3:2

konec (2:1, 1:0, 0:1)

20.01.2015, 19:00 • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 2.4 3.8 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tedy vítězí 3:2 a celkově 5:4! Hosté dnes mohou být zklamaní, ale prohráli si to sami. Kdyby v první třetině proměnili jen polovinu šancí mohl se zápas vyvíjet jinak, ale to je jen kdyby. Domácí mají radost a zahrají si finále prvního ročníku Ligy mistrů, v němž vyzvou Frolundu. Tímto se s vámi loučím, někdy příště napočtenou. (21:33:32)

60:00

Hosté hrají bez brankáře!

59:14

Vyloučen hráč hostů Schremp na dvě minuty za zdržování hry.

Martin LUNDBERG - 3:2

58:51

Skellefteå právě vstřelila branku!
Hosté dávají branku v oslabení a snižují na 3:2! MARTIN LUNDBERG si nabruslil před branku a překonal Lassinanttiho. Celkové skóre 5:4! Asistence: Erik Forssell, Kirill Kabanov

58:17

Petrell jel sám na brankáře, ale blafákem do backhandu si na hostujícího brankáře nepřišel.

58:02

Domácí mají kotouč na svých holích a kontrolují konec zápasu.

57:17

Hostující Widing je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

56:53

Hosté mají kotouč za vlastní brankou a dnes už asi neuspějí.

56:23

Hosté se po dlouhé době dostali do útočné třetiny, ale domácí vyhazují do středního pásma.

55:49

Domácí mají kotouč na svých holích a jenom nahazují do útočné třetiny.

55:22

Hosté se dopustili postavení mimo hru.

54:32

Domácí skvěle brání. Hosté neví jak se dostat na dostřel Lassinanttiho.

53:39

Domácí hrají v plném počtu. Hosté nepředvedli vůbec nic při přesilové hře.

53:13

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po levici Hansese.

52:49

Hostům se přesilová hra nedaří, zatím se ani nedostali do útočné třetiny.

51:39

Domácí Näkyvä je vyloučen na dvě minuty za sekání.

51:27

Hosté bojují o kotouč v útočné třetině.

50:22

Domácí mají stále kotouč na svých holích a hosté se snaží napadat jejich rozehrávku.

49:55

Hosté mají velký problém s přechodem středního pásma. Domácí zatím skvěle brání a všechno nasvěčuje tomu, že dnes postoupí.

49:19

Domácí Zaar trefil břevno Hansesovi branky!

48:26

Domácí teď kominovali ve střední třetině a publikum to ocenilo velkým potleskem.

47:54

Hosté hrají v plném počtu. Domácím se moc přesilová hra nepovedla.

46:49

Domácí se usadili v útočné třetině, ale zatím bez střely na branku.

46:19

Hosté vyhazují až k Lassinanttimu.

45:54

Hostující Schremp dostává dvě minuty za hákování.

44:11

Domácí zatím skvěle brání a nepouští hosty vůbec k ničemu.

43:37

Střelu Widinga zblokoval jeden z domácích obránců do ochranné sítě.

42:57

Aho vybojoval kotouč, ale celá jeho formace šla vystřídat a on sám proti třem protihráčům neměl šanci.

42:09

Domácí mají kotouč za vlastní brankou a s rozehrávkou nikam nechvátají.

41:07

Hosté teď obstřelovali branku Lassinanttiho, ale ten bez větších problémů zatím odolává.

40:29

Hosté vyhráli buly a začínají s rozehrávkou od vlastní branky.

40:01

Skončila nám druhá třetina, kde se oba dva týmy soustředili hlavně na obranu. Domácí využili na konci třetiny přesilovou hru a vedou tedy celkově 5:3! Jestli chtějí hosté něco udělat s výsledkem budou muset hodně zabrat. Další třetina začne přibližne v 20:56.

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Jan SANDSTRÖM - 3:1

38:33

Luleå právě vstřelila branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Fagerudd nahrál na volného JANA SANDSTRÖMA a ten se trefil přesně pod vyrážečku Hansese. Celkové skóre 5:3! Asistence: Marcus Fagerudd, Peter Cehlárik

38:09

Hosté vyhazují do středního pásma.

37:22

Hosté vyhazují až k Lassinanttimu a domácí začínají s rozehrávkou od vlastní branky.

36:45

Hosté jsou potrestáni za příliš mnoho hráču na ledě. Trest odpyká Norman.

36:10

Pettersson nahodil kotouč do útočné třetiny, ale celá jeho formace jde vystřídat.

35:33

Domácí Abbott je naledě a domácí hrají v plném počtu. Hosté se k ničemu při přesilové hře nedostali.

