Kanada – Rusko 5:3
01:10, konec (SF)
Branky a nahrávky: 8. Crosby, 38. Marchand (Crosby, Bergeron), 42. Marchand (Crosby, Bergeron), 46. Perry (Couture, Vlasic), 50. Tavares (Getzlaf, Vlasic) – 29. Kučerov (N. Zajcev, Malkin), 37. Kuzněcov (Tělegin, Dadonov), 60. Panarin (N. Kuljomin, Kučerov)
Švédsko – Tým Evropy 2:3
19:10, po prodl. (SF)
Branky a nahrávky: 23. Bäckström (Strålman, Hörnqvist), 56. E. Karlsson (H. Sedin, D. Sedin) – 37. Gáborík (Ehrhoff, Kopitar), 41. Tatar (Sekera), 64. Tatar (Zuccarello, Kopitar)
K. Vary – Kometa Brno 2:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Gorčík (Harkabus), 13. Dujsík (Mullane, Skuhravý) – 3. Nečas (M. Kvapil), 12. T. Vondráček (Dočekal, Zábranský), 28. Trška (Dočekal), 38. T. Vondráček (V. Němec, O. Němec)
Ufa – Záhřeb 4:5
13:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 8. J. Bodrov (Omark, Hartikainen), 12. Kaprizov (Lisin), 37. Kaprizov (M. Vorobjov), 47. Kaprizov (Lepistö, Omark) – 6. Paré (Brulé), 32. Glumac, 32. Brulé (A. Giroux, J. Krejčík), 57. McMillan (T. Larkin), rozh. náj. Brulé
Toljatti – Riga 4:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Bělousov (Aronson), 17. Filatov (Kostromitin), 39. Valujskij (V. Komarov), 53. Filatov (Sotnieks)
CSKA Moskva – Vladivostok 3:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Denisov (Mamin, Al. Popov), 48. Panin, 60. Da Costa (Ničuškin, Muršak)
Nižněkamsk – Jokerit 3:2
16:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 30. An. Sergejev (Sexton, Polygalov), 54. An. Sergejev (D. Makarov, Ogurcov), rozh. náj. Sexton – 55. Joensuu (Salminen), 60. Anttila (Jaakola, Salminen)
N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Mozer (D. Sjomin, Daugavinš), 32. Pettersson (Rasskazov), 39. Pettersson (Rasskazov) – 21. Gorbunov (S. Gusev, Lapenkov)
Petrohrad – Chabarovsk 4:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Širokov (Chochlačjov, Prochorkin), 29. A. Bělov (Barabanov), 36. N. Gusev (Barabanov, Koskiranta), 52. Koskiranta (Barabanov, N. Gusev) – 48. Kapustin (Litovčenko)
Spartak Moskva – Barys 5:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Stoa (Leščenko, Radil), 22. Radil (Leščenko), 41. Kirillov (Šmoljov, Gilroy), 54. Stoa (Radil, Gilroy), 56. Gilroy (Radil, Stoa) – 4. Rymarev (M. Semjonov, R. Starčenko), 7. Bochenski (Dallman, St. Pierre), 9. Dawes (St. Pierre), 47. Dawes (M. Semjonov)
Znojmo – Bolzano 2:3
17:30, po s.n. (0:1) (4)
Branky a nahrávky: 24. Hughesman (Stehlík), 52. Pucher (Lakos, Tomas) – 40. Reid (Egger, Oberdörfer), 45. Palmieri (Oleksuk), rozh. náj. Marc-Olivier Vallerand
St. Louis – Columbus 7:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Shattenkirk (Perron), 29. Shattenkirk (Agostino), 37. Stastny (Fabrri, Shattenkirk), 42. Fabbri (Agostino), 43. Agostino (Blais), 50. Agostino (Fabbri, Blais), 55. Blais (Agostino, Hutton) – 8. Hartnell (Gagner, Sifers), 24. Hartnell (Bergeron, Gagner), 38. Gagner (Hartnell, Atkinson)
Mladá Boleslav – Jihlava 4:3
12:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Dlask (Zajíček, Sýkora), 32. Simon (Zajíček), 50. Závora (Zajíček, Simon), 63. Závora (Sýkora) – 17. Brož V., 38. Smolko (Najman), 54. Pigl (Juda)
Pardubice – Slavia 3:4
12:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 27. Koffer (Nedelka), 34. Koffer, 60. Tobiáš (Zeman) – 30. Janča (Kižlin), 39. Vlček, 42. Švec, rozh. náj. Klapka
Zlín – Vsetín 8:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Handl (Suhrada, Tadeáš Dřímal), 30. Prchal (Holík), 37. Weintritt (Holík, Prchal), 38. Tadeáš Dřímal, 42. Kozubík (Weintritt, Holík), 44. Sebera (Tadeáš Dřímal), 46. Weintritt (Bachánek), 56. Kozubík (Weintritt) – 8. Lobodowski (Jenáček), 19. Jenáček (Lobodowski), 60. Baďura (Adámek, Kunst)
Ústí n/L – PZ Kladno 2:3
12:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Costa (J. Tůma, Šindelář), 52. Magasanik (Janoušek, Sitár) – 3. M. Čermák (Routa), 11. Routa (M. Čermák, Vokurka), 62. M. Čermák (Volráb, Routa)
Liberec – Kometa Brno 2:1
12:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Cikhart (Rychovský, Hampl), 41. Adamec – 34. Malý (Kavický)
Vítkovice – Přerov 3:0
13:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Vojtovič (Kylnár), 15. Lewandowski (Kylnár), 60. Vojtovič (Kylnár, Lewandowski)
HC Plzeň – Letňany 2:1
13:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Lang (Přikryl), 44. Mužík (Kuchárik) – 56. Klikorka
Tábor – Žďár n/S 1:5
14:15, konec
Branky a nahrávky: 50. Čížek (Petřík) – 6. Pytlík (Klodner), 21. Klodner (Puczek), 45. Hromádka (Boštík, Jindra), 58. Pytlík (Puczek), 60. Pytlík (Štola, Tomek)
Kobra – HC Litvínov 2:11
14:45, konec
Branky a nahrávky: 53. Ksandr (Koval, Skalík), 58. Jaroš (Doležal, Kapal) – 4. Jindra (Myšák, Jouza), 8. Jindra (Berka), 8. Kitzberger (Stehlík, Šarlinger), 17. Myšák (Jouza, Baláž), 21. Berka (Jonák), 33. Beran (Žítek), 36. Myšák (Jindra, Najman), 43. Berka (Myšák, Najman), 48. Kitzberger (Myšák, Jouza), 56. Fišer (Jonák), 57. Fišer (Jindra)
Kladno – Sparta 2:8
14:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Karásek (Kulma), 28. Hasil (Kulma, Karásek) – 9. Guryevskiy (Vitouch), 18. Prymula (Čermák, Čížek), 23. Rubeš (Gluzman), 27. Čermák (Čížek, Prymula), 33. Vitouch (Bláha), 38. Čížek (Čermák, Prymula), 43. Rubeš (Gluzman, Čížek), 48. Slavíček (Pšenička, Bláha)
K. Vary – Chomutov 1:3
16:10, konec
Branky a nahrávky: 33. Bílek (Zdeněk, Matoušek) – 19. Vrhel (Zahrádka, Hofrichter), 29. Prokop (Mežnar), 38. Šafránek (Benda)
Mountfield HK – Č. Budějovice 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Poppel (Morong, Síla), 7. Poppel (Morong), 24. Nedomlel (Soukup), 37. Janda (Myška, Brandejs), 38. Poppel (Morong, Síla) – 8. Toman (Kubíček, Novák), 13. Novák (Toman), 44. Toman (Beránek)
Poprad – Zvolen 3:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Troliga (Cutting, Kroták), 37. Zagrapan (Kroták, Paločko), 50. Mlynarovič (Lapšanský, Kurali) – 18. Misenev (B. Mráz, Valenta), 19. Žilka (Majdan), 48. Misenev (Klhůfek, Mráz), 50. Mráz (Klhůfek, Misenev)
