Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – Rytíři Kladno

7:0

konec (2:0, 1:0, 4:0)

27.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Info o změnách stavu (Zuzana Spurná, Martina Sikorová)

60:00

Konec zápasu. (20:01:43)

57:48

A další trest pro domácí tým. Metelka (OLO) si odpyká dvě minuty za podražení.

55:11

Marek (OLO) míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hrubost.

52:55

Olomouc právě vstřelila branku!
Tohle už zavání debaklem, další kotouč do sítě Kladna poslal MIROSLAV KUBA. Asistence: Lukáš Spurný.

51:37

A máme tady první hattrick, který zaznamenává střelec této třetiny, MATIC JEKLIČ. Asistence: Miroslav Kuba.

50:46

Pejchal si odpyká dvě minuty za podražení a domácí tak mají k dispozici početní výhodu čtyři na tři.

49:55

Oba týmy teď budou hrát ve čtyřech, na trestnou lavici míří Metelka (OLO) za hákování a Kubík (KLA) za hrubost.

48:15

A MATIC JEKLIČ přidává svůj druhý gól a domácí tak již vedou o pět branek. Asistence: Dominik Marek.

45:48

Malý (OLO) si odpyká desetiminutový trest za nesportovní chování.

45:41

Kohouti přidávají již čtvrtý gól v dnešním utkání zásluhou MATICE JEKLIČE. Asistence: Miroslav Kuba, Jan Klvaňa.

40:01

40:00

38:07

A další trest pro domácí tým, Podlaha (OLO) si odpyká dvě minuty za faul loktem.

33:32

Teď se ale bude muset Olomouc po faulu Metelky (OLO) bránit, domácí obránce si odpyká dvě minuty za hákování.

33:07

Kohouti odskakují do tříbrankového trháku po brance MARTINA URBANA, teď již dvougólového střelce. Asistence: Matic Jeklič, Jan Klvaňa.

30:56

A další přesilovka pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Chládek (KLA) za podražení.

27:09

Rytíři se budou bránit ve třech. Keszi (KLA) je totiž vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

26:17

Na druhé straně se také otevřela dvířka od trestné lavice. Dvouminutový trest si vykoledoval Čermák (KLA) za hákování.

7:0

Branky a nahrávky: 3. Urban M. (Říčka), 8. Beutl (Zabloudil M.), 34. Urban (Jeklič, Klvaňa), 46. Jeklič (Kuba, Klvaňa), 49. Jeklič (Marek), 52. Jeklič (Kuba), 53. Kuba (Spurný)

HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Kolovrátník, Metelka, Galvas, Klvaňa, Beutl – Zabloudil M., Podlaha, Spurný, Jeklič M., Zabloudil Z., Urban M., Marek, Říčka, Husták, Malý, Beier, Kuba (C).

Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Havelka (C), Malý, Šíma, Balcar, Chládek, Smrž – Řepka, Patyk, Okegawa, Keszi, Janeček, Čermák, Hrabík, Borkovec, Kubík, Pejchal.

Rozhodčí: Přikryl – Dopitová, Loun