2:1

konec (2:0)

20.09.2014, 20:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.83 3.4 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nantes se v tabulce pro tuto chvíli posunulo již na pátou příčku, naopak Nice kleslo na patnácté místo. To je z mé strany vše, přeji Vám hezký zbytek soboty! (21:56:12)
Fotbalisté Nantes poráží Nice 2:1. Základ ke svému vítězství položili již v první půli, ve které byli jasně lepším celkem a ujali se v ní dvougólového vedení. Hostům se v 70. minutě povedlo snížit, po rohu se prosadil Amavi, ale v závěru měli větší šance zase domácí, kteří podnikali nebezpečné kontry do otevřené obrany soupeře.

90+4

90+4

Ještě se hraje. Po faulu na půlce však budou rozehrávat domácí.

90+3

Balón je v náručí Dupého a myslím si, že je již rozhodnuto!

90+3

Hosté rozehrávají jednu z posledních akcí zápasu.

90+2

Ve středu hřiště se srazili Genevois a Deaux. Faul byl odpískán proti hostujícímu týmu.

90+1

Sudí Turpin nastaví tři minuty.

90

Dupé bude rozehrávat od své brány a pochopitelně s tím vůbec nepospíchá.

88

Hodně zajímavý centr z pravé strany. Míč propadl přes domácí obránce, ale nedostal se k němu ani Bosetti.

88

Bangura posílal míč na rozběhnutého N'koudoa, ale k balónu měl blíže brankář Hassen, který ho odkopl.

86

Hosté hodně otevírají obranu a fotbalisté Nantes mají dostatek prostoru pro rychlé protiútoky.

84

Z pravé strany se dostával do šance Deaux, ovšem pálil tak metr a půl vedle vzdálenější tyče.

83

Další kontr domácích. N'koudou byl tentokrát v roli nahrávače, když našel na hranici šestnáctky Deauxe. Jeho střelu vyrazil Hassen a pokus o dorážku končí faulem domácího hráče.

82

Hosté chybovali v rozehrávce a na konci následného protiútoku Nantes byl N'koudou, který míč sice poslal mimo dosah vybíhajícího Hassena, ale i mimo tři tyče!

81

Fotbalisté OGC mají na vyrovnání zhruba deset minut + nastavení.

80

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Etey Menachem Shechter, přichází Ismaël Bangoura.

80

Veretoutův centr byl odvrácen. Odražený míč si však našel N'koudou, který ho z dvaceti metrů napálil těsně vedle horního rohu.