven na ledě proti Martynkově střele.

54:07

5:3

Branky a nahrávky: 2. Šrámek (Petružálek, Pavlík), 15. Lukeš (Sklenička), 43. Trávníček (Pavelka), 44. Písařík (Šrámek), 59. Majdan (Pavelka, Ručinský) – 23. Dvořáček (Piskáček), 25. Mikuš (Kumstát, Pech), 32. Kumstát (Rolinek, Barinka)

HC VERVA Litvínov: Francouz (20. Horák) – Gula, Pavelka, Pavlík, Baránek, Štindl, Sklenička, Kokeš, Chaloupka – Jánský, Lukeš, Hübl (A) – Petružálek, Piroš, Ručinský (A) – Martynek, Písařík, Trávníček (C) – Majdan, Šrámek, Jurčík. Trenér: Radim Rulík.

HC Sparta Praha: Janus (Král) – Piskáček, Polášek, Hrbas, Mikuš, Eminger, Barinka, Bílek – Réway, Hlinka (A), Buchtele – Kumstát, Pech (A), Rolinek (A) – Forman, Cingel, Sabolič – Novák, Volek, Dvořáček – Černoch. Trenér: Josef Jandač.

Rozhodčí: Horák, Úlehla – Komárek, Ondráček.