3:2

konec (2:1)

20.09.2014, 20:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.21 5.95 14.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi RSC Anderlecht a Cercle Brugge KSV je za námi, domácí nakonec vítězí 3:2. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy pomaleji než do toho prvního, ale i tak hráli pouze domácí. RSC přehrávalo Cercle, odměna za to přišla až v 79. minutě, kdy se prosadil Najar. To domácí uklidnilo natolik, že přestali hrát a hosté tak ještě v závěru utkání snížili zásluhou Kabanangy na 3:2. Více se už nestalo a domácí tak zaslouženě vítězí a připisují si tři body. Ode mě je to vše, loučím se s vámi a někdy zase na shledanou. (21:57:53)

90+4

90+3

Velmi zajímavou šanci hostí teď přerušil ofsajd.

Junior KABANANGA - 3:2

89

Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
Po cetru z levé strany nedokázala obrana RSC ohlídat JUNIORA KABANANGU, který po neúspěšné střele D'Haeneho dorážel za záda gólmana Prota a snížil tak na 3:2!

87

Domácí stále drží balón, to se změnilo až teď, když byl Kabasele přistižen v ofsajdu.

84

Domácí hrají s velkým klidem a utkání pouze dohrávají.

82

Poslední změna hostů, odešel N'Diaye, kterého nahradil Van Acker.

Najar RODRIGUEZ - 3:1

79

Anderlecht právě vstřelil branku!
Kabasele dlouho držel míč na levé straně u brankové čáry, bránící hráč ho nechtěl nechat odcentrovat, ale to se Kabaselemu nakonec povedlo, našel NAJARA RODRIGUEZE, který posílá Anderlecht do vedení 3 – 1!

79

RSC střídá, odchází Suaréz s Mitrovičem a útok podpoří Kabasele a Cyriac.

76

Buysse je za svůj faul taktéž potrestán žlutou kartou.

75

Hosté se stále nemůžou dostat do ofensivy a jsou na své polovině, domácí je drží pod velkým tlakem, skórovat mohl Najar.