ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Slovan Ústí nad Labem – PZ Kladno

2:3

po prodl. (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)

25.09.2016, 12:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 6. kolo • Info o změnách stavu (Josef Cestr (@Hyddaw))

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství PZ Kladna vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (14:34:43)
V prodloužení stačily hostům na vstřelení branky necelé dvě minuty. Bonusový druhý bod pro PZ Kladno získal přesnou ranou Matěj Čermák. Jeden bod do tabulky pak putuje k Ústí nad Labem.

61:17

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
O bonusovém druhém bodu je rozhodnuto. Po trefě MATĚJE ČERMÁKA se raduje z vítězství v prodloužení tým PZ Kladno. Asistence: Ondřej Volráb a David Routa.

60:01

Třetí třetina nabídla pouze jednu branku, a to na straně Ústí nad Labem. Magasanik vyrovnal utkání a jelikož už se nikdo další neprosadil, poslal zápas do prodloužení.

60:00

51:36

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ústečtí hokejisté se přeci jen dočkávají vyrovnání. To zařídil trefou do černého DAVID MAGASANIK. Asistence: Adam Janoušek a Tomáš Sitár.

40:01

Druhá třetina brankový přísun nepřinesla na ani jedné straně. Za to byli vyloučení celkem čtyři hráči Kladna. A jelikož jeden z trestů byl udělen zhruba minutu a půl před koncem druhé dvacetiminutovky, budou hrát Ústečtí přesilovou hru ještě prvních 27 sekund třetí periody. Po druhé třetině zůstává stav utkání 1:2 ve prospěch Kladna.

40:00

38:27

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Petr Hašek – 2 min., hákování).

34:04

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jan Vokurka – 2 min., nedovolené bránění).

31:00

Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

29:48

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Štěpán Turek – 2 min., hákování).

26:23

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Ondřej Volráb – 2 min., hákování).

20:01

První třetina 6. kola mezí Ústeckými a Kladenskými je za námi. Lépe si v první periodě vedli hosté, kteří šli jako první do vedení zásluhou Matěje Čermáka, jenže o necelé čtyři minuty bylo vyrovnáno z hole Costy. Kladno se ale přeci jen dočkalo i podruhé, nejproduktivnější hráč hostů rozvlnil síť za zády Volkeho. Ve druhé třetině tak mohou být klidnější hráči PZ Kladna, kteří jsou ve vedení o jednu branku.

20:00

2:3

Branky a nahrávky: 7. Costa (J. Tůma, Šindelář), 52. Magasanik (Janoušek, Sitár) – 3. M. Čermák (Routa), 11. Routa (M. Čermák, Vokurka), 62. M. Čermák (Volráb, Routa)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Polata, V. Tůma, Šešina, Sitár, Kříž, Magasanik, Kolbaba – Tot, Bláha, T. Čermák, Costa, Šindelář, J. Čermák, Janoušek, J. Tůma, Dohnal.

PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Volráb, Erben, Dobrovolný – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Ploch, Darsa, Routa, Brabec, Turek, Pejchal, Černý, M. Čermák.

Rozhodčí: Vyštejn – Lichtenberk, Michajličenko