VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B

2:5

konec (0:1, 0:4, 2:0)

25.09.2016, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Helena Hegeďová

Úvod třetí periody patřil domácím, kteří ji také vyhráli poměrem 2:0, když se v její první a druhé minutě trefili Hořanský s Kuchaříkem. Druhá polovina třetí třetina byla již vyrovnaná a gól v ní nepadl. Hosté z Hodonína tak dnes na vsetínském ledě vyhráli 5:2.
To je ode mě pro dnešní den vše, z Lapače se s Vámi loučím a přeji pěknou neděli. (19:12:21)

59:59

Hodonínský gólman si pohlídal místo mezi svými betony, domácím se ještě naskytla velká šance na snížení.

59:55

Musil po odpískaném zakázaném uvolnění míří na střídačku a Vsetín bude hrát posledních pět vteřin v šesti.

59:47

Dědek nahodil do útočného pásma s nadějí, že by se kotouč mohl dostat až ke gólmanovi, nastřelil však jen hostujícího hráče v poli, který přebírá kotouč.

59:29

Zollpriester zastavuje kotouč za bránou.

59:01

Crlík se snažil vyhodit, jeho pokus ale skončil přesně na holi Vítka.

58:16

Fojtů nahrával Kuchaříkovi před bránu, ten byl ale dobře bráněn hostujícím hráčem, takže k němu přihrávka nedoputovala.

57:16

Vsetín si teď nedává pozor na obranu a opět se předvedla dvojice Venclík, Ling. Druhý jmenovaný měl před sebou odkrytou bránu, ale nezakončil přesně.

56:46

Musil měl teď plné ruce práce. Nejprve jej střelou a dorážkou překvapil Ling, poté střílel od modré Venclík.

56:02

Hodonínská pětka předvedla souhru na jeden dotek, na jejíž konci byl Tomi, jeho střela se zastavila na Čadovi.

55:33

Kuchařík otálel se střelou, branku nakonec minul jen o centimetry.

55:19

55:13

Zákrok si připisuje i domácí gólman.

54:41

Střela Kuchaříka z levého kruhu proletěla okolo levé tyčky.

54:29

Hosté se osvobozují.

54:05

Vsetín kombinuje, ale nestřílí.

53:43

Po dlouhé kombinaci se ke střele dostal Hořanský, jeho střela šla nad branku hostujícího týmu.

2:5

Branky a nahrávky: 41. Hořanský, 42. Kuchařík (Fojtů) – 10. Jurásek (Talán), 30. Jurásek (Koubek, Tomi), 35. Škriba (Crlík), 36. Jurásek (Tomi), 37. Garčic (Ling, Talán)

VHK ROBE Vsetín B: Chrástecký (37. Musil) – Šimek, Svozílek, Vítek, Čada, Hradil, Vašíček – Janošek, Dědek, Kuchařík, Fojtů, Hořanský, Dubnický, Sušeň, Hrňa, Humplík

SHK Hodonín B: Zollpriester (Luner) – Cekr, Weber, Venclík, Koubek, Přikryl, Ling, Crlík, Talán, Šala, Škriba, Garčic, Jurásek, Výmola, Tomi

Rozhodčí: Šiška – Pospíšil, Goňa