BK Mladá Boleslav – HC Dukla Jihlava

4:3

po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)

25.09.2016, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna • 6. kolo • Lukáš Chuchválek

Zápas je tímto ukončen a při potřásání rukou šedesátka diváků věnovala účastníkům utkání potlesk. Bylo se opravdu na co koukat.

Toto je z Mladé Boleslavi vše. Pěkný zbytek neděle. (14:08:05)

62:32

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Krátce po návratu Svobody na led přichází rozhodnutí. Skákavá střelu z dálky si našla cestu až za gólmanova záda a postaral se o ní JAN ZÁVORA. Asistence: David Sýkora.

62:28

61:48

Zajíček to zkoušel z ostrého úhlu, Chaloupek připraven.

61:14

Zbytečné zakázané uvolnění domácího celku.

61:07

Hosté se osvobozují.

60:34

Chaloupek kryje puk do lapačky.

60:28

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Svoboda – 2 min., sekání).

60:10

Hru tří proti třem načínají lépe domácí, ženou se vpřed, ale pak se ujímá touše Jihlava.

60:01

První třetina 1:1, druhá 2:2, třetí tedy zákonitě musela skončit stavem 3:3. A také tak skončila. Zápas tedy po rozdělení bodů rozhodne prodloužení.

60:00

59:46

Měli snad podezření na příliš mnoho hráčů na ledě, avšak hlavní sudí rozpažil, vše proběhlo v souladu s pravidly.

59:46

Sudí přerušili hru a o něčem se radí.

59:30

Ve středním pásmu se u mantinelu bojuje o puk.

59:10

59:06

59:05

Šanci domácích likviduje brankář Jihlavy.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Dlask (Zajíček, Sýkora), 32. Simon (Zajíček), 50. Závora (Zajíček, Simon), 63. Závora (Sýkora) – 17. Brož V., 38. Smolko (Najman), 54. Pigl (Juda)

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Smolko, Sapík,Křišta, Brož P., Barák, Rašín – Brož V., Zadražil, Chlubna, Krajíček, Najman, Juda, Pigl, Mihulka, Svoboda, Dýcková

Rozhodčí: Battěk – Kettner, P. Špringl ml.