3:2

konec (2:1, 1:0, 0:1)

20.01.2015, 19:00 • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 2.4 3.8 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tedy vítězí 3:2 a celkově 5:4! Hosté dnes mohou být zklamaní, ale prohráli si to sami. Kdyby v první třetině proměnili jen polovinu šancí mohl se zápas vyvíjet jinak, ale to je jen kdyby. Domácí mají radost a zahrají si finále prvního ročníku Ligy mistrů, v němž vyzvou Frolundu. Tímto se s vámi loučím, někdy příště napočtenou. (21:33:32)

60:00

Hosté hrají bez brankáře!

59:14

Vyloučen hráč hostů Schremp na dvě minuty za zdržování hry.

Martin LUNDBERG - 3:2

58:51

Skellefteå právě vstřelila branku!
Hosté dávají branku v oslabení a snižují na 3:2! MARTIN LUNDBERG si nabruslil před branku a překonal Lassinanttiho. Celkové skóre 5:4! Asistence: Erik Forssell, Kirill Kabanov

58:17

Petrell jel sám na brankáře, ale blafákem do backhandu si na hostujícího brankáře nepřišel.

58:02

Domácí mají kotouč na svých holích a kontrolují konec zápasu.

57:17

Hostující Widing je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

56:53

Hosté mají kotouč za vlastní brankou a dnes už asi neuspějí.

56:23

Hosté se po dlouhé době dostali do útočné třetiny, ale domácí vyhazují do středního pásma.

55:49

Domácí mají kotouč na svých holích a jenom nahazují do útočné třetiny.

55:22

Hosté se dopustili postavení mimo hru.

54:32

Domácí skvěle brání. Hosté neví jak se dostat na dostřel Lassinanttiho.

53:39

Domácí hrají v plném počtu. Hosté nepředvedli vůbec nic při přesilové hře.

53:13

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po levici Hansese.

52:49

Hostům se přesilová hra nedaří, zatím se ani nedostali do útočné třetiny.

51:39

Domácí Näkyvä je vyloučen na dvě minuty za sekání.

51:27

Hosté bojují o kotouč v útočné třetině.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Fabricius, 15. Zaar (Granström, Savilahti-Nagander), 39. Sandström (Fagerudd, Cehlárik) – 8. Heed (Zackrisson, Forssell), 59. Lundberg (Forssell, Kabanov)

Luleå Hockey: Lassinantti – Savilahti-Nagander, Näkyvä, Fagerudd, Sandström, Kukan, Jaros, Hogbom – Sylvegaard, Ca. Abbott, Ch. Abbott, Zaar, Granström, Petrell, Wallmark, Cehlárik, Bryggman, Mannberg, Fogström, Fabricius

Skellefteå AIK: Hanses – Heed, Ševc, Burström, Aho, Andersson, Lindholm, M. Pettersson, A. Lundberg – Forssell, Sörensen, Lundberg, Kabanov, Zackrisson, A. Pettersson, Calof, Sundqvist, Schremp, Widing, P. Pettersson, Norman

První zápas: Skellefteå - Luleå 2:2