konec (0:0)

20.09.2014, 17:00 • Stade Vélodrome • Martin Maňák

Tipsport: 1.57 3.73 7.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji příjemný zbytek dne. (18:55:02)
Je za námi utkání, které vyhráli domácí 3:0. Od druhé půle převzali veškerou iniciativu a soupeře zničili třemi góly.

90+3

Romain ALESSANDRINI - 3:0

90+3

Marseille právě vstřelilo branku!
Přímého kopu se ujmul ROMAIN ALESSANDRINI a umístil míč do pravé strany Costilovy branky.

90+3

Armand fauloval před pokutovým územím a vidí žlutou kartu.

90+2

Fanoušci domácího celku už v hledišti oslavují výhru.

90

Hosté drží domácí celek zamknutý na jejich půli, ale nedaří se jim přiblížit k pokutovému území.

88

Domácí už nikam nespěchají.

87

Hosté mohli vstřelit gól. Centrovaný míč se dostal přímo k Toivonenovi, který vystřelil, ale Mandanda krásným zákrokem míč vyráží.

86

Roh pro hosty

85

Sané krásně vystřelil z dálky. Jeho střela nadělala Mandandovi velké problémy!

84

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází , přichází Stéphane Sparagna.

84

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází , přichází Romain Alessandrini.

83

Ntep napřáhl zhruba z 25 metrů a vystřelil, ale jeho střelu zablokoval Mendy.

81

Hosté běželi do brejku čtyři proti třem. Míč si mezi sebou přihrávali, ale konečnou finální přihrávku Ntep pokazil a míč získává Morel a zakládá protiútok.