34:29

Sundqvista střela z pravé strany skončila v lapačce Lassinanttiho.

34:09

Rozhodčí to znovu řeší jenom domluvou, ale tresty dávat nebudou.

34:08

Střela Kabanova skončila v lapačce Lassinanttiho a znovu se před brankou strká několik hráčů.

33:53

Rozhodčí ovšem vylučovat nebudou.

33:52

Lassinantti přikryl přikryl kotouč a znovu se před brankou strhla menší strkanice.

33:33

Domácí Abbott je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

33:11

Bryggman je na ledě a domácí hrají v plném počtu.

32:47

Postavení mimo hru v podání hostujícího týmu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

32:14

Domácí vyhodili kotouč alespoň do středního pásma, ale vystřídat nestihli.

31:28

Hosté se usadili v útočné třetině a snaží se ohrozit branku Lassinanttiho.

31:11

Domácí Bryggman dostává dvě minuty za držení.

30:19

Hostující Burström nepřesně nahrál a je z toho zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Hansese.

29:56

Domácí nahazují do útočné třetiny a jdou vystřídat.

29:00

Hra je o proti první třetině hodně opatrná. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

28:08

Hanses našel nádhernou přihrávkou na útočné modré čáře Zackrissona, ale ten moc chvátal a píská se postavení mimo hru.

27:29

Kabanova střela od pravého mantinelu skončila na betonu Lassinanttiho.

26:57

Domácí nahazují do útočného pásma a celá formace jde vystřídat.

26:02

Domácí jsou v útočné třetině, ale zatím se kotouč pohybuje daleko od Hansese.

25:14

Lungberg byl sám na pravém kruhu, ale jeho střela skončila v lapačce Lassinanttiho.

24:38

Kotouč v ochranné síti za Hansesem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

24:20

Hanses radši přikryl kotouč před dotírajícím Sylvegaardem.

23:59

Kabanov krásně obešel dva hráče u modré čáry, ale jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě.

23:12

Domácí začali druhou třetinu aktivněji a zatím svým napadáním dělají hostům problémy.

22:37

Hosté mají znovu kotouč za vlastní brankou, ale nedaří se jim rozehrát.

21:38

Petrell byl znovu dřív ve třetině než kotouč a píská se postavení mimo hru.

21:08

Aho má kotouč za vlastní brankou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.

20:33

A znovu postavení mimo hru domácích. Hosté dobře brání modrou čáru.

20:18

Postavení mimo hru domácího týmu.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které byli aktivnější hosté, ale domácí vedou 2:1. Musíme říct, že domácí měli obrovské štěstí a mohou být rádi že neprohrávají o dva nebo tři góly. Dalši třetina začne přibližně v 19:56.

20:00

19:53

Domácí mají kotouč za vlastní brankou a v první třetině se už nic nestane.

19:25

Domácí jsou v plném počtu.

19:17

Hra vysokou holí v podání hostujícího útočníka. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:52

Hosté jsou znovu v útočné třetině a snaží se využít přesilovou hru.

18:28

Domácí vyhazují až k Hansesovi.

17:54

Zackrisson dostal nabito od Heeda na levou stranu, ale jeho střelu Lassinantti bez problému chytá do lapačky.

17:32

Domácí jsou ve čtyřech.

17:25

Hosté mají k dispozici devět vteřin přesilové hry pět na tři.

17:25

Johan Forsberg dostává dvě minuty za podražení.

16:50

Domácí vyhazují až k Hansesovi a hosté musí začít od vlastní branky.

16:28

Tim Hedd dostal znovu nabito na modrou čáru a jeho rána skončila na tyči!

16:19

Hosté jsou v útočném pásmu a snaží se ohrozit domácí branku.

15:32

Domácí kapitán Abbott je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Dainel ZAAR - 2:1

14:07

Domácí jdou znovu do vedení! Granström nahrál krásně na volej DANIELU ZAAROVI a ten se střelou z první nemýlil. Asistence: Jonathan Granström, Per Savilahti-Nagander

12:57

Hra je se zatím pohledné utkání a ani jeden z týmu se nebojí zaútočit.

12:10

Střela Calofa skončila ve výstroji Lassinanttiho, který přerušil hru.

11:59

Domácí jeli tři na dva, ale Petrell nepřesně nahrál a do útoku jdou hosté.

11:29

Sörensen se objevil úplně sám před Lassinanttim, ale jeho střela skončila v lapačce domácího brankáře.

11:16

10:58

Hosté mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

10:13

Domácí Kukan byl úplně osamocený na levém kruhu, ale jeho střela branku netrefila.

