20.01.2015, 19:30 • Slovnaft arena, Bratislava • Václav Petrů

Tipsport: 2.66 3.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání

Tomáš Netík (SBA) – 1b (0+1), 4 s, TOI: 18:56
Lukáš Krajíček (MIN) – 2b (1+1), 1 s, TOI: 22:16
Ivan Švarný (MIN) – 0 b, 1 s, TOI: 14:38
Dnešní utkání mimořádně bohaté na góly je tedy za námi a tři body si odváží favorit zápasu z Běloruska. Dinamo se čtyřikrát dostalo do dvoubrankového vedení, Slovan dokázal třikrát alespoň snížit na rozdíl jediné branky, ve třetí části však ve 48. minutě zvyšoval na 6:4 Andrej Stepanov a na tuhle trefu už Belasí zareagovat nedokázali ani jen kontaktní brankou a Dinamo bez problémů náskok v závěrečných minutách kontrolovalo.
Slovan tak nedokázal vyhrát ani třetí domácí utkání v tomto kalendářním roce a sen o play off je stále méně reálný. To Dinamo potvrdilo výbornou formu a opět se přiblížilo čtvrtému místu své konference.

60:00

59:44

A do třetice zakázané uvolnění Dinama Minsk, tentokrát se jej dopustil slovenský obránce ve službách Dinama Švarný.

59:36

A totožná situace jako před chvílí, další nepřesný pokus a další icing.

59:30

Kaljužnyj zkoušel trefit prázdnou branku střelou z vlastní třetiny, puk zamířil jen do zakázaného uvolnění.

59:19

Godla zůstal na střídačce, Slovan to zkouší v šesti.

59:19

Oddechový čas si vzal hostující trenér Lubomír Pokovič.

59:19

Zakázané uvolnění Dinama Minsk.

59:09

Murley si najížděl před bránu, místo střely volil přihrávku, kterou ovšem žádného spoluhráče nenašel.

59:00

Hosté kontrolují stav zápasu, pokusí se domácí o hru bez brankáře?

58:47

Hudáček vybojoval kotouč, sjel si na levý kruh a vypálil, Taylor bez problémů zasáhl.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i zápasu.

57:50

Linglet se dostal do dobré střelecké pozice, Godla zakročil lapačkou a vzhledem k časové tísni rychle rozehrál.

57:35

Netíkův pokus skončil na ochranné síti.

57:04

Barker nahazoval kotouč do ohně před bránu, kde si na něj počíhala obrana Dinama.

55:50

Nene, domácímu týmu v těchto chvílích chybí klid a přesnost. V útočném pásmu často jen odevzdají kotouč soupeři. Hostům se stačí poctivě vracet.

55:10

Kudrnův projektil z pravého kruhu zamířil mimo bránu.

4:6

Branky a nahrávky: 17. Hudáček (Nagy), 20. Jeglič (Netík, Tičar), 37. Nagy (Murley, Hudáček), 47. Tičar (Barker) – 3. Razvadovskij (Krajíček), 15. Ellison (Vesce, Linglet), 26. Szczechura (Bailen), 35. Ellison (Cheechoo, Bailen), 42. Krajíček (Szczechura), 48. Stepanov (Linglet)

HC Slovan Bratislava: Godla (Janus) – Starosta, Sersen, Barker, Štajnoch, Kozák, Brejčák, Mihálik – Šťastný, Surový, Ölvecký – Nagy, Murley, Hudáček – Jeglič, Tičar, Netík – Lunter, White, Kudrna, Rehák

HC Dinamo Minsk: Taylor (Milčakov) – Goroško, Krajíček, Nogačov, Bailen, Švarný, Lisovec, Kaznadej – Kaljužnyj, Szczechura, Cheechoo – Linglet, Vesce, Ellison – Meleško, Kulakov, Gavrus – Razvadovskij, Kitarov, Stepanov

Rozhodčí: Beljajev, Bondarev – Menšich, Fatejev