Nitra – Martin 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Kutálek (Mezei, Krištof), 27. Milam (Macík, Ordzovenský), 35. Macík (Blackwater, Milam), 37. Ručkay (Mezei), 60. Kutálek (Pupák) – 8. Pokrivčák, 31. Koyš (Surovka, Heizer)
Košice – Žilina 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Spilar (Suja), 9. Nagy (Suja, Dudáš), 13. Nagy (Deyl, Spilar), 26. Bartoš (Hruška, Klíma), 52. Spilar (Suja, Nagy), 55. Bartoš (Hruška, Šmach) – 18. Hovorka, 49. Drábek (Hovorka, Rehák), 53. Švihálek (Húževka)
Banská Bystrica – Trenčín 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Maione (Wishart, T.Surový), 49. Buc (T:Surový, Maione) – 12. Gašparovič (Tybor, Holenda), 40. M.Novák (Holenda, Hossa), 51. Holenda (Ölvecký, Hossa)
Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Nádašdi (Sukeľ, Faith), 14. Ru.Huna (Ro.Huna), 50. Brezniak (Laco, Kabáč) – 41. Sandgrén (Fábry, Hudec), 57. Mäkinen (Hvila, Brabenec)
VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Hořanský, 42. Kuchařík (Fojtů) – 10. Jurásek (Talán), 30. Jurásek (Koubek, Tomi), 35. Škriba (Crlík), 36. Jurásek (Tomi), 37. Garčic (Ling, Talán)
Havlíčkův Brod – Tábor 7:1
10:00, konec (3)
Branky a nahrávky: 6. Dudek (Brdičko), 6. Kulhánek (Dudek, Brdičko), 10. D. Vacík (Fiala), 16. Kulhánek (Brdičko, Dudek), 20. Košťál (Pártl), 30. Pártl (P. Vacík, Fiala), 51. Trupl (Fiala) – 8. Matoušek
Litvínov – Zlín sledge 0:8
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Julina (Z., Ligda), 30. Joppa (Julina), 33. Hábl Z. (Joppa, Ligda), 36. Šafránek, 37. Palát (Rauš), 40. Julina (Šafránek), 44. Julina (Palát), 45. Palát
Litvínov – Studénka Sledge 0:19
10:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Fojtík, 23. Fojtík, 26. Renhack, 27. Flis, 27. Kudrna, 31. Flis, 33. Lungren, 36. Fojtík, 37. Lungren, 37. Rennhack, 38. Lungren, 39. Rennhack, 39. Rennhack
Karlovy Vary – Zlín sledge 3:2
11:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Forgo (Geier), 15. Forgo, 24. Geier – 18. D. Hábl (Joppa), 19. Z. Hábl (Šafránek, Palát)
SOHO Olomouc – Č.Budějovice 6:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Novák (Ferenčík), 5. Ferenčík, 23. Večeřek (Mikuš), 24. Novák, 30. Veselý, 44. Novák (Ferenčík) – 14. Eberdorfer, 25. Haindl (Pachoinig), 35. Haindl (TS)
SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 1:4
16:15, konec
Branky a nahrávky: 18. P. Kubeš – 2. Zapletal, 17. J. Krupička, 30. Z. Krupička (J. Krupička), 41. J. Krupička (Raul)
Bohemians – Lomnice n/P 2:7
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Jindrák (Schubert), 47. Schubert (Mašek, Svoboda) – 3. Červený (Syrovátka), 25. Knap (Červený, Kedršt), 26. Mizera (Syrovátka, Martinec), 30. Mizera (Syrovátka, Martinec), 33. Červený (Kedršt), 39. Kedršt (Syrovátka, Kuch), 49. Bláha (Knap, Kinčl)
Orlová – H. Benešov 2:1
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Juházs (Voznica), 20. Kasperlík (Tomis, Voznica) – 33. Lhotský (Zigmund)