09:37

Domácí nepřesně rozehráli a píská se zakázané uvolnění.

08:49

Domácí jsou teď pod tlakem a nemohou získat kotouč.

08:17

Zakázané uvolnění domácího týmu.

Tim HEED - 1:1

07:17

Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají! TIM HEED dostal přihrávku na modrou čáru a jeho dělovka skončila za zády Lassinanttiho. Asistence: Patrik Zackrisson, Erik Forssell

05:52

Vyloučen hráč domácího týmu Sandström na dvě minuty za vražení na hrazení.

Karl FABRICIUS - 1:0

05:52

Domácí jdou do vedení! Po několika odrazech se dostal k puku KARL FABRICIUS a prostřelil Hansese z prostoru mezi kruhů. Bez asistence

05:04

Domácí jsou v útočné třetině a snaží se ohrozit branku Hansese.

04:18

Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

04:04

03:39

Domácí jsou v plném počtu. Hostům se přesilová hra nepovedla.

01:39

Vyloučen hráč domácích Granström na dvě minuty za sekání.

00:37

Domácí jsou v útočné třetině a snaží se ohrozit branku hostů.

00:01

Luleå Hockey: Lassinantti – Savilahti-Nagander, Näkyvä, Fagerudd, Sandström, Kukan, Jaros, Hogbom – Sylvegaard, Ca. Abbott, Ch. Abbott, Zaar, Granström, Petrell, Wallmark, Cehlárik, Bryggman, Mannberg, Fogström, Fabricius

Skellefteå AIK: Hanses – Heed, Ševc, Burström, Aho, Andersson, Lindholm, M. Pettersson, A. Lundberg – Forssell, Sörensen, Lundberg, Kabanov, Zackrisson, A. Pettersson, Calof, Sundqvist, Schremp, Widing, P. Pettersson, Norman.
Československá stopa v utkání

Martin Ševc (SKE)
Christián Jaroš (LUE)
Peter Cehlárik (LUE)
V prvním semifinálovém zápase šli hned v úvodu utkání do vedení hráči Luley, kterým vedoucí pozice vydržela až do pětatřicáté minuty, kdy Skellefteå dokázala srovnat. Netrvalo dlouho a domácí Skellefteå otočila zápas, který ztratila až v úplné koncovce, kdy jejich soupeř minutu a čtyři vteřiny před koncem vyrovnal a stanovil konečné skóre prvního semifinálového utkání na 2:2.
Luleå Hockey

Domácím se v švédské hokejové lize příliš nedaří. Po devětatřiceti zápasech jsou hráči Luley až na osmé příčce a na sedmý Färjestad ztrácejí pět bodů. Naopak se domácím daří v hokejové lize mistrů. V té se sice kvalifikovali do vyřazovacích bojů až jako 2. tým ze skupiny K, ale následně dokázali přejít přes Red Bulls Salzburg výsledky 2:4 a 8:5 a následně dokázali vyřadit ve čtvrtfinále i Lukko Rauma, které porazili 5:2 a 2:1.

Nejproduktivnější hráči týmu

Daniel Zaar 11 zápasů (6+7)
Lucas Wallmark 11 zápasů (5+6)
Niklas Fogstrom 11 zápasů (5+6)
Per Ledin 11 zápasů (5+6)
Skellefteå AIK

Hosté zažívají skutečně výbornou sezónu. Jasně dominují švédské hokejové lize, ve které se nacházejí na první příčce s 80 body a navíc druhá Frölunda na ně má propastnou ztrátu čtrnácti bodů. Hráčům ze severu Švédska se navíc daří i v hokejové lize mistrů. Tam hráči Skelleftey nejprve ovládli skupinu J, prošli přes JYP Jyväskylä s výsledky 4:5 a 4:2 a nakonec dokázali ve čtvrtfinále porazit Linköping výsledky 2:1 a 4:4.

Par Lindholm 11 zápasů (1+11)
Daniel Widing 11 zápasů (3+6)
Oskar Sundqvist 9 zápasů (5+4)
Dobrý večer, vítám Vás u sledování dnešního odvetného semifinálového utkání Hokejové Ligy Mistrů mezi Luleå Hockey a Skellefteå AIK. První zápas nám vítěze nepřinesl, a tak se švédské týmy rozešly za stavu 2:2. Přeji Vám příjemný hokejový zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Fabricius, 15. Zaar (Granström, Savilahti-Nagander), 39. Sandström (Fagerudd, Cehlárik) – 8. Heed (Zackrisson, Forssell), 59. Lundberg (Forssell, Kabanov)

První zápas: Skellefteå - Luleå 2:2