Jan HEJDA (COL) 0+0 0 střel, čas na ledě 21:21

Dmitrij JAŠKIN (STL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:11

Colorado Avalanche: 5

3. třetina:

St. Louis Blues: 30

Colorado Avalanche: 18
Utkání končí vítězství St. Louis, které si dnes zaslouženě připisuje plný počet bodů za vítězství 3:1. Hosté, bojující o příčky, zajišťující play-off, toho dnes na ledě Scottrade Center moc nepředvedli. Snad ještě v první třetině se dalo hovořit o tom, že bylo Colorado vyrovnaným soupeřem, ale tragická druhá třetina nakonec rozhodla o osudu zápasu.

60:00

59:49

Oddechový čas pro domácí.

59:49

A ještě jedenáct vteřin před koncem třetí třetiny pískán icing St. Louis.

59:25

Ne, ani O'Reilly, který je v dobré pozici před brankou, nedokázal skórovat, dokonce ani trefit branku.

59:05

Oddechový čas pro hosty.

59:05

Elliott má puk ve své moci a raději přerušuje hru.

58:43

58:10

Barrie již pouze nastřeluje puk do útočného pásma, domácí v klidu vyhazují.

57:50

Bouwmeester zamířil na branku Colorada, kterou ale netrefuje.

57:43

Jenže zmar Colorada dokumentuje i nyní neschopnost dostat se v šesti do útočného pásma, ofsajd.

57:27

Hosté to zkouší bez brankáře, se šesti hráči v poli!

56:43

Bude se vylučovat, na trestnou lavici zamíří domácí Jori Lehterä za hru vysokou holí.

3:1

Branky a nahrávky: 9. Gunnarsson (Schwart, Stastny), 21. Schwartz (Steen), 31. Oshie (Backes, Steen) – 14. Tanguay

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Jackman, Cole – Steen, Backes, Oshie – Berglund, Lehterä, Tarasenko – Schwartz, Stastny, Jaškin – Ott, Lapierre, Reaves

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Hejda, E. Johnson, Stuart, Holden, Guenin, Barrie – Landeskog, O'Reilly, MacKinnon – Tanguay, Duchene, Iginla –Talbot, Cliche, Briere – McLeod, Mitchell, Everberg

Rozhodčí: Hebert, Furlatt – Heyer, Grandt

Diváci: 19187