KHL

CSKA Moskva – Dinamo Riga

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

20.01.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 1.4 4.8 6.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Ondřej Němec (CSKA): 0+1, 4 zblokované střely
Milan Jurčina (Dinamo): 1 střela na bránu, 6 zblokovaných střel (19:52:02)
Je konec a CSKA potvrdila roli favorita. Tři góly a vychytaná nula bohatě stačili na tříbodovou výhru.

60:00

59:41

Zápas se dohrává v pásmu Dinama.

58:49

Střela od obránce se dostala jen do náruče Deslaurierse.

58:19

58:02

Domácí stále drží pásmo a vyměňují si kotouč.

57:13

57:02

Puk je opět před bránou Rigy a CSKA nebezpečně kombinuje.

56:33

Střela od modré se vznesla nad bránu Deslaurierse.

56:18

Za hrubost dostává trest Jurčina (Dinamo).

55:48

Aktivnější jsou domácí, kteří chvíli drželi útočnou třetinu a navíc mají poskytnuto výhodu.

55:13

Uvidíme vyloučení na obou stranách. Jegoršev (CSKA) si posedí za filmování, Indrašis (Dinamo) za podražení.

54:53

Střela Sotniekse zamířila kamsi do ochranné sítě a tak se ozval hvizd rozhodčího.

54:25

Puk skončil po nahození mimo hřiště a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

53:31

Grigorenko hledal lépe postaveného spoluhráče, který ale zapomněl po přihrávce na to nejduležitější.Vystřelit.

52:52

Puk se po tvrdém souboji v pásmu CSKA odrazil až do střední třetiny kde s ním operují hráči Dinama.

52:28

Volkov zakončoval do tyče, následně se brankář vrhl po odraženém kotouči a zákrokem zastavil hru.

52:06

Tělegin se zjevil před bránou ale netrefil puk ideálně.

3:0

Branky a nahrávky: 12. Andronov (Němec, Hjalmarsson), 28. Mamin (Tělegin), 44. Hjalmarsson (Grigorenko)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Engqvist, Makarov – Andronov, Muršak, Hjalmarsson – Ljubimov, Stas, Volkov – Tělegin, Korotkov, Mamin.

Dinamo Riga: Deslauriers (Sedláček) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Grinbergs – M. Redlihs, Videll, Trotter – Darzinš, Cipulis, Indrašis – Abols, Džerinš, Meija – Skvorcovs, Saulietis, Bičevkis.

Rozhodčí: Gašilov, Olenin – Gordenko, Tomilov.