3:2

konec (2:1)

20.09.2014, 20:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.21 5.95 14.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi RSC Anderlecht a Cercle Brugge KSV je za námi, domácí nakonec vítězí 3:2. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy pomaleji než do toho prvního, ale i tak hráli pouze domácí. RSC přehrávalo Cercle, odměna za to přišla až v 79. minutě, kdy se prosadil Najar. To domácí uklidnilo natolik, že přestali hrát a hosté tak ještě v závěru utkání snížili zásluhou Kabanangy na 3:2. Více se už nestalo a domácí tak zaslouženě vítězí a připisují si tři body. Ode mě je to vše, loučím se s vámi a někdy zase na shledanou. (21:57:53)

90+4

90+3

Velmi zajímavou šanci hostí teď přerušil ofsajd.

Junior KABANANGA - 3:2

89

Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
Po cetru z levé strany nedokázala obrana RSC ohlídat JUNIORA KABANANGU, který po neúspěšné střele D'Haeneho dorážel za záda gólmana Prota a snížil tak na 3:2!

87

Domácí stále drží balón, to se změnilo až teď, když byl Kabasele přistižen v ofsajdu.

84

Domácí hrají s velkým klidem a utkání pouze dohrávají.

82

Poslední změna hostů, odešel N'Diaye, kterého nahradil Van Acker.

Najar RODRIGUEZ - 3:1

79

Anderlecht právě vstřelil branku!
Kabasele dlouho držel míč na levé straně u brankové čáry, bránící hráč ho nechtěl nechat odcentrovat, ale to se Kabaselemu nakonec povedlo, našel NAJARA RODRIGUEZE, který posílá Anderlecht do vedení 3 – 1!

79

RSC střídá, odchází Suaréz s Mitrovičem a útok podpoří Kabasele a Cyriac.

76

Buysse je za svůj faul taktéž potrestán žlutou kartou.

75

Hosté se stále nemůžou dostat do ofensivy a jsou na své polovině, domácí je drží pod velkým tlakem, skórovat mohl Najar.

72

Přímý kop domácích skončil jen těsně nad horní tyčí Wernerovy branky.

71

Wils dostává žluté napomenutí za faul na Acheamponga.

69

I domácí střídají, dolů jde Conté, a do hry se zapojí Acheampong.

67

Druhá změna hostů je výměna Bačeliče-Grgiče za Godee.

67

Na lavičce hostí dochází ke střídání, odchází Buyl, za kterého nastupuje Valcke

64

Mitrovič byl sám na proti dvoum bránícím hráčům Cercle, dokázal si však dojít pro faul a ve hře pokračují fialoví.

62

Deschacht čistě zastavil Kabanangu.

60

Je za námi hodina hry a domácí stále vedou 2:1. Druhý poločas je jasně lepším týmem Anderlecht, ale ani on nedokázal zatím skórovat.

57

Mitrovič byl ve výskoku zasažen do bolestivých míst, ale je v pořádku a domácí rozehrávají poblíž půlící čáry.

57

Cercle se dostalo i ke střele, Buyl zakončoval vysoko nad.

56

Suaréz v boji o míč v šestnáctce fauloval a hosté si můžou na chvíli oddychnout.

55

Rohový kop domácím žádnou výhodu nepřinesl.

55

Smolders vyhlavičkoval míč v letu na roh.

54

Hráči Cercle jsou stále uzamčeni na své polovině a domácí je přehrávají po všech stránkách.

51

N'Diaye je potrestán žlutou kartu po faulu na Suaréze.

Další šance agilního Suaréze

50

Suaréz předvedl své rychlé nohy, udělal kličku Wilsovi, ale zakončoval šajtlí na dlouhou nohu a prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

48

Druhá půle se rozjela v pomalém tempu, hrají ale pouze domácí.

46

První půle je za námi a domácí Anderlecht po ní vede nad Cercle Brugge 2:1. Hráči RSC začali hned z ostra a v šesté minutě šli po Mitrovičově zásluze do vedení. Poté na tlaku trochu ubrali a dobře hrající hosté vyrovnali, konkrétně Buyl v 17. minutě. Postupem času začal Anderlecht získávat převahu opět na svojí stranu a nakonec ve 44. minutě poslal do vedení domácí Suaréz. Zbytek se odehraje ve druhém poločase, který začne přibližně ve 21:05.

45+1

Matias SUARÉZ - 2:1

44

Conté na pravé straně držel balón, všiml si za šestnáctkou volně stojícího Defoura, který tvrdě vystřelil. Tuto ránu Werner vyrazil, ale na dorážku MATIASE SUARÉZE už nestačil.

