konec (1:0, 2:1, 0:0)

25.09.2016, 16:00 • Nagorny Arena • Radek Kozel

Tipsport: 1.48 5.0 5.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou. (18:30:56)
Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují hokejisté Novgorodu. Ti se dostali do vedení v úvodu utkání, avšak hosté dokázali reagovat branku ve druhé třetině. V té se však hned dvakrát prosadili i hráči Torpeda, což stanovilo brankový účet na konečných 3:1.

58:25

57:39

V početní výhodě už se domácí nikam netlačí a soustředí se především na pozornost v defenzívě. Aktuální stav jim více než vyhovuje.

56:25

Trestem za příliš mnoho hráčů na ledě pyká hostující lavička. Dvě minuty odsedí Varfolomejev.

55:36

Ljudučin dal volnost své frustraci z výsledku a hodně tvrdě, avšak v rámci pravidel, atakoval Potapova.

54:57

53:29

Daugavinš ujel obráncům, ale tváří v tvář Šaryčenkovi selhal.

52:57

Domácí si v samotném závěru utkání komplikují situaci nedisciplinovaností. Na trestnou lavici usedá za úder loktem Gračjov.

52:26

51:01

Sokolov ujel bránícím hráčům, avšak bekhendovou kličkou na Proskurjakova nevyzrál.

50:26

Za zdržování hry je vyloučen domácí Potapov.

49:26

Ugolnikov vystřelil od modré, ale mezi tři tyče svou ránu nenamířil.

47:59

Mozer si vypracoval skvělou šanci, ale tváří v tvář Proskurjakovi selhal.

45:57

Želdakov se zbavil obránce a dokázal i vystřelit. Jeho pokus však postrádal nejen přesnost, ale i razanci.

43:47

Kuljomin se zamotal do svých kliček a útočné plány tak mohou spřádat domácí.

42:12

Hostující Ljudučin nepřihrál přesně a hrát mohou hokejisté Torpeda.

41:26

Pogorišnyj si připravil skvělou palebnou pozici, ale na domácího brankáře nevyzrál.

3:1

Branky a nahrávky: 6. Mozer (D. Sjomin, Daugavinš), 32. Pettersson (Rasskazov), 39. Pettersson (Rasskazov) – 21. Gorbunov (S. Gusev, Lapenkov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov – M. Osipov, Budkin, K. Vorobjov, Jegoršev, A. Potapov, Lofquist, Šulenin – D. Iljin, V. Kuljomin, Žerděv – Urakov, Norman, Gračjov – Ashton, Pettersson, Rasskazov – Verjajev, Daugavinš, Mozer – D. Sjomin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov – Želdakov, N. Chlystov, Šulakov, Ugolnikov, Pogorišnyj, S. Gusev – J. Popov, Akmaldinov, Chacej – Sokolov, Ljudučin, K. Majorov – Radulov, Gorbunov, Varfolomejev – Lapenkov, Bortnikov, D. Chlystov – Panov.

01:02 NNO 2 Budkin, hrubost
01:02 JUG 2 Pogorišnyj, nedovolené bránění
04:44 JUG 2 K. Majorov, hákování
05:07 NNO 1:0 Mozer (D. Sjomin, Daugavinš)
12:59 JUG 2 Pogorišnyj
18:47 NNO 2 Budkin
20:45 JUG 1:1 Gorbunov (S. Gusev, Lapenkov)