NHL

Florida Panthers – Vancouver Canucks

1:2

konec (0:2, 0:0, 1:0)

20.01.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Info o důležitých událostech (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Tipsport: 2.6 3.4 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. (04:09:18)

Zblokované střely: 10 – 10
Utkání je u konce a dva body za výhru v poměru 2:1 si z toho duelu odnáší hostující Vancouver, který o svém vítězství rozhodl dvěma góly již v první třetině. Domácí ve třetí periodě svého soka jasně přestříleli, na víc než korekci z hole Pirriho už to ale nestačilo.

46:40

Luca Sbisa (VAN) – 2 minuty za hrubost. Přesilovka 5/4 pro Panthers.

34:08

Současně vyloučeni – Derek Dorsett (VAN) – 2 minuty za hrubost a Derek MacKenzie (FLA) – 2+2 minuty za hrubost. Přesilová hra 5 proti 4 pro Canucks.

1:2

Branky a nahrávky: 58. Pirri – 4. Vrbata (Sedin D., Edler), 9. Horvat (Hansen, Hamhuis)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Exblad, Campbell, Kulikov, Mitchell (C), Olsen, Gudbranson – Boyes, Barkov, Huberdeau – Jokinen, Bjugstad, Hayes – Fleischmann, Bolland (A), Pirri – Trocheck (A), MacKenzie, Kopecký.

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa, Stanton, Sbisa, Hamhuis – Vrbata, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Burrows, Kassian, Higgins – Vey, Bonino, Matthias – Hansen, Horvat, Dorsett.

Rozhodčí: Devorski, Lewis – Barton, Nowak