NHL

Buffalo Sabres – Vancouver Canucks

6:3

konec (1:1, 1:1, 4:1)

27.02.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 4.15 3.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Brian GIONTA - 6:3

59:59

Sabres právě vstřelili branku!
Do prázdné branky pečetil vítěství jednu sekundu před konce BRIAN GIONTA, který tak podtrhuje svůj dnešní výborný výkon. Bez asistence.

Brian FLYNN - 5:3

58:28

Tak a je pravděpodobně hotovo! Domácí vyhodili puk do pásma Canucks a Lack vyrazil z branky, aby puk rozehrál. Velmi rychle u něj ale byl Stewart, který puk vypíchl a poslal jej před prázdnou branku, kde byl BRIAN FLYNN a ten měl pozici jednoduchou! Asistence: Chris Stewart, Mark Pysyk

Torrey MITCHELL - 4:3

52:43

Domácí si berou vedení zpět necelých sedm minut před konce! Po několika odrazech se puk dostal na modrou k Weberovi, ten vypálil. Lack vyrazil a Moulson dorážel, poté se puk odrazil k TORREYMU MITCHELLOVI, který puk dorazil bekhendem! Asistence: Matt Moulson, Brian Gionta.

Daniel SEDIN - 3:3

47:27

Vancouver právě vstřelil branku!
A tlak Vancouveru končí gólem! DANIEL SEDIN si po krásné zadovce od svého bratra vyjel z rohu a z mezikruží vypálil. Na jeho ránu byl Neuvirth krátký! Asistence: Henrik Sedin

Andrej MESZÁROŠ - 3:2

44:46

Sabres se dostávají v poslední třetině do vedení! K odraženému puku se na levé straně dostal ANDREJ MESZÁROŠ, který napřáhl a krásnou střelou do růžku dává svůj druhý gól v sezóně! Lackovi výborně stínil Gionta, což byla polovině úspěchu. Asistence:

Chris STEWART - 2:2

28:59

Sabres však rychle odpovídají na Hansenovo branku. V útočné třetině ztratil puk Clendening, toho se ujal CHRIS STEWART, který jel sám na Lacka. Blafák mu příliš nevyšel, ale puk se došťoural za brankovou čáru! Bez asistence.

Jannik HANSEN - 1:2

25:42

Canucks se dostávají do vedení! Čtvrtá formace si dokázal vytvořit tlak v útočném pásmu. Na modré těsně udržel puk Hamhuis, který ho poslal k JANNIKU HANSENOVI, jehož střela šla mimo branku, ale od brusle Webera se odrazila do branky! Asistence: Dan Hamhuis.

Shawn MATTHIAS - 1:1

14:09

Hosté ale blekosvě vyrovnávají! SHAWN MATTHIAS se dostal do úniku společně se spoluhráčem. Trochu sobecky ale zakončil sám a vyšlo to! Asistence: Nick Bonino, Dan Hamhuis.

Torrey MITCHELL - 1:0

13:07

A máme tu úvodní branku utkání! Mitchell sebral puk ve střední pásmu, nejdříve si narazil Giontou a poté i s Moulsonem, ten vrátil puk na hůl TORREYHO MITCHELLA, který už měl pozici jednoduchou! Asistence: Matt Moulson, Brian Gionta.

6:3

Branky a nahrávky: 14. Mitchell (Moulson, Gionta), 29. Stewart, 45. Meszároš, 53. Mitchell (Moulson, Gionta), 59. Flynn (Stewart, Pysyk), 60. Gionta – 15. Matthias (Bonino, Hamhuis), 26. Hansen (Hamhuis), 48. D.Sedin (H.Sedin)

Buffalo Sabres: Neuvirth (Lindback) – Benoit, Bogosian, Weber, Ristolainen, Meszároš, Pysyk – Moulson, Mitchell, Gionta – Foligno, Flynn, Stewart – Larsson, Varone, Dalpe – Deslauriers, Ellis, Hodgson

Vancouver Canucks: Lack (Markström) – Hamhuis, Weber, Stanton, Clendening, Sbisa, Biega – D.Sedin, H.Sedin, Kassian – Matthias, Bonino, Vrbata – Higgins, Vey, Dorsett – Kenins, Horvat, Hansen

Rozhodčí: Hebert, Furlatt – Murphy, Sericolo