5:1

konec (3:0)

20.09.2014, 15:00 • FK Slovan Duslo Šaľa • kompi sk

Tipsport: 2.05 3.2 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešné stretnutie 9. kola Doxxbet ligy, ktoré rozhodoval pán Vnuk, bolo o zápase rozhodnuté prakticky už v prvom polčase. Šaľania mali hernú prevahu od začiatku zápasu a podarilo sa im streliť rýchly prvý gól, zásluhou šikovného Lukáša Szaba v 8. minúte. Následne pokračovala v útočení a do konca prvého polčasu skórovali Matič a Nurkovič. ŠK SFM Senec tak putoval do šatne prehrou rozdielom triedy. Ich tréner Štellár im mal čo vyčítať v kabíne.
V druhom polčase sa začalo hrať opatrne z oboch strán, ale neunavní "dusláci" sa neuspokojili s 3 gólovou nádielkou. V 49. minúte sa svojím druhým gólom v zápase presadil Matič. Senec nevešal zápas na klinec a snazil sa streliť aspoň čestný gól. To sa im aj podarilo, keď po nenápadnej akcií v 68. minúte hlavičkou upravil skóre Konnsimbal. Konečné slovo mala Šaľa, keď striedajúci hráč Urban zvýšil náskok domácich na 5:1. Domáci predviedli pekný jednoduchý futbal, v ktorom využili svoje gólové šance a deklasovali ŠK SFM Senec 5:1.

Zápas sledovalo 586 platiacich divákov (17:27:02)

90+2

90+1

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Matič, prichádza Ďatko.

90+1

Náhradný rozhodca Maršal nastavuje 2 minúty.

89

Žltú kartu dostáva Winkler (ŠK SFM Senec).

88

Snaha Senca o útok, zbrklo Konnsimbal vystrelil z 30m nad bránu Kolmokova.

85

Priamy kop Šale, zahráva ho Konopásek, z možnej gólovej akcie následuje odkop od brány Kostolanského.

84

Žltú kartu dostáva Polgár (ŠK SFM Senec).

81

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Fehervári, prichádza Nagy.

76

Rohový kop Senca, zahrával Winkler, odrazená lopta pre Šalu a tá zakladá rýchly protiútok ale ten končí nepresnou prihrávkou v strede pola.

75

Šaľa dala gól!
Gól strelil ANDREJ URBAN. Lukáša Szaba ukázal svoje technické umenie a pekne prihral na Urbana, ktorý hneď z prvej strieľa gól z hranice 16-stky.

74

Winkler nepresne prihrával v pokutovom území a tak následuje odkop od brány Kolmokova.

73

SFM Senec zakladá postupne útok. Snažia sa aspoň skorigovať nepriaznivý stav.

72

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Gešnábel, prichádza Urban.

72

Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Lénárth, prichádza Winkler.

68

Senec dal gól!
Gól strelil JESUS KONNSIMBAL. Po centri z pravej strany Tomoviča našiel presne hlavu Konnsimbala, ktorý sa pekne oprel do hlavičky a prenonal bránkára Kolmokova.

66

Rohový kop SFM Senec. Zahrávať ho bude Bedecs. Trafil prvého stojaceho šalana.

64

Priamy kop z ľavej strany zahrával Tomiš, obrana Senca odrátila nebezpečenstvo ale nie na dlho, keď sa lopty zmocnil Matič a trafil náručie brankára Kostolanského.

63

Žltú kartu dostáva Tomovič (ŠK SFM Senec).

60

Po strelenom 4. góle v zápase, sme nevideli strelu na bránu, prebieha vyrovnaný futbal na oboch stranách.