41

Domácí už zase přehrávají svého soupeře, ten je zase nechce pustit na dostřel své branky a to se obraně Cercle zatím dobře daří.

38

Další balón z pravé strany do šestnáctky před Wernera, dva hráči RSC stáli na malém vápně a povedlo se jim hlavičkovat, zakončení bylo pomalé, gólman Cercle tak měl ulehčenou práci.

Šance Suaréze

35

Suaréz udělal zasekávačku Dussennemu a střílel na přední tyč. Dobrá střela se do sítě nevešla.

33

Deschacht na levé straně kličkoval, ale balón do vápna nedostal, ani následný pokus z pravé strany domácím nevyšel, a tak jdou dopředu bílí.

32

Najar posílal bodlem míč do šestnáctky, nikdo se k němu ve fialovém nedostal.

31

Centr z pravé strany přišel na Mitroviče, který se dostal k hlavičce a pořádně vylekal Wernera.

29

Najar byl přidržen a domácí budou rozehrávat.

28

Ten domácí ubránili na výbornou, ale Praetův faul vrátil balón hostům.

27

D'Haenův centr pod velkým úhlem přinesl pouze roh.

26

Cercle byli rozběhnutí, ale nepřesné sklepnutí dozadu je úplně zastavilo.

23

Mitrovič fauluje Wilse a rozhodčí anderlechtské hvězdě domlouvá.

20

Nebezpečné rohové kopy domácího týmu brankou neskončili, ačkoliv k tomu nebylo vůbec daleko.

19

Autor vyrovnávací branky Stephan Buyl obdržel žlutou kartu.

Stephan BUYL - 1:1

17

D'Haene běžel s míčem na kopačkách, podíval se a poslal centr do vápna, kde se k němu nejrychleji dostal STEPHAN BUYL, který bez přípravy prostřelil Prota a vyrovnal na 1 – 1.

16

Najar opět rozběhl své rychlé nohy, souboj s Buyssem vyhrál, ale fauloval při tom.

14

Najar odvedl na pravé straně dobrou práci s míčem, předal ho Suarézovi, který bez váhání pálil, ale nastřelil jen spoluhráče před sebou, jenž stál navíc v ofsajdu.

13

Dobrá rána hostí teď pořádně protáhla Prota, vyrážel pouze na roh!

12

Mitrovič se dostal do gólové příležitosti, ale stál v centimetrovém ofsajdu.

10

Kabananga se rozhodl, že v souboji míč udrží. Udržel, ale musel faulovat.

Aleksander MITROVIČ - 1:0

6

Domácí posílali pas na pravou stranu, vracející se hráč Cercle balón odhlavičkoval přesně na nohu ALEKSANDERA MITROVIČE, který se nemýlil a poslal RSC do vedení 1 – 0.

5

Mitrovič se strkal s N'Diayem, situace se ale uklidnila a hra pokračuje bez trestů.

4

O zakončení hlavou se pokoušel Mitrovič, stopeři ho ale uhlídali.

2

V prvních minutách utkání drží balón domácí, teď si vybojovali roh.

1

Domácí nastupují v typických fialových dresech, hosté hrají v bílých.

1

RSC Anderlecht: Proto – Deschacht, Mbemba, Heylen, Colin – Praet, Defour, Tielemans, Najar – Mitrovič, Suarez
Náhradníci: Cyriac, Acheampong, Klještan, Conté, Dendoncker, Roef, Kabasele

Cercle Brugge KSV: Werner – Cornelis, Wils, Dussenne, Buysse – Smolders, N'Diaye – Buyl, Bačelič-Grgič, D'Haene – Kabananga
Náhradníci: Valcke, Bourdin, Van Damme, Godee, De Kegel, Van Roose, Van Acker

Rozhodčí: Vertenten – Vanyzere, Nijssen.
Dobrý den, vítám zde všechny fandy belgické ligy u online reportáže ze zápasu osmého kola Jupiler Pro League mezi mužstvy RSC Anderlecht a Cercle Brugge KSV. Domácí fialová síla vede bez porážky tabulku a zatím se týmu daří. Cercle je na tom hůře, v letošní sezóně se celku moc nedaří a se svými devíti body sídlí na průběžném desátem místě. Domácí RSC je v tomto duelu favoritem, ale Cercle se neřadí mezi slabé týmy a bude chtít lídry obrat o nějaké body. Zápas začíná ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.