3:4
po s.n. (1:2) (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
25.09.2016, 12:00 • Tipsport arena • 6. kolo • Robert Novotný (@BobNovotny)
HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
3:4
po s.n. (1:2) (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Koffer (Nedelka), 34. Koffer, 60. Tobiáš (Zeman) – 30. Janča (Kižlin), 39. Vlček, 42. Švec, rozh. náj. Klapka
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Nečas (Klas) – Pejzl, Matěcha, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Jelínek, Secký – Hebek, Šír, Prýl, Zeman, Koffer, Hricuš, Lašák, Tobiáš.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Dusil (J. Němeček) – Mareček, D. Němeček, Klapka, Hovorka, Čapka, Srdínko, D. Kučera – Kubánek, Švec, Kižlin, Vojnovič, Křenek, Havrda, Labuzík, Janča, Vlček, Petrák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Laczko
Diváci: 55
1. třetina | ||||
00:39 | PCE | 2 | Matěcha, podražení | |
06:53 | SLA | 2 | Křenek, podražení | |
16:56 | SLA | 2 | Čapka, faul kolenem | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:33 | SLA | 2 | Hovorka, držení protihráče | |
25:30 | PCE | 2 | Jelínek, nedovolené bránění | |
26:35 | PCE | 1:0 | Koffer (Nedelka) | |
29:27 | SLA | 1:1 | Janča (Kižlin) | |
33:31 | PCE | 2:1 | Koffer | |
37:07 | PCE | 2 | Koffer, podražení | |
38:34 | SLA | 2:2 | Vlček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:21 | SLA | 2:3 | Švec | |
43:49 | SLA | 2 | Kučera, vysoká hůl | |
52:23 | SLA | 2 | Janča, podražení | |
59:33 | PCE | 3:3 | Tobiáš (Zeman) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | SLA | 3:4 | Klapka (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Ufa – Záhřeb • po s.n. (1:2) 13:30 4:5
Toljatti – Riga 15:00 4:0
CSKA Moskva – Vladivostok 16:00 3:0
Čerepovec – Kunlun 16:00 2:0
Nižněkamsk – Jokerit • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 16:00 3:1
Petrohrad – Chabarovsk 16:00 4:1
Soči – Jekatěrinburg • po s.n. (1:0) 16:00 1:0
Spartak Moskva – Barys 16:00 5:4
Mladá Boleslav – Jihlava • po prodl. 12:00 4:3
Pardubice – Slavia • po s.n. (1:2) 12:00 3:4
Zlín – Vsetín 12:00 8:3
Ústí n/L – PZ Kladno • po prodl. 12:00 2:3
Liberec – Kometa Brno 12:30 2:1
Vítkovice – Přerov 13:00 3:0
HC Plzeň – Letňany 13:00 2:1
Tábor – Žďár n/S 14:15 1:5
Kobra – HC Litvínov 14:45 2:11
Kladno – Sparta 14:45 2:8
K. Vary – Chomutov 16:10 1:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 17:00 5:3
65:00
Vítězný nájezd proměnil Tomáš Klapka.
3. série 1:2
3. série 1:1
2. série 1:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
64:53
64:05
62:21
61:55
60:40
60:17