0:1

konec (0:0)

20.09.2014, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.7 3.3 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Southampton to dokázal, potřetí v řadě zvítězil a zůstává na čele Barclays Premier League. Rozhodující gól vstřelil deset minut před koncem střídající Victor Wanyama, který zaznamenal svůj první gól v dresu Southamptonu a hned vítězný. Swansea měla šance v prvním poločase, když Routledge orazítkoval břevno a hlavičku Bonyho odvrátil na brankové čáře Bertrand. Na to už se ale historie ptát nebude. Konečný výsledek. Swansea 0 Southampton 1. (17:57:39)

90+4

90+4

Southamptonu sice nepřidal druhý gól, ale o vítězství už ho nic nepřipraví!

90+3

Tadič roztáhl hru doleva na Pelleho, ten ale uvnitř šestnáctky opět nedokázal jeho dobrou přihrávku zužitkovat a jeho střela levačkou rozvlnila pouze boční síť!

90+2

Tadič opět u míče...

90+1

Tadič uvolnil v šestnáctce Pelleho, který už se dostával za obrannou k míči, Fabianski proti němu ale včas vyběhl a u míče byl jako první!

90+1

Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90

Shane Long nedokázal zpracovat pas svého spoluhráče. Následoval odkop od Fabianskiho brány.

89

Žlutou kartu dostává Morgan Schneiderlin (Southampton FC).

88

Schneiderlin předvedl ostrý zákrok, za který zřejmě uvidí žlutou kartu. Je to tak. Rozhodčí si ho už zavolal na kobereček.

86

Do konce zápasu zbývá 5 minut. Southampton vede nad oslabenou Swansea zásluhou střídajícího Victora Wanyamy 1:0.

85

Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Ki Song-jung, přichází Marvin Emnes.

84

Domácí rozehráli rohový kop, po kterém nevzniklo žádné nebezpečí a na řadu může přijít střídání, které připravil manažer Garry Monk.

83

Nyní už je Swansea v držení míče a po zásahu Fonteho vybojovala rohový kop.

82

Swansea se však zatím brání a u míče je Southampton.

81

To je velký zásah do srdcí fanoušků Swansea. Jejich hráči však stále mají šanci vyrovnat, přestože hrají v deseti.

Victor WANYAMA - 0:1

80

Southampton právě vstřelil branku!
VICTOR WANYAMA ukončuje svůj střelecký pust a deset minut před koncem posílá Southampton krásnou střelou do vedení!! Pelle našel na pravé straně šestnáctky Wanyamu, který si míč nejprve zpracoval a poté ho střelou na dlouhou nohu uklidil ke vzdálenější tyči.

0:1

konec (0:0)

Branky: 80. Wanyama (Pellè)

Karty:   20. Bony (SWN) – 21. Fonte (SOT), 31. Jošida (SOT), 48. Bertrand (SOT), 89. Schneiderlin (SOT)   39. Bony (SWN)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 2:5.

Swansea City: Fabiański – Rangel, F. Fernández, Williams (C), Taylor – Ki Song-jung (85. Emnes), Shelvey – Dyer (59. Montero), Sigurðsson, Routledge – Bony.
Náhradníci: Tremmel – Bartley, Montero, Richards, Carroll, Emnes, Gomis.

Southampton FC: Forster – Clyne, Fonte (C), Jošida (46. Gardos), Bertrand – Pellè, Schneiderlin, Ward-Prowse (69. Wanyama), Cork (64. Davis), Tadić – Long.
Náhradníci: Davis – Gardos, Targett, Davis, Wanyama, Reed, Mayuka.

Rozhodčí: Jonathan Moss. Asistenti: L. Betts, S. Long. Čtvrtý rozhodčí: K. A. Woolmer

Diváci: 20596