Motor ČB – Přerov 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Chovan (L. Květoň, Pajič), 4. Fillman, 22. Rob (Suchánek, Nouza) – 28. Dostálek (Pšurný, Zbořil)
Benátky n/J – Ústí n/L 3:4
17:30, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 35. J. Mikyska (Pyrochta), 51. Hrníčko (Lakatoš, Prokeš), 57. Ordoš (Krejčí, Lakatoš) – 40. Gengel (Melka, Přindiš), 42. Merta (Z. Doležal, M. Vágner), 45. Gengel (Moučka), rozh. náj. Poulíček
Jihlava – Třebíč 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 26. F. Seman (Důras), 30. Jergl, 36. Šidlík (Čachotský, Říha), 44. Protasenja (Šidlík, Bilčík), 50. Protasenja (Čachotský, Skořepa) – 14. Huňa (Jan Wasserbauer, T. Havránek), 30. Bartejs (T. Havránek), 37. Kristl (Kusko), 40. Paták (T. Havránek, Huňa)
Litoměřice – Prostějov 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. M. Ondráček (Šulc, Rubeš), 16. Frühauf (Paločko, Jaroslav Kalla), 28. Nedvídek (Frühauf, Barák), 55. J. Veselý, 56. Pilař (Kopta, Hanták) – 35. Rudovský
Havířov – Frýdek-M. 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Bednář (Kotala) – 15. Miloš Roman (Kanko, Luka), 50. Luka (T. Káňa, Kania)
Kladno – Kadaň 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Zikmund (Pekr, Cetkovský), 28. F. Matula (Zikmund, Repe), 52. Zikmund (Ulrych) – 7. R. Černý (Osmík, R. Veselý), 14. Osmík (Kůs, R. Veselý)
Slavia – Most 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kverka (M. Drtina) – 24. Alinč (Rod, Kokeš), 35. Válek (Řehoř), 50. J. Šimeček (Mráz), 58. Rod (Kokeš, Alinč)
Omsk – Magnitogorsk 1:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kučerjavenko (J. Medveděv) – 2. De. Kazionov (Dm. Kazionov), 36. Zaripov (Dm. Kazionov, Chabarov), 60. Mozjakin
Kazaň – Minsk 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Lukojanov (S. Zacharčuk, Tkačjov), 18. M. Lazarev (Žukov, Varnakov), 40. Malychin (Čibisov) – 17. Matěruchin (Gragnani, S. Kosticyn), 54. Gavrus (Gragnani, Matěruchin), 55. Matěruchin (Linglet, Bailen), 56. Ellison (Linglet, Matěruchin), 60. Klinkhammer (Šinkevič)
Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Rybakov (Sopin), 47. Cvetkov (Fjodorov, Robinson), 60. Robinson (Rybakov), 63. Cvetkov (Karsums) – 23. Kontiola (Apalkov, Averin), 36. Apalkov (Averin, Kontiola), 39. Polunin (Korškov, Koledov)
St. Louis – Columbus 7:3
*19:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Shattenkirk (Perron), 29. Shattenkirk (Agostino), 37. Stastny (Fabrri, Shattenkirk), 42. Fabbri (Agostino), 43. Agostino (Blais), 50. Agostino (Fabbri, Blais), 55. Blais (Agostino, Hutton) – 8. Hartnell (Gagner, Sifers), 24. Hartnell (Bergeron, Gagner), 38. Gagner (Hartnell, Atkinson)
Columbus – St. Louis 0:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Galiardi (Stastny), 19. Rattie (Pääjärvi), 36. Brodziak (Galiardi), 50. Nystrom (Ferraro, Kyrou), 60. Kyrou (Nystrom)
HC Vimperk – Žirovnice 1:2
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Tupý (Paule) – 19. Sviták (Ištvánik), 35. Kalvas (Tomšík)