Studénka – Krnov 4:6
*17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Bolek (Čáň), 35. Sochorek (Pokorný), 38. Sochorek (Lyčka, Novák), 45. Novák (Vacula) – 6. Vysloužil (Vaněk), 7. Michálek (Kostovský), 31. Kostovský (Michálek, Pavlica), 35. Kysučan (Michálek, Volf), 44. Vlašánek (Volf), 48. Kostovský (Pavlica, Michálek)
Soběslav – Hluboká n.V. 4:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Žákovský (Hák, Vild), 14. Hraňo (Žákovský), 20. Schejbal (Píha), 51. Vild (Žákovský, Hák) – 9. Miler (Brus), 19. Moudrý (Mavrenz), 20. Miler, 26. Moudrý (Oulík, Bělohlav), 48. Černý (Bělohlav), 49. Peřina (Mavrenz, Formánek), 56. Sedlák (Miler), 57. Moudrý (Mavrenz)
Č. Krumlov – Humpolec 13:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Krcho (Šulčík), 10. Uhlíř, 11. Lukeš (Šulčík), 19. Šulčík (Čížek, Lukeš), 22. Klíma (Cifreund, Uhlíř), 26. Čížek (Šulčík, Lukeš), 29. Cifreund (Lukeš), 33. Lukeš (Štěrba, Cifreund), 35. Uhlíř (Lukeš), 50. Klíma (TS), 54. Galistl (Krcho), 57. Šulčík (Lukeš, Čížek), 58. Vodička (Světocha) – 29. Tobola, 40. Hřeben (Brychta)
HC Vimperk – Žirovnice 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Tupý (Paule) – 19. Sviták (Ištvánik), 35. Kalvas (Tomšík)
Velká Bíteš – Vel. Meziříčí 3:4
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Pospíšil (Novák, Štěpánek), 16. Petrčka (Touška), 45. Touška (Pospíšil, Petrčka) – 11. Sobotka (Dostál), 20. Štěpánek (Krča, Kudláček), 27. Krča (Štěpánek, Ambrož), 56. Vlašín (Dostál, Pejchal)
Uh. Hradiště – Rosice 0:0
15:00, odloženo
VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Hořanský, 42. Kuchařík (Fojtů) – 10. Jurásek (Talán), 30. Jurásek (Koubek, Tomi), 35. Škriba (Crlík), 36. Jurásek (Tomi), 37. Garčic (Ling, Talán)
Králův Dvůr – Mělník 2:4
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Vodička (Veselý), 26. Tuček (Veber) – 13. Kašák (Šícha), 23. Kašák (Pokorný), 33. Havel (Prejza), 59. Příhoda (Prejza)
Žabonosy – Jesenice 4:3
16:15, konec
Branky a nahrávky: 19. Krumpholz (Beňovský), 37. Mejzr (Beňovský), 43. Krumpholz (Bašus), 45. Beňovský (Mejzr) – 9. Formánek (Hrdina), 43. Jindra (Vostrácký), 56. Dulovec (Novák)
Slaný – Lev Benešov 10:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kolář (Patera), 10. Frolík, 14. Kubinčák (Patera), 36. Kubinčák (Lapáček), 47. Sekerka (Kratochvíl, Hampl), 48. Kolář (Slánský), 52. Zichler (Hampl), 57. Vaněk (Kratochvíl), 58. Cigánik (Dvořák, Vránek), 60. Vaněk – 28. Holeš, 31. Korvas (Holánek)
Rakovník – Vlašim 3:4
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 10. Ságner (Kounovský), 14. Mikeš (Bauer, Petráček), 19. Ságner (TS) – 6. Kočí (Pessr), 48. Slanina (Matějka), 55. Kadlec, rozh. náj. Jaeger
HC Lovosice – Kadaň 0:0
*17:00, odloženo
Litoměřice – Ústí n/L 1:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 17. Pejchal (Kolenatý) – 15. Brňák (Žďárský), 15. Kopta (Zdvořáček), 16. Zdvořáček (Drha), 25. Macek (Kopta, Moucha), 54. Tomáš (Amirov)